אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מי שיודע לעבוד בהסעדה מרוויח באזור ה-70 אלף שקל בחודש"

83 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

80.
איכות הסניפים בצפון
קפה קפה כרמיאל מתחת לכל ביקורת. זה לא משנה איזו מנה מזמינים מובטח שחלק מהמרכיבים חסר, הטעם לרוב נא בין "לא משהו" לבין "על הפנים" , וההמתנה נמשכת לנצח. אתה יכול לקפוץ הבייתה להכין לעצמך לאכול, לחזור ועדיין תצטרך להמתין. השרות לא ברמה. ומחירי הרשת גבוהים מאד גם ביחס לרשתות לא זולות אחרות. הסניף שממוקם בכרמל מוציא מנות טעימות. אבל נותרנו עם המחירים. את הסניף של חוצות המפרץ ניסיתי פעמים ספורות. שם הבעיה המרכזית היא העדר האווירה והתחושה שאתה יושב בקניון.
לכלוכית צפונית | 20.10.18
72.
למספר 70 - אני מניח שהוא מדבר על רווח לחודש. אבל אתה לא אשם, כי זה לא
הגיוני. הוא אומר שמרווח נקי של 13 אחוז אפשר לקבל רווח חודשי של 70 אלף ש"ח. כלומר 840 אלף ש"ח לשנה. ואם זה 13 אחוז מהמחזור, אז המחזור צריך להיות קרוב ל7 מליון ש"ח בשנה. או 600 אלף ש"ח בחודש. בקיצור קשקשן.
אבי צנעני | 07.05.18
70.
אם אני עושה חשבון
פשוט אז הוא מדבר על 70אלף רווח על השקעה של 2 מליון= 3.5%.אבל ה2 מליון באים מהכיס ועל ה70אלף יש מיסים ובסוף נשאר 35אלף!!! = 1.75% תשואה.. זאת תשואה נמוכה מאד למי שגם צריך לעבור הרבה שעות בלי שבתות וחגים+ להעסיק בין עשרות ל150 עובדים ולהתמודד עם העיריה משרד הבריאות וכו.....וכל זה בהנחה שהוא לא הגזיםםםםםםםםםם. קח את ה2 מליון קנה בארץ דירה או בחול 2-3 דירות תקבל מינימום 40אלף ש"ח בלי לעבוד ומחיר הדירה רק עולה!!!
גל | 07.05.18
58.
חלום של כל כך הרבה אנשים
לא ברור למה, אבל כל כך הרבה אנשים חולמים שיהיה להם בית קפה או מסעדה, החלום הזה הוא הגהנום שהם לא חלמו עליו בלילה, היום מסעדנות זה העסק המסוכן ביותר בישראל, כל מי שיפתח ואין לו נסיון רב בתחום סופו ללכת לפשיטת רגל, אנני רוצה להביע את דעתי על זכין כזה או אחר, אבל הוא המרויח היחידי מכל הסיבוב הזה שהוא יעביר אותכם, אין יותר קל מלקחת כסף מחולם
ידע בסיס | 06.05.18
57.
נימני מחזק את העסקים הקטנים
עם כל התגובות שמתלוננות על הרשתות הגדולות, הרעיון של "מור אנד מור" דווקא מעולה. לתת לבעלי עסק קטן כוח כמו של הרשתות הגדולות. זו המהפיכה החברתית האמיתית. כל עסק שנמצא בידיים של אדם פרטי או משפחה ירוויח מהעזרה של נימני בגדול. בקיצור - יצא גבר!
אריאל | 06.05.18
54.
ככה עושים כסף על גב של פריארים
אני יבוא וישלם לו לו סכום עתק למה מה קרה איזה טמבלים הוא מרוויח הון עתק ושולט בכם אתם בעצם שכירים שלו ולא עצמאים איזה בולשיט לפי הכתבה קצת נראה שחצן והכותרת של 70 אלף ש״ח משחק אותה חכמולוג גדול לא אוהב אנשים כאלה שחצנים . ולא מאמין למה שרשם בכתבה לא יודע הרגשה
סתם אורח | 06.05.18
28.
מעניין איפה האמת.אני שותף בחברה שמספקת בין השאר למספר רשתות. כל בעלי
הרשתות ללא יוצא מהכלל דורשים מהספק לגזור קופון על הזכיינים אבל בלי שהזכיינים ידעו!!! על כל הזמנת סחורה של זכיין אני צריך להעביר תשלום לבעל הרשת.אז נכון שנתתי להם הנחה מסחרית אבל ההנחה הגדולה היא לבעל הרשת ולא לזכיין שמקבל הנחה קטנה. נניח מוצר מסוים אני מוכר ב10 ש"ח.בעל הרשת מקבל ממני ב 7 ש"ח הזכיין מקבל ב8.5 ש"ח ,1.5 ש"ח הולך לבעל הרשת. מצד שני אני הכרתי ים אנשים שפתחו לבד וקרסו כלכלית... השאלה אם הרשת באמת מעניקה יתרון לאדם הפרטי? האם זה מצדיק השקעה כלכך גדולה?אין לזה תשובה חד משמעית. מה שבטוח שאסור בשום אופן להתחיל עסק בסדר גודל כזה בהלוואות! זה מתכון בטוח לפשיטת רגל. במשך השנים שמתי לב שאלו ששורדים הם: אנשים שהיה להם מזל/ טיימינג טוב/מיקום, או אנשים ש החיים והמשפחה שלהם אחרי העסק- עובדים 24/7 כל השנה. ובעסקים הקטנים זה אלו שעובדים בשחור ולא מהמרים!!
לא חשוב | 06.05.18
25.
70 אלף ש"ח בחודש למי שהשקיע של שני מיליון + עובד כמו חמור?
בנאדם במקום לקנות דירה או שתי דירות, או ארבע דירות זולות, ישקיע את כל הונו, 2 מיליון ש"ח בבית קפה בזכיינות - והרווח הכי גבוה שלו (כשהוא עובד 14 שעות ביום ומתחתן עם העסק) זה 70 אלף ש"ח למוצלחים ביותר. עיסקה לא כל כך משתלמת. לא צריך להשוות את זה לשכר הממוצע במשק, כי מי שמרוויח שכר לא משקיע כסף. אם אני משקיע 2 מיליון ש"ח בעסק, אני מצפה לרווח שנתי של כ- 150,000 אחרי כל ההוצאות... זה יכול לכסות לי גם תקופות קשות שבהן יהיו הפסדים.
רונן | 06.05.18
19.
השרות שכל הרשתות
אני אינני טוקבקיסט אלא אזרח פשוט שנוהג מדי פעם לבקר ברשתות האלו ורוצה לומר שהשרות הוא איום ונורא לא מנקים את השולחנות כמו שצריך.השרותים מגעילים יש מגומות שהם כל כך צרים שאני חש קלסטופוביה.השולחנות מעניין תמיד מתנדנדים אלא אם כן הם מקובעים. הארוחות מאוד יקרות כוון שהחמרים ניקנים מבעלי הזכיון.המלצרים לא מקצועיים.הקפה לפעמים מגיע קר ויש לחממו שוב.בקיצור רק לנסות למקסם רווחים.
כהן אבי | 06.05.18
11.
זיכיון זה פשע
רק 5 אחוז מהזכיינים מצליחים היתר עובדים כמו חמורים, השיטה הקלה של אנשים עם כסף זה להקים עסק לזכיינים, הרווח על כל עסק שנפתח של קופיקס 270 אלף ולארומה וקפה קפה כמעט מיליון, אחר כך על קילו קפה הבוס לוקח 120 שקל שבפועל אפשר לקנות ב35 שקל הבוס מרוויח על המחזור וגם על הפרש השכירות של המקום, חבר שלי עובד 24 7 מחזור של 700 אלף ונשאר עם40 אלף שקל בחודש, עסק עצמאי מ120 אלף מחזור נשאר עם 40 אלף שקל.
רוני | 06.05.18
6.
סניף בכל מקום
בתי קפה ריקים,כל 10 מטר פותח סניף למה שיעמדו בתור? עשה מליונים מלמכור זכיונות,בתי קפה לא יכולים להחזיק,רק המקומות הקטנים במיקומים הטובים יחזיקו,כל השאר יהפכו למבנים ריקים ועובדים עצובים,אין הצדקה ל60 שקל לארוחת בוקר 2 ביצים סלט ולחמניה וקפה. סניף קטן פחות עלויות,שם קפה קפה לא אומר כלום לא מדובר בחומרי גלם יוצאי דופן,מעדיף בית קפה קטן ורגוע מבית קפה של 250 איש ושירות גרוע
שחר  | 06.05.18
4.
זכיין שעובד טוב עושה כסף
אני מכיר טוב טוב זכיין של קפה קפה, חבר טוב שלי, יש לו אחלה סניף, הרשת איתו מיום ההקמה, עוזרים...מגיעים...עושים דברים, לא סתם הרשת הזו מצליחה. ומה לעשות שמי שחושב שיש קסמים בעסק ולא עובד ומשקיע...אז הוא חי בפנטזיה ומנסה להאשים אחרים כנראה בכישלונות שלו או שפשוט לרשתות אחרות קשה לפרגן. יש זכיינים גם ברשת הזו וגם ברשתות אחרות שעובדים יפה וטוב להם.
שלום | 06.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת