אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בטעם רע: למה לדבר על פורנו בגלריה?

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
bless your heart
הו, ענת. דומה שכתבת על נושא שאינו מוכר לך כלל, וההתייחסות למאמר של עמליה זיו מלפני עשור וחצי מדגישה זאת אף יותר. האם את מודעת לסוגת לימודי הפורנוגרפיה האקדמית, ומכירה את היסטוריית התפתחותה? האם טרחת לבדוק מי שייך לקהילת חוקרי הפורנוגרפיה, ומה הערך של מחקריהם? מי את חושבת חוקר אספקטים השונים בחיי וקריירת העוסקים בתעשיית הפורנוגרפיה? אלו ששוללים אותה? מעבר לזה, האם צנזורה וטאבו אינה שייכת לרוח משטרים אפלים? האם לשיטתך לימודי הספרות צריכים לעסוק בשלילת סוגי ספרות, לימודי התאטרון באיסור סוגים מסויימים של תאטרון, ולימודי האומנות בשלילת סוגות אומנות? האם את באמת בטוחה שאת מכירה את תעשיית הפורנוגרפיה כולה, וגם את תוצריה, כך שאת יכולה לצאת בהצהרות גורפות לגביה? במקום לכתוב מאמר ביקורת, הייתי ממליצה לך לנצל את האנרגיה לאתגר את עצמך, להתעדכן וללמוד, על מנת שלא לצאת במפגנים כאלו קולניים של בורות.
לינדה | 04.05.18
6.
אומנות אליסטטית ואסתטית לעומת פורנוגרפיה כייצוג של אומנות פופולרית.
התפיסה קשורה במושג "נעלה ונשגב". הוויה אסתטית קשורה קשר של ניגודים עם תחושת כאב וצער. הפופולאריות לעומתה אוהבת את הנאות החושים (מיד) והישירות ולא את ההתבוננות המרוחקת. ברגע שקוראים לאומנות X איכותית, אנו גוזרים את דינה של האומנות האחרת להיות לא איכותית. ראוי שנקרא לאומנות האחרת בשמה, המונית, עממית.
גיא | 03.05.18
3.
האקדמיה קובעת
סטנדרט של מוסר או תרבות ? האקדמיה אמורה לעבור במחקר והוראה,לא להיות מתקן לחינוך מחדש שעוסק השעבוד של האוכלוסיה וניהול חייה בניגוד לאמונה ( מה שקורה בפועל). המלחמה בין המין האנושי לבין שכבת הפיאודלים האקדמאית המרקסיסטית,יגיע בקרוב. לא יהיו שבויים ולא יהיו ניצולים. כולל הנשים והילדים.
ף חן | 01.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת