אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון נגד נוה: "הדברים לא מקובלים, סלינגר - שומרת סף אמיצה"

58 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
שתרגיש רק יום אחד
לסלינגר מגיע להיות מותקפת והמילים של אפי עדינות ! זו שכל הכהונה שלה פגעה ברמה יומית באמינות של 12,500 סוכנים שתתבייש ! הפכה את כל הסוכנים לגנבים ! תתביישי ! רוצה לטפל בבעיות תחפשי אותם אצל מו שלא עושה את עבודתו נאמנה ! כחלון ו סלינגר = כישלון ! הביתה יאללה אישה רעה עבד כי ימלוך!!!
רונן | 25.04.18
48.
נכלוליים
תתבייש לך! סלינגר מושמצת שהרוויחה ביושר כל מילה. ואתה שעושה הכללה מכוערת משמיץ קהל עצום בגסות רוח ועזות מצח. אפי נווה דיבר בשם עצמו. לשכת סוכני הביטוח והעומד בראשה ליאור רוזנפלד, שנשא נאום רציני והוגן. קיבלו את סלינגר ואת אנשי האוצר והפיקוח בצורה מכובדת ומכבדת וזאת למרות שהפיקוח מוביל קו נקמני והרסני כנגד סוכני הביטוח.. אדון נכלולי שים לב איפה נמצאים ולאן התקדמו המפקחים הקודמים אחרי שסיימו את הקדנציה שלהם. משרתים את האדונים עליהם פיקחו במשכורות ע ת ק !!! דואגים לדורות הבאים שלהם במקום לציבור.
לאיתן תגובה 15 | 25.04.18
47.
מגישה תביעת דיבה
26 ליכמן מציע שתלמדי את החומר! היה עדין שבעדינים. מפקחת מנותקת. בתקופתה, פיקוח מתנשא אפס הידברות ושיתוף פעולה. כאחוזי דיבוק של שנאה לסוכני ביטוח ואהבה הלתי נשלטת לטייקונים. לא פלא שנגידת בנק ישראל שרואה עין בעין את טובת ה״יציבות״ הבנקאית, מחזקת את שוד הבנקאים ולא מתעניינת בנטל הציבור.
ליכמן תגובה 26 | 25.04.18
33.
גברתי המפקחת
בתור אחד שכתב כבר עשרות טוקבקים המסבירים מדוע המפקחת מציגה מצגי שווא (שאגב לא הועלו לפרסום) , מגיע לגברת סלינגר משגרמה לבזיון של 12,500 סוכני הביטוח, את הלעג שלה כלפינו הסוכנים דרך החוזרים והצגת הסוכנים כגנבים אנו חשים כל יום ונפגעים כלכלית משמעותית מכך.אז לא יקרה כלום רק אבל רק אם יום אחד קם אדם בבוקר ואומר לך את האמת.בבקשה תלכי כבר הבייתה (או המקרה שלך לפוליטיקה בטח)
סוכן | 24.04.18
31.
סלינגר לא מתרגשת
איני יודע מה היו מניעיו של עו״ד נווה במילותיו החריפות אל הגברת סלינגר. אבל היא לא מתרגשת! כמי שמייצגת את האינטרסים של הבנקים, וקבוצות כלכליות חזקות במשק כמו קבוצת תשובה וקבוצת עופר, יש לה הגנה מלאה מהם. במהלך הקדנציה שלה דאגה להם מאוד באיצטלה של דאגה לציבור המבוטחים. די להבין את העליה השערורייתית בתעריפי אבדן כושר עבודה בישראל ללא כל גידול משמעותי בשיעור התביעות, כדי לבחון את ה״נדוניה״ שמביאה סלינגר להון שילטון. בדקו היכן תעבוד בעתיד להערכתי בקרב הגופים שהזכרתי בנק מזרחי או קבוצת תדמור.
אלון | 24.04.18
26.
ראשית אני מגישה נגדו תביעת דיבה. שנית, הוא סוכני הביטוח צועקים סימן שהמפקחת עושה את עבודתה נאמנה.
אם יש לסוכני הביטוח שכל בקודקוד הם עוד היום מעיפים את נציגם לכל הרוחות. אינני מכיר את המפקחת ואינני מכיר את נציג סוכי הביטוח אבל מי שמרשה לעצמו לעלוב באדם אחר בפרהסיה - אינו ראוי לכלום.
פיכמן | 24.04.18
8.
כחלון שפן - אם אתה מסכים או לא מסכים עם סלינגר - לא צריך לדבר כך
הפכנו להיות מדינת פח אשפה ראש הממשלה מתחבא כאילו הוא גר על הירח - מה הבעייה שלך להגן על ההגינות בדיבור? או שאתה מעדיף מדינה שבה כולם מקללים את כולם - זה עוזר לך להיבחר. שר האוצר שפן - כל פעם שיש סיכוי שישפיע על אחוז המצביעים פתאום נהיה אילם תרבות לא תזיק לכם נ.ב. סלינגר עשתה רבות להגן על האזרח הקטן
גם אם הוא צודק שיתנצל | 24.04.18
2.
עכשיו גם אחרים יודעים מיהו
עד עכשיו רק עשרות אלפי עורכי דין כנועים שרישיונם ניתן על ידי לשכת עורכי הדין ידעו מיהו אפי נוה וכיצד הוא מתבטא. איפה ההדר והכבוד שהיה פעם למקצוע ולעוסקים בו. היום הלשכה נראית כמו היו״ר שלה - התנהלות של שוק וירידה לרמה הנמוכה ביותר. אם לא היינו נאלצים להיות חברי לשכת עורכי הדין, לא היינו חברים בה מרצוננו.
נועם | 24.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת