אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

WeWork ביטלה את גיוס החוב בארץ

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
טעות חמורה של המוסדיים
הבורסה בתל אביב סובלת מהיעדר תוכן אמיתי, הרבה חברות תרופות והייטק נמחקו מהמסחר, לא הרבה חברות חדשות הנפיקו, ורק מגיע לפה עוד ועוד אג"ח של נדל"ן אמריקאי. We Work היא חברה חדשנית, שתגביר את פעילותה בעולם בשנים הקרובות ותספק פתרונות היברידים לחברות רזות ופתרונות כוללניים של דיור+משרדים ושירותים לחברות גדולות ועשירות. צריך שתהיה בת"א סחורה שונה קצת ממה שיש, ואג"ח ומניות דואליים שימשכו תשומת לב לשוק ההון המקרטע שלנו. מה יעשו המוסדים במקום ילוו עוד מליארד דולר לטייקון ישראלי או איל נדל"ן אמריקאי שיספר אותם מחר בבוקר?
אסף | 10.04.18
12.
תשובה נוספת ל-8
אתה צודק בשאלתך. מדובר למעשה בחברת נדל"ן עם נישה מקורית, אבל עדיין חברת נדל"ן. היא מתומחרת כמו חברת הייטק עם עתיד מזהיר, כשלמעשה קמים לה כל יום המוני מתחרים בארץ ובעולם. המנכ"ל שלה הוא אמנם מליארדר, אבל מעדיף כמובן להתרחב על חשבון הציבור...
הייטקיסט לשעבר | 10.04.18
11.
ל - 8
הם מחזיקים כמה מאות מבנים X כמה קומות בכל אחד, האם מנהלים בכל קומה כזאת מאות רבות של שוכרים, ומנהלים חוזי שכירות לפי חודש, כשכל אקסטרה מתומחרת. בנוסף הם עושים פעילות שיווקית בתוך האתרים, מתחזקים את הכל, וצריכים לעצב את המשרדים בצורה שתאפשר להם ניצול מקסימלי לכל מטר. אם אתה עושה את זה יעיל ואוטומטי, אתה יכול להרוויח יותר. רב המשכירים היום בונים על חוזים מרובי שנים, למעט שוכרים, כאשר המשרדים מושכרים בצורה "ערומה" והשוכר צריך לשפץ אותה לצרכיו. לכן WeWork שוכרת במחירים נמוכים יותר, משכירה במחירים גבוהים, ומרוויחה יותר אם היא יודעת לנהל את האופרציה בצורה יעילה.
אלון | 10.04.18
8.
יש לי שאלה אמיתית ואשמח לתשובה
אני לגמרי לא מהתחום, אבל אם אני מבין נכון, מדובר בחברה שלוקחת אולמות/קומות מחלקת אותם למשרדים קטנים כמו נניח קוביות עם קירות גבס וזכוכית ומשכירה למי שמעוניין מחשב, מזכירה, פקס ואינטרנט. אז איזו טכנולוגיה הם מציעים ? למה גופים ענקיים השקיעו בהם מליארדים ? מה שונה בהם מכל בעלים של קומת משרדים שמשכיר את הקומה שלו לכמה שוכרים ?
אלי | 10.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת