אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העליון כפה על עו"ד איל רוזובסקי לייצג את אמיר ברמלי בחינם

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
רוזובסקי לא ידע, מראש, שלברמלי אין די כסף?
ע״מ לשלם לו את מלוא שכר טרחתו? מה זו השטות הזאת? מי סוגר הסכם שכ״ט עם אדם החשוד כנוכל בקנה מידה כזה-מבלי שיבטיח בבטוחות מספיקות את כל שכר טרחתו לאורך כל המשפט??? עו״ד רוזובסקי הוא לא טירון אלא מקצוען מדרגה ראשונה. מה, באמת, קורה כאן??
סנגור | 04.04.18
23.
פסק דין ראוי
כששני צדדים נקלעים למצוקה וברור ששני הצדדים יפסידו בכל החלטה שתתקבל, צריך בית המשפט למצוא את נקודת האיזון הראויה. לפי מה שפורסם- זהו כנראה הפתרון האופטימלי. שני הצדדים יינזקו אבל באופן כזה שאף אחד מהם לא יפסיד הכול. כבוב שופט חכם ואמיץ ומן הראוי שהמשמיצים ישקלו מילים ולא יטנפו על בית המשפט.
דני, עורך דין | 03.04.18
20.
אחרי שסחט את הלימון והבין שלא יצא ממנו דבר יותר
ביקש להשתחרר מהייצוג כי תכל'ס, מה זה כבר משנה כל הכסף שקיבל בעבר ובהווה אם בעתיד לא יראה כלום? ובכלל, עורכי הדין בישראל למדו את המונח הגזמה ומיישמים אותו בענק. שישה עורכי דין, לא פחות... וכמובן שהם עובדים מדי יום תשע שעות רק על התיק הזה במשך שנים. לא עושים דבר חוץ מזה.
יעל | 03.04.18
16.
ברמלי או בכינויו מיידוף הישראלי
ברמלי - או מיידוף הישראלי ראוי לשבת במאסר ולהרקב בתאו על כל הרמאויות ומצגי השווא שביצע בעורמה והכספים שלקח ממשקיעיו, ולמול התחייבויות חתומות להשקעות סופר סולידיות, בפועל ניהל פרמידה והשתמש בכספים מהמשקיעים לפדיונות משקיעים קודמים, לתשלומי ריביות למשקיעים קודמים וחדשים, דמי ניהול מנופחים משרדים ואורח חיים ראוותני, והשקעות סופר ספקולטיביות שבוצעו ביתרת הכספים וקרסו ברובן . חלקם משקיעים ברמת היתומים והאלמנות!! לא ברור איך הוא לא מתבייש להסתכל לילדיו ומשפחתו בעיניים !!!
אחד שמבין | 03.04.18
1.
מושחטים ומנותקים
צדק זו המהות של בתי המשפט ומערכת אכיפת החוק-השופטים מציגים אבסורד שגובל בטימטום וחוסר הגינות תוך התעלמות מהאזרח וזכויותיו . המטרה להרשיע וכמובן לשדוד להחרים ולקחת את ממונו של האזרח תוך כדי "רדיפת הצדק" ורמיסת זכויותיו. הציבור איבד אמון במערכת"הצדק" שנקראת בתי משפט ומערכת אכיפה.יש לחקור את המערכת כולל חקירות פליליות כולל בג"ץ !!!!!
בתי משפט-אבסורד | 03.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת