אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התובעת בערעור דנקנר: "בתיקי צווארון לבן, אין לנו שודד עם כובע גרב ואקדח מעשן"

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
אותי מעניין לדעת רק דבר אחד קטן-?.
אותי מעניין לדעת רק דבר אחד קטן-? וזה אם הפרקליטות גם תבקש דיון נוסף במקרה שיהיה פה זיכוי מוחלט של נוחי דנקנר ואיתי שטרום בפרשה הזו,כפי שהיא בקשה בזמנו פרשת שבס דיון נוסף בהרכב מורחב של שופטים בשאלה מתי התנהגות של איש ציבור הופכת להיות התנהגות שמהווה עבירה של הפרת אמונים,אבל בכל מקרה לא צריך לדאוג לשני החזירים האלה כי גם אם הרשעתם ועונשם ישארו כפי שהם היום הם מקסימום ישלחו לרצות את עונשם בכלא חרמון שבגליל התחתון שהוא סוג של בית הבראה רק עם סורגים.
7_7_7. | 29.04.18
21.
דנקנר
מה זו השטות הזו ״ איש שאיבד את הכל ״, איבד את מה שמלכתחילה לא היה שלו אלא של הציבור וכל מה שהיה לו הגיע בצורה זו או אחרת מהציבור ועל חשבונו. כל המניפולציות והתרגילים הפיננסיים במשך השנים, הפירמידה שהלכה וגבהה , הטריקים והשתיקים היו על חשבון הציבור ובזה יש להתרכז .
דודו | 24.04.18
19.
דנקנר איש צדיק. הלוואי שתוכח חפותו
כל כך שמר כל חוק כל חייו. בין אם חצי טעה כאן ובין אם לא, זה המקום לחוס ולרחם. כמה אפשר לחסל בן אדם. הוא ייצור אנוש והוא כמוני ןכמוכם רוצה לחיות. והוא עשה המון בחיים למען אחרים שרצו לחיות ועשה זאת מליבו הטהור. אני מכירו והייתי לעיתים שליח שלו למצוות. הכל בידי שמיים. הוא יצליח בעזרת השם
מכיר מקרוב | 24.04.18
9.
חבר להכביר במילים - יאללה לקלבוש
בֵּית הַכֶּלֶא הִיא – בּוֹ אֲסוּרִים יִכְלָאוּ, בּוֹ יִלָּכְדוּ בַּעֲוֹנָם שְׁאוֹל חָטָאוּ, שָׁם גַּם יִגְוְעוּ, יֹאבְדוּ בֶּאֱשׁוּן חֲדָרֵיהוּ; שָׁם – תַּחַת מַחֲסוֹם, בְּרִיחַ וּמִסְגֶּרֶת, תֵּאָנֵק בַּסּוּגַר נֶפֶשׁ נִשְׁבֶּרֶת, אִישׁ חָפֵץ בַּחַיִּים בָּאֲבִיב עֲלוּמֵיהוּ.
אברהם | 23.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת