אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

א.ל.מ מחסלת את רשת מוצרי החשמל ביג בוקס

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
א.ל.מ (והם לא היחידים) אין להם זכות קיום,מחזיקים מוכרנים פרזיטים
שלא בראש שלהם לתת שרות. אתמול הלכתי לקנות טלביזיה,הרגשתי שאני ממש מפריע להם לשנת הצהריים שלהם. לא מזיזים את התחת,תשובות קצרות שיותר מרמזות על כך שאני מפריע והם ישמחו אם אני אצא מהחנות. למעשה הם לא חריגים,ככה נראית תרבות השרות במדינה שלאף אחד לא אכפת שום דבר,העיקר יודעים להתלונן ולבכות למה עסקים נסגרים .
ניסו | 25.04.18
15.
ביג בוקס בירושלים מכרה בדיוק מוצרים כמו אלמ לידם
לא הבנתי מה ההבדל בין אלמ לביג בוקס. קניתי מכונת כביסה בטלפון של אלמ בהרבה כסף. המכונה היתה דפוקה מהתחלה והגיעו מהשרות. התקלה חזרה על עצמה ונאלצתי לשלם על כביסה בחוץ!!!! בכל פעם תחכה כמה ימים לטכנאי ושום טכנאי לא הצליח לתקן. התקשרתי למיניליין ואין עם מי לדבר על החלפה. מזל שאחרי הרבה זמן השרות האזורי (שאינו בבעלות מיניליין) דאג שיחליפו את המכונה. תיכנסו לאלמ בירושלים ותוקעים לכם מחיר מההפטרה.
מה ההבדל? | 25.04.18
12.
״מוצרי חשמל מתקדמים״ בתחת שלי
לעולם לא אבין את כל אותם מנהלי על שלמדו באוניברסיטה ומקבלים משכורות עתק. לא לימדו אתכם על תחרות? לא שמעתם על האינטרנט שמאפשר לאנשים לבדוק מחירים ואז להבין שאתם סתם יקרנים ללא סיבה? מה חשבתם לעצמכם? כמה מיליונים המנהלים שלכם מקבלים ואף אחד מכם לא חשב לבדוק את נושא התמחור ההזוי אצלכם ברשת? לא מבין. לא מבין.
12 שנות לימוד ובעל עסקים מצליחים | 25.04.18
7.
מנהלים אפסיים בוגרי מכללות ואוניברסיטה ! חחחח כל אחד חושב הוא גאון
אבל מי שבאמת מצליח זה אותם מנהלים שלא סיממו בית ספר . מיתוגים , פלצנות , וחירטוטים על לקוחות הלקוח הוא כבר מזמן לא לקוח מזדמן ,הוא עושה שעורי בית לני הגעה לחנויות לא יתכן שתמיכו למכור יקר באיזורי שכירות יקרים , ולהאשים את כולם לא יתכן שהמחירים לא תואמים למציאות בשוק . כנ"ל גם רשת פוקס והבעלים הדוחה שלהם שפנה לבגץ לא יתכן שאני אקנה השבוע מכנסיים עם הנחה על פריט שני , ונקודות,ומתנת יום הולדה ואצא מהחנות עם 2 פריטים ב 199 והבנדם השני אחרי קנה את אותו מכנס ב 259 שקל ללא נקודות וללא חרטא ברטה !! זו גניבה לשמה ואל תתפחלץ כל פעם מחדש בחדשות אדוני ויזל היקר , תפסיק לבכות ולהאשים את כולם ולדבר על פיטורים צא מהקניונים מיד ,חזור לרחובות העיר תמכור זול יותר הא זה לא יקרה כי אז יגידו זה לא מותג ! זה זבל ! תפסיק לשקר ,אם תצא ביום אחד עם כל החנויות שלך מהקניונים , הם ירדפו אחריך אבל יותר קל לשקר ולהאשים את הצרכן שקונה באינטרנט נגעו לך בשומן ,אתה בוכה כמו תינוק ונחנק בשידור בחדשות תיקח עוד כמה יועצים בערות אלפי שקלים שלא יודעים להריח את הרוחוב
עודד | 25.04.18
6.
תחום עם תחרות אגרסיבית ואסטרטגיה גרועה
הכל שטויות. רשת יקרה בטירוף שמוקמה לצד חנויות שמציעות מחיר זול משמעותית. ניקח לדוגמא את ביג תל-חנן ואת המרכז המסחרי ONE שנמצא לצידו. אותן רשתות פתחו חנות בכל אחד מהמרכזים (הסמוכים!). לקוח שמעוניין לרכוש מוצר חשמלי, צועד בין חנות לחנות ובסוף בוחר באפשרות הזולה ביותר. האם הוא יזכור שקנה בביג-בוקס, א.ל.מ., אלקטרו קובי, מחסני חשמל, טרקלין חשמל או ביג אלקטריק?! ממש לא! אגב, מי עוזר להם בברנדינג? א.ל.מ דיגיטל?! מזכיר את המעבר לשידורים דיגיטליים בכבלים שכל חברה הוסיפה דיגיטל לשם שלה. פאתטי ומיושן.
לקוח | 25.04.18
3.
"התחרות הקשה מובילה לסגירה" זאת מסקנה/ דעה של בעל אינטרס
המנסה להקטין את הכישלון, התחרות אשמה? אוי ואבוי אם לא תהיה תחרות, אז רשת כזאת שיש בה רק עיצוב ופוזה תוכל למכור בגלל זה 50% יותר מבמחסני חשמל, אנשים לא טיפשים. על אווירה אתה תשלם במסעדה ובמועדון, לא בחנות למוצרי אלקטרוניקה, וזה כל מה שזה, לא "מוצרי טכנולוגיה מתקדמים" מה זה אומר בכלל?
סלי סבג | 25.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת