אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"wework נמצאת בסיכון גבוה - חסרים לה מזומנים. משבר אחד קטן וכל השוכרים נעלמים"

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

48.
אין סיכוי
המספרים מדברים בעד עצמם. אין היתכנות כלכלית לעסק שכזה . רק הוצאות ריבית של קרוב ל8%, תוספת של הוצאות הנהלה פרסום ושיווק, ארנונה על שטחים ריקים, שכירות על שטחים ריקים וכדו, לא משאירה מקום לריוחיות! נקודה. מוכרים אשליות וציפיות למלווים שמחפשים תשואה לכסף .. יוצרים שואו של כולם כבר איתנו ואיפה אתם..?? ואז בום מיידוף גם גילגל מיליארדים באוויר..
מישהו | 10.08.18
33.
מצחיק שמציגים את זה שלא הסכימו להשקיע
כשבפועל דרשו תנאים מטורפים עבור ההשקעה ונוימן הוא זה שנתן להם את הכתף הקרה והלך לגייס בחו"ל. חברה מצליחה יותר מכל דבר ישראלי פה, אבל הישראלים כרגיל מתנהגים כאילו השמש זורחת להם מהתחת והם יודעים הכל. שבו בשקט ותראו את הכסף שלא השקעתם וכמה יכולתם להניב מההשקעה הזאת. ולא, אני לא עובד wework ולא קשור אליהם. רק בנאדם שפוי שלא חושב שיודע יותר טוב ממישהו שמגלגל מיליארדים בזמן ש"בכירי המוסדיים" פה מקבלים משכורת שמספיקה לשכירות בתל אביב. בקושי.
קול שפוי | 01.05.18
30.
גכגכגכגכ
עד עכשיו לא הבנתי במה החברה הזו עוסקת בכלל. מה הם מייצרים? מה זה רשת חללי עבודה? מה זה בדיוק הדברים שהם קונים ומתחייבים? הם שוכרים משרדים ו..? לא ברור כלום על החברה זו. ואם זה מה שאני חושב, זה בסך הכל עוד חברת עיצוב ובניית רהיטים. על מה כל הרעש? על זה מרוויחים מיליארדי דולרים? סחטיין עליהם.
יהודה | 01.05.18
27.
ביקרנו בוויוורק בקפלן, השארנו פרטים אצל נציגת מכירות, היא מעולם לא חזרה אלינו
אחרי זה שמענו מעוד חברות שלא חזרו אליהם. יכול להיות שזו בעיה עם הסניף בקפלן בלבד. אנחנו בכל אופן שכרנו בסוף משרדים ומברכים על זה שלא חזרו אלינו מוויוורק כי גדלנו מאוד במילא אחרי סיבוב השקעה
מנכ"ל סטארטאפ | 01.05.18
25.
מוסדיים בארץ
לא יודע מה המצב של we work אבל לא הייתי סומך על דעת המוסדיים בארץ לגבי כלום, מושחתים כולם שמשקיעים לפי אינטרסים של בעלי המניות שלהם ולא לפי האינטרסים של החוסכים. לא ראו בעיות ב אי די בי ,נתנו כסף לטייקונים, לא ראו בעיות בטבע ? כל החסכונות של אנשי קשיי יום נשחקו בגלל מוסדיים בישראל.
חביב | 01.05.18
24.
לא צריך להיות גאון בשביל להבין שהמודל העסקי שלהם מסוכן
יש כאן שלוש עובדות פשוטות: 1. אין ל WeWork נכסים משל עצמם. 2. יש להם התחייבויות ארוכות טווח, שכוללות שכירות והחזר חובות על אג"ח. 3. התמחור הוא משחק עדין בין מחיר אטרקטיבי ללקוחות ובין יצירת כרית בטחון למשבר הבלתי נמנע. ברור ששגיאה בתמחור תוביל לפשיטת רגל, אז לא מפתיע שבודקים אותם בציציות.
יובל, תל אביב | 01.05.18
22.
כולם כאן שוכחים דבר אחד
יש להם מתחרים וחלקם אפילו מתחרים מבוססים עם שם חזק מאוד, wework עובדים מאוד יפה ומוכיחים את עצמם עם צמיחה מאוד חזקה, הנקודה היא האם הם יצליחו לסיים את הצמיחה המהירה הזו עם מזומנים ויכולת להרוויח כסף. דרך אגב בשונה באובר שהמטרה שלהם היתה מפורשת להיות מונופול ל-wework אף פעם לא היה סיכוי להיות מונופול כי היא קמה על טרטוריה שהיתה תפוסה וקיימת שנים לפני כן. אני לא אתפלא אם הם יפלו ולא אתפלא אם הם יצליחו בגדול בסוף התהליך. אבל בינתיים המוסדיים צודקים שהם בורחים מהאג"ח שלהם כי זו לא חברה מבוססת מספיק בשביל שהמוסדיים בארץ יקנו ממנה אג"חים ויסכנו את הכסף שלנו.
ggg | 01.05.18
18.
ל14 אף אחד לא מאחל להם לקרוס
פשוט חוזים את העתיד כי חברות כאלה יכולות להתקייםמרק בתקופות בועתיות של כסף קל. אגב הם ממש לא עוזרים לסטארטאפים. בתקופות שפויות סטארטאפ עובד מהבית בחינם וברגע שמצליחים לגייס שוכרים דירה פשוטה וזולה במקום זול שאפשר לשים בה 10 אנשים במחיר של עמדה במשרד שלהם. אז זה לא מאגניב באותה מידה, אבל ככה סטארטאפ שקול ואחראי צריך להתנהל.
האחד | 01.05.18
4.
גידול בכול הכוח בלי חשבון הוא סימן רע מאוד
חברות שהערך היחיד שלהן הוא שהן גודלות וברגע שהן לא גודלות הבלוף מתגלה הן מסוכנות מאוד. ככה עובדת Uber שהיא בסה"כ חברת מוניות, וככה עודבת WeWork שהמודל שלה משרת צורך אמיתי, אבל אפילו בכתבה מתוארת כפירמידה, השאלה המעניינת היא מה יקרה כאשר יפסיקו להוציא כסף על צמיחה ויצטרכו להראות שזה עסק שגם מרוויח כסף, אם הם ימשיכו לגייס בעלויות כאלו אזי גם אם הפעילות תהיה רווחית היא תלך למימון ריביות ולא תביא רווחים
רמי | 01.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת