אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מינוי דוד האן לשופט הוא מינוי פוליטי פסול"

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
מינוי נורא
לאיש יש מזג בלתי נסבל, הוא ואפסו עוד, יהיר, שחצן - הכי פשוט זה לתשאל את האנשים שעבדו אתו, לא את אלה שקידם, מתוך אינטרס אישי תועלתי לו עצמו. אדם שממש ניצל מחקירה פלילית ומחשיפת מעשיו. זה יהיה שופט בישראל???? גברת שקד - לא מצאת מועמדים טובים וראויים ממנו????
אלשיך | 26.04.18
34.
'אדם נטול מזג שיפוטי' = ימני חובש כיפה, איזה פחד
באמת לא מתקבל על הדעת שאדם דתי יהיה שופט. הם כולם חייבים להיות חילונים, תל אביבים, שמאלנים, איכפתיים כלפי מהגרים/טרוריסטים ושונאי מתנחילם (זוכרים את מקרה טקס ההתיישבות?). ואתם עוד רצים ובוכים על סוף הדמוקרטיה - עריצות בג"צ היא סוף הדמוקרטיה הישראלית הצעירה, לא שום דבר אחר.
ניר | 25.04.18
31.
הסירחון בויסקונסין וברשות השידור גדול
חייבים לבדוק למשל בכמה נמכר הריהוט של הרדיו והטלויזיה? סירחון ענק. לא יכול להיות שמישהו גזר כאן קופון שמן, ממש לא יכול להיות. ענת רואה, זה הסיפור הבא שלך! אנחנו נביא לך גם במקרה הזה את כל המסמכים, ולא תאמיני... ענת רואה עיתונאית אמיצה, מחבקים אותך,
חייבים לדאוג לברי בר ציון | 25.04.18
25.
כל דיון נתקל בטיעונים כמו "שמאלנים" ו"הקרן החדשה"
הציבור הדתי לאומי לא יכול להתלונן על קיפוח או אפלייה. מאז שחברי הבית היהודי יושבים בועדה למינוי שופטים יש יותר כחפות סרוגות בבית המשפט מאשר גלימות. אם לדבר בשפה שלהם אז אין צורך לומר אמן על כל מינוי של כיפה סרוגה.צריך לבחון לגופו
תתמודדו לגוף העניין | 25.04.18
20.
אכן יחסי האנוש שלו לא משהו, אך לא צריך להגזים
אכן יחסי האנוש של פרופ' האן לא משהו. ואכן עובדתית אינו אומר שלום אלא אך ורק למי שדעותיו תואמות את שלו. ואכן מדובר במינוי פוליטי טהור בדומה לקידומו של מינץ לעליון. אך יחד עם זאת, מציע לא להגזים וגם לא ליתן פטורים והקלות כלשהם לקבלת התפקיד השיפוטי. שיעבור קורס ואת התהליך כמו כולם, ואם הפסיכולוגיים בקורס השופטים יחשבו שאינו מתאים אז הוא לא יעבור את הקורס ולא ימונה. מה שחשוב בתהליך הזה הוא הנראות שיהיה הליך מסודר ואם מגיע לבן אדם שיקבל ואם לא, אז לא.
עובד בתחום | 25.04.18
11.
יושרה לישראל - תנועה עם אומץ ונחישות
כתבה נוקבת ומרתיעה . זוהיא עוד חוליה שתחזק את שומרי הסף נגד ההטבות למקורבים ופעילים פוליטיים ונהני ההון שלטון . יושרה לישראל בהקשר זה ממלאת וואקום ובמיוחד כשהיא לא באה מכיוון צד פוליטי כלשהוא . כל הכבוד ענת רואה ואיתן ארז .
נאיל מרג'יה | 25.04.18
10.
אוי, כלכליסט, שקוף-שקוף
כל כך ברור ושקוף: מוצג מתמודד כלשהו, דתי לאומי, ולפתע כל יום מתפרסמת בידיעות ובכלכליסט ידיעה מרעישה: "שנוי במחלוקת", "מינוי קרובים", "מינוי פוליטי", "כספי ציבור", "לא ראוי". פשוט תכתבו בכותרת של האתר שלכם - "לא מעוניינים שהאן יהיה שופט", ותחסכו לנו את הצביעות הזו, כאילו שיש מינוי שופט כלשהו בישראל שאינו מינוי פוליטי.
אלי | 25.04.18
3.
מנגנון ממשלתי-רקוב-החייב בחקירה פלילית ופרוק
יש להקים וועדת חקירה ממלכתית לחקר ההתנהלות המכוערת ומינוי יחצ"ן זה-שאינו מתאים לתפקיד.כל העסקנות המפלגתית הנגועה במינוי-מחייבת חקירה פלילית וכתבי אישום.בימים שחזיר עבריין מקיסריה השקוע מעל צוואר בגועל נפש-ממנה מפכ,ל-אין אבסורד גדול יותר.במקום שהחזיר מקיסריה יסולק-הוא ממנה?????לתת לשר דלעד ארדן-הפודל למנות מפכ"ל-זהו מעשה חסר אחריות לאור רפיסותו בפני אדונו,וחוסר עמוד השדרה שלו.אנו כציבור חייבים לדרוש הוצאת כל סמכות המינויים למגזר הציבורי-לאור העיסה של מינויים כושלים של עלובי חיים-שפוטים לאדונם-ולא מחוייבים למדינה.
בגדדי | 25.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת