אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח טכנולוגי - טור פרידה: באתי לשבש ויצאתי משובש

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

49.
אני קורא כבר שנים מידי יום
אם להיות הוגן-מרגישים שקצת איבדת את זה בתקופה האחרונה, יוצא לך יותר מידי טור דעה ומעט מידי טור טכנולוגי מגובה בעובדות עם עומק. ברור שבטור טור אישי מותר לך, אבל ההרגשה היא שכבר פחות בא לך להמשיך-ולפרוש בשלב הזה למרות שיכולת לסחוט את הלימון הזה עוד הרבה מאוד זה מכובד מאוד.
אבי | 05.05.18
26.
תודה על הטור
היה כיף לקרוא: להנות מהשנינויות, אבל גם להתעצבן כל פעם מחדש על הטעויות. שתי הערות אם יורשה לי: ראשית, חבל שאין הפרדה יותר ברורה בעיתונות הישראלית בין טורי דעות לטורי חדשות. הטור הזה היה דוגמה בולטת לטור דעות שהתחפש לטור חדשו, ולדעתי זה הזיק לו. שנית, ואני כותב זאת עם כל ההערכה, ההבנה שלך בדרך שבה טכנולוגיה עובדת היא מאוד מוגבלת. אתן לדוגמה את הטורים שלך מלפני כמה שנים שטענו שאין שום סכנה בהתקפות סייבר. (כן כן זה נשמע מוזר היום, נכון?). עד דוגמא היא חוסר ההבנה לגבי מה קשה ומה קל בסביבה מבוזרת וגדולה. למחוק מידע זה לא כמו למחוק קובץ במחשב, אלא זה היה מאוד מאוד קשה. תודה על הכתיבה האינטיליגנטית!
לימוני | 03.05.18
23.
הלך סוף סוף?
הגיע הזמן באמת. למרות שקצת אתגעגע - זה היה משעשע לראות את הטורים שלו נעים בין התלהבות אוטופית לאימה דיסאוטופית. בלי שום דבר באמצע. בלי להבין שהעולם הוא לא שחור ולבן. כמו שפטל אנטי ציוני רק עם כישורים רטוריים בסדר פלוס וטיעונים לוגיים ברמה של זאטוטים בגן שושנה.
מוסטאפה מונד אלפה פלוס | 03.05.18
18.
הטור הראשון שיצא לי לקרוא. סלקטיבי ופסימי. אני מהמר שיש כאן אדם עם נטיות דכאוניות וחרדתיות.
כמובן, חשוב להיות מודעים לסכנות, וכמובן שרוב בני האדם הם תמיד קורבנות של החזקים מהם. אבל יש גם הם הרבה דברים נהדרים שהקהילה האנושית מענייקה לנו, והרבה טכנולוגיות עושות את החיים שלנו הרבה יותר קלים ומעניינים מבעבר.
יוסי | 03.05.18
11.
פשוט מתעלם מהפיתוחים החיוביים ששיפרו לנו את איכות החיים.
1. ויקיפדיה - שאיפשרה לכל אחד לדעת על הכל 2. יוטוב שמלמדת אותנו איך לעשות מה שרק מומחים יודעים. 3. ווטסאפ - שמאפשרת לנו ליצור קשר עם כל אחד וליצור קבוצות בנושא מסוים 4. כל האתרים שמאפשרים לנו ללמוד ברשת בגרושים ולא באלפי שקלים. 5. כל העיתונים ואתרי החדשות והבלוגים החינמיים.
א | 03.05.18
6.
תודה, יוסי.
נראה לי שאני עוקב אחרי הטור שלך מיום היווסדו. לא הסכמתי את דעותיך המון פעמים, אבל זה בסדר כי תפקידך הוא לעמת את הקורא עם דברים אחרים ולא לשפוך עלי הר של הנהונים. ההתמדה שלך עם הטור לא מובנית מאליה ואאחל לך המון הצלחה בהמשך דרכך. (אגב, איזה מצחיק אם אתה עוזב כדי לעבוד בגוגל או משהו D: )
ASD | 03.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת