אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"החנויות בישראל הפכו לתאי מדידה של המוכרים מחו"ל"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
מעמ
מדיניות המס צריכה להישתנות ומהר שה עושק אחד גדול מקבלים משכורת משלמים מס הכנסה וביטוח לאומי זה רק ההתחלה ואז מגיע הארנונה על מס בריאות לא דיברנו הכל טוב ואז מתחילים לחיות אוכל ביגוד חשמל מים ואז מיצטרף שותף נוסף המעמ אז כחלון באמת שש אחוז זה בסדר 17 אחוז זה גניבה
דניאל | 04.04.18
11.
יש פתרון פשוט
תייצרו מעמ אחיד ונמוך לכולם.. גם לבעלי החנויות וגם לצרכנים.. חוצמזה ממש לא צריך מעמ 17% במדינה.. יש להקטין את עיסוק המדינה בחיי הפרט (מה שעולה לאזרח סכומי עתק) ולהשאיר לה את העיסוק בביטחון, משפט ותשתיות... בשביל זה יספיק מעמ נמוך יותר של כ 6% (אחיד לכולם).. ואם החנויות לא מצליחות להתחרות ביבוא האישי (אחרי שינסו להוריד מחירי שכירות).. אז שיסגרו ויפתחו עסק רווחי במקום.. האזרח לא צריך לממן עסקים לא רווחיים
שוק חופשי | 02.04.18
9.
למוטי מ-6
עובדה. סכיני גילוח. אם אתה קונה בויקטורי ביבוא מקביל, אתה מקבל מחיר סביר. ברשתות אחרות עולה הרבה יותר כלומר גזלת הצרכן. אם אתה קונה דיסק-און-קי או כרטיס זיכרון של חברה ידועה, המחיר דומה לאיביי. ב-איביי אפשר למצוא מוצרים של חברות לא ידועות בזול, הסיכון הוא על הקונה. ציוד צילום. מצלמות ועדשות של רוב החברות, המחירים דומים באתרים בחו"ל חוץ מסוני ששם יש הפרש לא סביר. וכנראה שיש עוד דוגמאות. לכן יש רגליים לדיבורים שלי על גזלנות. גם לחנויות שהזכרתי יש שכירות, חשמל, ארנונה ושאר ההוצאות. אז שמי שמוכר פי 5 שיבדוק טוב היכן טעה וכמה גזל.
אוליבר טוויסט | 02.04.18
6.
רצים לחו"ל לא בגלל המע"מ. זו החזירות של הרשתות והקניונים!
על 20% הבדל לא רצים לחו"ל! לא שווה את הטירחה + זמן המתנה + עלות טעויות. כל דבר, החל מכבל טעינה לטלפון, כלי עבודה לחובב,אביזרי מטבח, הכל עולה פה לפחות פי 5. מהרגע שאנשים נחשפים לזה, הנהירה לאתרים כמו NEXT לבגדים הם רק שאלה של זמן. נקודת המפנה הינה מהרגע שבציבור מתקבעת הדעה שהחנויות בארץ יקרות - עכשיו זה הופך לבעיה של החנויות. מה שתעשו כאשר תגלו שהמע"מ הוא לא הבעיה יפה שתעשו שעה אחת קודם!
3 צודק! | 02.04.18
3.
על הפרש של 17% אני לא רץ לקנות בחול.
אם ההפרש הוא רק המע"מ, אני בהחלט מעדיף קניה בארץ. הבעיה היא כשהמחיר בארץ הוא פי 5 או פי 10 מהמחיר באינטרנט. שינוי במדיניות המע"מ לא תשנה הרבה בהפרש במחיר, אולם תוסיף בירוקרטיה שתחנוק את הקניה בחו"ל, ותשלש את זמן האספקה. זה הנשק של הגזלנים נגד התחרות שמייצרים האתרים בחו"ל.
אוליבר טוויסט | 02.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת