אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מפרקי בטר פלייס רוצים להחליף את השופט גרוסקופף

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
עוכרי דין מנסים לסלק שופט לא נוח מבחינתם - איך קוראים לזה ?
תשובה - סכנה לדמוקרטיה ושחיתות שלטונית המינוי אם אלה העובדות - שחיתות וניצול קשרים עם או בלי כישורים והחלפה - נסיון לעוות הדין בסוף התיק יגיע לעליון ומי שם ? גרוסקופף בערעור אז למה לבזבז זמן ולהחליפו ?
החוק והצדק | 02.05.18
5.
ל-4, כתוב לך בכתבה למה. היתה מתמחה של השופט. אז למה שלא יצ'פר אותה?
ביקש מהכנ"ר שיכניס אותה לרשימה, והאן שגם הוא מושחת לא קטן, נעתר. עכשיו גם הכנ"ר נבחר לשופט ואני לא אתפלא מדוע... הכל רקוב. אין פלא שאבא שלי, שהגיש מועמדות לבית המשפט לפני כמה שנים (אחרי 20 שנות ניסיון), לא התקבל. הוא ישר מידי למערכת.
חריק | 02.05.18
4.
סיגל רוזן היא עורכת דין רק 6 שנים וקיבלה כזה תיק פירוק ? מה ??
והיא מגישה תביעות של 200 מיליון שקל כנגד יזמים שהשקיעו מיליונים והפסידו אותם ? היא עשתה משהו הילדונת הזאת בחיים ? היא תחקור אותם בחקירה נגדית על פעולות עיסקיות שלהם? היא ניהלה מכולת בחיים שלה ? מה בדיוק היא תשאל אותם? היא כבר למדה איך להשתין לבד הילדונת הזאת ? אני מת לדעת על סמך איזה ניסיון עסקי/משפטי הגברת סיגל רוזן מתכוונת לחקור את סמי עופר שהוא מעשירי עולם, את שי אגסי שניהל את אחת מחברות ההיטק הגדולות בעולם, את האלוף קפלינסקי שהיה סגן הרמטכ"ל - מה היא בדיוק תשאל אותם ? הייתי רוצה לשמוע מה הגברת הזאת שהיא 6 שנים עורכת דין הולכת לשאול את החברה האלה ואיך היא הולכת ללמד אותם עסקים ואיך היא הייתה עושה את בטר פלייס יותר טוב . זה יהיה מעניין.
רוברט | 02.05.18
3.
איזה גבב של טענות מופרכות
לא ברור לחלוטין מהי מטרת הבקשה. אין ספק שהיא מופרכת, וברור שתידחה. במה משפיעה עובדת מינויו של גרוסקופף לבית המשפט העליון על כשירותו לנהל את ההליך בהית המשפט המחוזי? היה ויוגש ערעור לבית המשפט העליון, כפי שסביר שיקרה, גרוסקופף (כמובן) לא יישב בהרכב הדן בתיק. אפשר לקוות שמי שהעלה את הטענות המופרכות ישלם על כך הוצאות גבוהות, וראוי שהתשלום יהיה מכיסם הפרטי.
הרשל׳ה | 01.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת