אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הספין של נתניהו: יועמ"ש הכנסת קבע כי לא ניתן להקים ועדת חקירה לקרן החדשה

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
תגובה למספר 4
להזכירך העם כבר בחר אבל אתם לא מסוגלים להפנים את הבחירה של העם וש"גנבו" לכם את המדינה ולכן אתם רוצים שוב פעם בחירות ... השאלה היא האם תקבלו בבחירות הבאות שוב פעם את הבחירה של העם שרוצה את ביבי ? לפי דעתי לעולם לא תקבלו שום דבר חוץ מזה שאתם תהיו בשלטון ולא משנה מי יהיה ראש הממשלה
אבי | 07.04.18
39.
למספר 1
אם אתה צודק אז ביבי לא אמור לקרוא לועדת חקירה פרלמנטרית אלא להגיש תלונה במשטרה ואמונה באופן בעלדי על חקירה של אישים וארגונים שעולה חשש שהם מפרים את החוק. וביבי יכול בקלות להגיש את התלונה נגד הקרן החדשה בחקירה הבאה שלו. אם אתה לא מבין מהו ספין אז כדאי שתעשה חיפוש בגוגל או פשוט תראה את המקרה הנוכחי בו ביבי מנסה להסית את האש ממנו ומהזיג זג שלו. ומהכישלון שלו להעביר מתווה שיהיה מוסכם על השדרה המרכזית של הציבור הישראלי. ומה אכפת לאנשי הימין לאן מגרשים את המסתננים? האם רגשי הנקם? האם להכניס לביבי?
חם או יפת | 06.04.18
35.
לתת לכולם להתבטא
אם תרצו מצד אחד וגם ישראלים שמזדהים עם הקרן החדשה הזו, מנגד, הם ישראלים. לטוב או לרע, בעיני כל מתבונן. זו ארצנו ולכן טוב שכולם מגיבים ומדברים, גם טלו מול אלו. עדיף על השתקה וזלזול. שידברו ולא ישתקו, כך עדיף, שעל אחד יאמץ מה שנח לו. זה פלורליזם. אין טוב ורע כל עוד הוא לא בא לפגוע ישירות באחר, לכן בעיני כולם לגיטימיים לשיח, במדינה.
פלורליזם | 04.04.18
33.
נתניהו קרס
ראש הממשלה מנוהל נשלט וקרס קריסה מוחלטת בגלל עבריינים בניהם מקורבים אליו שהשתלטו על המדינה ועל נתניהו . הוא לא אשם שהסתבך , כי כל מי שמסביבו , ממשלתו , מהליכוד , השתלטו על מיליארדים , והתשתית העבריינית הענקית של חיסול מדינת ישראל , בכלכלה , עתיד ילדיה, הבטחון המעורער , הכל תשתיות של ראשי ממשלה קודמים שנהנו מהתשתית העבריינית והיו חלק ממנה . אין לאזרחים כל סיכוי להחלץ מהבוץ, צריך לרחם על נתניהו הוא אל עשה את זה בכוונה, אלא השתלטו עליו ונתנו לו בדרך מנעמי שלטון , כשהוא בכלוב של זהב, וככה פגעו גם בבני משפחתו באמצעות סחיטה ואיומים. הקואליציה כוללת סחטנים מכל המפלגות שהצטרפו , כולם יודעים על הפשע המאורגן הענק שמסתובב במסדרונות הכנסת והממשלה, וכל אחד חוטף כפי יכולתו. רק האחוד של עם ישראל וגיבוש מדיניניות של העם עצמו שהוא הריבון יכולה אולי אולי להציל את המדינה מהתהום הקיים.
אא | 05.04.18
32.
ל-26 - כמה עשרות אלפי מהגרים\פליטים יהפכו אותנו למדינה לא יהודית??
אם זה מה שמפחיד אותך, איך אתה יכול לתמוך בסיפוח בפועל של 5 מיליון פלסטינים? כל האפריקאים שהגיעו בצורה לא חוקית עשו את זה דרך הגבול עם מצריים, לפני הקמת הגדר. עכשיו יש גדר, ואין כבר (כמעט) מסתננים. נשאר לטפל בכמה עשרות אלפי אנשים, ובזה פחות או יותר נגמר הסיפור. הוויכוח מי פליט ומי מהגר עבודה ולאן אפשר לגרש ולאן לא הוא בעיקר עקרוני - מכיוון שהגבול סגור, הוא לא יהווה תקדים. אז אחרי שהבהרנו את זה והעלמנו לך את הפחד מהפיכת המדינה ללא יהודית, אתה צריך עכשיו להתמודד עם הבעיה הפלסטינית. כל שאר בעיות ההגירה הן זניחות לגמרי ביחס אליה. ואת הבעיה הזאת ביבי, בנט וחבריהם מגדילים מיום ליום.
גג | 04.04.18
29.
נתניהו
נתניהו אדם מגעיל, סכסכן, שקרן ורמאי יעשה הכל על מנת לשרוד, ברור לכל, למרות הסקרים החיוביים, שהוא רועד מפחד ונמצא בפניקה, זמנו הגיע לקיצו והוא לא יהיה ראש ממשלה לעוד הרבה זמן, כל הניסיונות לא יואילו הוא בסוף דרכו וטב שכך, מגיע לנו ראש ממשלה הגון וישר ולא פוחז במו נתניהו.
גד | 04.04.18
28.
מזל בשביל ביבי שאסור להקים ועדת חקירה. היתה מגלה שהוא שוב שיקר!
שקרן - ביבי לא מהסס לשקר במצח נחושה. מסוכן - אין לביבי בעיה לבקש וועדות חקירה רשמיות כדי לחקור התנהלות חוקית לגמרי של ארגונים אזרחיים. לדעתו אם חברה כלשהי, או ארגון כלשהו עושה או אומר משהו שהוא בניגוד לממשלה, זה משהו חמור. מותר רק לתמוך בשילטון. אסור להתנגד לו. דמוקרטיה לפי ביבי.
רונן | 04.04.18
22.
היועץ אמר
למיטב ידעתי תפקיד היועץ הוא רק ליעץ......מקבל הייעוץ ירצה לישם טוב לא ירצה גם טוב ..... אבל זו אחריותו.... של מבקש הייעוץ בשנים האחרונות מסתמן שתפקיד היועץ הוא לקבוע.... אז בשביל מה ראש ממשלה ... זה תפקיד מיותר.. לדעתי ראש ממשלה נבחר צריך לקבל החלטות לפי דרכו ומצפונו..... ומי שישפוט אותו זה הציבור בזמן בחירות אני לא בחרתי ביועץ כזה או אחר ... לקבוע בשבילי את עתידי ועתיד ילדי... ....
ציון | 04.04.18
18.
...אחרי הציוץ ההזוי. כל עדר חסידיו העיוורים, מצדיקים את הזיותיו...לוועדת חקירה...
...ואז מגיע תורו של היועץ המשפטי לכנסת ופשוט ממוסס את הרעיון ההזוי של ראש הממשלה ...ואני שואל אתכם חסידיו העיוורים. אין לכם חומר אפור בתוך חלל הראש? עד מתי הוא ישחק בכם כמו מריונטות...
מר בין | 04.04.18
9.
ברגע שהכתב קורא למסתננים מבקשי מקלט ברורה עמדתו
וברגע שברורה עמדתו גם ברור שימצא את חלאות האדם ההזויים והפסיכוטים שיצדדו בעמדה זו.מן הסתם ישנם מספר יהודונים שימשיכו לתמוך בקרן החדשה כמו גם בשוברי שתיקה ודומיהם.תנו להם להתבטא אלה ימיהם האחרונים תמציאו עבורם את מידת הרחמים כי חייבים לרחם על פתטים.
לא עוד | 03.04.18
4.
בגץ ויועצי מישפטים הקובעים והמחליטים
ממשלה שאינה יכולה לימשול ולהחליט על מדיניותה עקב המושלים והמחליטים אין לה זכות קיום ינון ודומיהם מחליטים מה מותר לממשלה לעשות הקרן החדשה הממומנת על ידי אוייבי המדינה שמה מטרה לעצמה לקעקע את היסודות שלשמה הוקמה המדינה מדינה לעם שגלה והיה נירדף על ידי עמים אחרים נתניהו הגיע זמן ללכת לבחירות ושהעם יקבע שילטון של טליה ששון עם בגץ או שילטון שהעם בחר
אלי  | 03.04.18
1.
הכתב הזה פשוט לוקה בהבנת הנקרא.ועדת החקירה שעומד רה"מ להקים לא
תחקור את האידאולוגיה של הקרן לישראל חדשה, אלא את העברת הכספים שלה לגופים שונים, כולל עבירות לכאורה על חוקי המדינה במימון פעילויות לא חוקיות או במימון לא חוקי של פעילויות חוקיות לכאורה. כמו כן עברות מס שישתכן ונעשו. כתב יקר, נא בקש ממישהו שיש לו תעודת בגרות שיסביר לך את תגובתי.
משפטן בכיר | 03.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת