אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סוף לאגרות המכס: פטור מלא לחבילות מחו"ל עד 1,000 דולר

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
לאסוף בעצמי, מחירי הלואו-קוסט לאירופה בחורף כבר זהות גובה של "פטור"
הורידו מס, יוסיפו עמלה-אגרה-דמי-תשלום עבור טיפול-בידוק-דאגה-בקרה-ליווי. אל תדאגו, אין מצב שלא תשלמו כסף נוסף על האוויר גם כאשר החבילה עצמה פתורה מכל דמי שהוא. מחירי הלואו-קוסט לאירופה בחורף כבר מתקרבים לגובה של עמלות עבור חבילות פטורות ממס ;-)
יוסי | 02.04.18
8.
חבילות גם עד 75 חייבות לא במס אלא בעמלה
לפני כמה חודשים קיבלתי דרך דואר ישראל\EMS חולצה במתנה שעלותה היא פחות מ-2-3 דולר. נכון שחבילות עד 75 דולר פנויות ממס מכס אבל מה, חייבות בעמלת שיחרור מהמכס בגובה של 35 ש"ח. אז מה זה משנה איך קוראים לזה מס יבוא, שחרור ממכס, עמלת טיפול או משהו אחר. עדיין יוצא שכל חבילה החל מהאגורה הראשונה חייבת בעמלת מינימום של 35 ש"ח! צביעות ושקר.
יוני | 02.04.18
7.
מהלך נכון
התחרות האמיתית היא יבוא ופתור ממכסים גם עד 2000 $ . בארץ הרווחים בכל תחומי העסקים הם מעל ל-200% למוצר .אלה רווחים לא הוגנים ובגלל זה יוקר המחייה . לא יקרה כלום אם כל העסקים יורידו רווחים למקסימום 100% הם גם יחיו טוב מאוד ולא יהיה כדאי לייבא בצורה מסיבית .בעלי העסקים והסוחרים דוחפים דוחפים את הצרכנים לפינה ומתלוננים למה הממשלה עושה מעשה.
דדו | 02.04.18
4.
על זה עוד 15 דולר קנס מאל על על משלוחים בגלל שער עולמי
עם הכרזת שער עולמי גם אל על הודיעה על ידי סמנכ"ל המסחר גל עמית לכל הסוכנים והמשלחים באמצעותה, על 15 דולר קנס בגלל ההוצאות שלה שנובעות משער עולמי. מותר לה? איזה עלויות יש לה? ברור שהלקוח נושא בעלות זו ולא המשלח. צריך לעשות סוף לחזיריות של אל על
yael | 02.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת