אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלדה לסוכן מובטל: כך מחסלת הטכנולוגיה את מקצוע המרגל

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
גורביץ', אל תהרוס את המוניטין שלך עם כתיבת שטויות
תבדוק לפני שכותב. "המגפה הקטלנית ביותר בארה"ב - השימוש בכלי נשק חמים על אזרחים תמימים. לימין האמריקאי, שמקדש את הזכות להחזיק בנשק, כל האמצעים מותרים במאבק הזה. יש לכך סיבה נוספת: כשבוחנים את מקרי הטבח, שיעור מדהים שלהם מתגלה כטרור גזעני לבן. " בדיקה קלה באינטרנט הייתה מגלה שאין קשר בין מה שכתבת למציאות. פשוט ככה. מה קורה איתך?
סימפל | 01.05.18
10.
טעות בהבנת כתבת המרגלים המקורית
קראתי את הכתבה המקורית בנוגע ל"סוף עידן המרגלים", ובתרגום לעברית נפלה שגיאה חמורה: אף אחד לא אומר שלא צריך יותר מרגלים כי יש אמצעים טכנולוגים. בסך הכל אומרים שאמצעי ריגול נגדי, זאת אומרת סיכול פעולה של מרגלים, נעשית באמצעים טכנולוגיים. קשה יותר לרגל במדינה בה יש המון מצלמות אבטחה, ולכן כמובן שעדיין יש סוכנים אנושיים, אבל הם צריכים להתמודד עם אמצעי המעקב הדיגיטליים. זה הכל. אפשר להמשיך לחפש משרות של מרגלים :)
אחד | 25.04.18
4.
מספר מחקרים בוצעו לגבי הסרת מידע מרשתות חברתיות
במחקרים העלו מידע פוגעני סמולני וימני ודאגו שיהיה תמיד אותו מספר תלונות גולשים על שנייהם. באופן גורף, תמיד ובכל הרשתות-מידע ימני הוסר יותר מהר ובכמות יותר גדולה בצורה משמעותית. המחקר בוצע באוניברסיטאות ולא בידי מכונים פרטיים.
אבי | 24.04.18
2.
יעיל יותר, אבל בסופו של יום - מישהו יצטרך לחסל את המפעילים.
גם בעולם הריגול הקלאסי, תמיד קיים מרדף אחר הגורם הפועל והגורם המפעיל. המעבר לסייבר מטשטש גילוי, חודר מחזיתות רבות ויכול להביא לניתוח דפוסי חיים אישיים במהירות ויעילות, אך בסופו של יום - מישהו יצטרך לחסל את המפעיל ואת הפועל שאוחדו כמקשה אחת, את ההאקר. התנודה היחידה שנוכל לראות בעולם היומינט היא שפשוט רשימת החיסול תשתנה - אם פעם אלו היו טרוריסטיים, סוחרי נשק, מנהלים בכירים בכל מיני גופים המסייעים במתן ייעוץ בטחוני, היום - אלו יהיו הגורמים מאחורי המקלדת. אותם יהיה נדרש לזהות, כן - באמצעות לוחמת סייבר, אבל לאחר שזוהו - הפרופיל שלהם יועבר ליח' יומינט שתטפל בהעלמתם מן העולם.
סתם טמבל.  | 24.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת