אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בוטלה תוכנית הגירוש של מבקשי המקלט; נתניהו: "אופציית המדינה השלישית נפלה"

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
מה שעצר את המסתננים היתה המלחמה בסיני בין דעא"ש לצבא המצרי
המסתננים החלו להגיע ארצה בתקופת אולמרט (=בגלל שמעסיקים חששו מעובדים פלסטינים מטעמי ביטחון) והשיא היה בתקופת BB (=המעסיקים שמחו לקלוט עובדים זולים, ממושמעים וללא זכויות סוציאליות). ואגב, רוב המעסיקים היו ועדיין ליכודניקים.
חוקר אלכימיה | 03.04.18
33.
כלום לא בוטל - כולל כליאתו ל 15 שנה של יו"ר לכל פשע תוך הולכתינו שולל...
שוב חוזר הניגון לכל פשע! אז מה הובטח וקיבלו המפונים מעמונה? לא צריך מורה ולא נבוכים, החורים בישיבת הפושעים מקורה בהמשך הטעיית שלטון פשע להישרדות... בואו נשאל את המפונים בעמונה מה הובטח להם ביחד עם "שכירי חרב" אחרים בניטו? מדובר בהמשך משחק מכור מבית היוצר של מתועב ומסוכן לכל בית = ביבי וצאן מרעיו...
Olga Lr | 03.04.18
30.
סוף מעשה במחשבה תחילה
לממשלה הזאת אין שכל. כשהיה עוד אפשר למנוע את כניסת המסתננים - לא סיכלו את השתקעותם בארץ. עכשיו כבר מאוחר מדיי. כל שנותר זה לאזרח את המהגרים, להעניק להם חבילת קליטה כמו עולה חדש ולדאוג להם לתעסוקה. אחרת נקבל אוכלוסיה מקופחת, ענייה ופושעת.
אזרח מודאג | 02.04.18
29.
ממשלת ישראל לא יכולה לעשות מה שבא לה....תפנימו.
ראשית, תודה לנתניהו על הגדר שעצרה את שטף המהגרים. עדיף מאוחר מאשר לא בכלל. שנית , היחיד שרצה לטפל בנושא היה אלי ישי. שלישית ,לבנט וחבורתו ההזויים. אתם לא מסוגלים להתמודד עם 35000 מהגרי עבודה, אז אתם חושבים שתוכלו לטפל במיליוני פלסטינים אתם מבקשים לספח? תעמיסו אותם על אוטובוסים? תזרקו לים? מדינה דו לאומית מתהווה כאן על אפנו וחמתנו.
חיליק | 02.04.18
26.
טרור המסתננים !
למעלה מעשור כ-70 אלף מסתננים...בזהות בדויה..פשיעה במושגים של פראים...תחלואה שהספקנו לשכוח:החל בעליה מוטרפת בחולי צהבת, איידס, חצבת ועבור לפוליו שהגיע משום מה מ"סיני"..את כל הטוב הזה הולכים להשאיר פה לנצח..הם ובני בניהם לא ילכו מכאן לעולם...הגל הבא יהיה "איחוד משפחות" בחסות ממשלת ישראל ובית המשפט...
ממשלה של נבזים!! | 02.04.18
17.
שרלטן מטופש
חזיר עלוב ומנו תק מאפשר לפרחחית מקרית גת להתנהל כמו בשוק ולעשות צחוק מעצמה ומכולנו והוא חזיר נהנתן כמו זומבי.אחר כך יספר...לא ידעתי...לא ביקשתי.זה האיש העלוב שצריך כל הזמן מרוקאי שישכב כמו כלב.תתבייש.ואדון מנדלבתיט תעורר לפני שנצא לרחיבות כנגד המריצה והסחבת הבלתי הגיוניים לאור הממצאים.
בגדדי | 02.04.18
10.
שני דברים יש לעשות כעת. א. להכניס את תושבי עזה הרוצים בכך להסדר המדינה המערבית
כך יסתיים סיפור ה"כלא". ויגמר לחמאס בשר התותחים שלו. מיו"ש יש כבר שנים הגירת צעירים מבורכת. ב. לשקם את המסתננים שנשארים בו גרים פעילים נגד הגירוש: חברי קיבוצים בחרו "להציל" מסתננים? יתכבדו לשקמם כעת בתחומם. כך גם בצפון תל אביב ובכל מקום בו קיימת עמותה או התארגנות בשבילם. נראה אתכם במעשים ולא בדיבורים.
יובל | 02.04.18
6.
שלמה מסלוואי נגד דרום תל אביב
הממשלה מינתה את אביגדור יצחקי כממונה על שיקום דרום תל אביב. זה דבר מצוין. עדיין יתרכזו בדרום תל אביב 150000 שוהים בלתי חוקיים ועוד 90000 עובדים זרים חוקיים. מבין האריתראים והסודנים יישארו בארץ 18000 והם ייקלטו בכל רחבי הארץ. לכן, כל מי שנפש אדם הומה בקרבו צריך לברך על החלטת הממשלה.
דני גבע | 02.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת