אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בת ים רוצה 20 אלף דירות וכסף תל-אביבי

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
בינוי לא מתאים ופוטנציאל עוני
בניה של מגדלים ברחובות קיימים פירושה : פקקים שיבזבזו לתושבים את הזמן (פחות זמן עבודה או פחות זמן בבית) לשניהם עלויות כלכליות נילוות , עלויות אחזקה גבוהות של הבניינים שילכו ויעלו עם השנים בצורת מעליות חברות אחזקה, מערכות לחץ גבוה למיים ועוד... (פחות הכנסה פנויה להוצאות אחרות), עודף ביקוש וחוסר הקצאת תשתיות שרותיות נוספות בהתאם להוספת כמות הדיור יחייב נסיעות נוספות (עוד הוצאות) , בינוי צפוף הבא על חשבון השטחים הפתוחים,כל אלה ישאירו לגרים במגדלים הרבה פחות כסף פנוי ויגדיל את פוטנציאל העוני
יוסי מירושלים | 12.05.18
37.
כרישי הנדלן מנהלים את המדינה
מוכרים לנו לוקשים ומפחידים אותנו שהבניינים לא יעמדו ברעידת אדמה , שמבקר המדינה יבדוק בבקשה אם ההחלטות האלו נכונות ,כבר היום צפוף ואין מקום לחנות את המכוניות ברחובות,יוסיפו עוד דיירים לאותם רחובות בפינוי בינוי והסיוט יהיה גדול יותר.
דודו | 10.05.18
32.
ל26 ולכל מי שמתנגד לאיחוד--->>
ל26 - אתה דוגמא לאיך המתנגדים לאיחוד מאכילים את הציבור בפראנויות על הסודנים(מה מונע מהם לעבור כבר עכשיו לבת ים אגב? הם מחכים לאיחוד?) כל המתנגדים אינם מביאים פתרונות פרקטיים לצמצום הגרעון מבלי לפגוע בשירות (הדי רוע כיום לתושבים) תמשיכו להתנגד, כאשר העירייה תפסיק לפנות לכם את האשפה מהבית ולת לכם שירותים לא ש ל עיירת פיתוח אז נדבר)
רונן | 08.05.18
31.
בת-ים עיר ללא רחמים
מדהימה החוצפה של ההנהלה הרעה והכושלת של בת-ים שלא רק שחולבת את תושביה במיסי ארנונה גבוהים תוך מתן שרותים עלובים ביותר בתמורה אלא גם בעובדה שהיא דורשת וגם מקבלת תקציבי ענק מהאוצר. ברוב חוצפתה היא מתלוננת על הערים הסמוכות לה ותובעת גם מהם כספים. כל זה מגיע לה לטענתה תודות לניהול הכושל שלה ,שמדרדר את בת-ים לעברי פי פחת. לא יאמן כמה חוצפה יכולה להיות לכלומניקים שמנהלים את העיר בת-ים ?
ר.רוזנפלד | 08.05.18
30.
בת-ים עיר ללא רחמים פרק ב'
לא רק שההנהלה הרעה והכושלת של העיר החליטה לצופף את העיר בת-ים לדעת בניגוד לאינטרסים של של העיר ותושביה ומלבד מיסי הארנונה הגבוהים ,שהיא מטילה על תושביה היא החליטה שמגיע לה גם לעשוק את הקופה הציבורית והיא תובעת תקציבים מאוצר המדינה ומכל גורם ,שזז סביבה. וכל זה מגיע לה לדעתה בזכות הניהול הכושל והגרעוני שלה.
ר.רוזנפלד | 08.05.18
18.
עברתי מתל אביב בשכירות לדירה שלי בבת ים , ממש מרוצה, יש אנשים טובים בעיר הזו...
חינוך טוב לילדים, קרבה לים וגם תוך זמן קצר תהיה רכבת עירונית לתל אביב, לכל התל אביבים המתנשאים,אין הגיון לא לכנס את כל המרכז לעירייה אחת עם אופרציה אחת, הנכס שלכם ימשיך להרקיע במחיר אתם במרכז, תפסיקו לפחד!!!!
RON | 07.05.18
17.
איחוד בת ים עם ת"א צו השעה
בת ים תשתדרג תדמיתית, תקבל שירותים טובים יותר, שתי הערים יחסכו כמעט מאה מליון שקל. עריית ת"א ומרכז הכובד שלה יעברו לאיזור התחנה המרכזית החדשה ודרום העיר תשתדרג באופן שיעלה עוד יותר את הכנסות הארנונה ויאפשר לספח אחרי עשור גם את חולון ואזור. סיפוחה של בת ים, יוביל גם לאיחודן של רמת-גן וגבעתיים, הרצליה ורמה"ש, איחוד הקריות בצפון, כ"ס והוד השרון ומיזוגן של נשר וטירת הכרמל עם חיפה, המהלכים יחסכו למשלם הארנונה כספים ייעלו את השירות לאזרח ויאפשרו פרוייקטי תחבורה, ביוב, חינוך וכיבוי אש בהיקיפים גדולים לצאת לדרך. לאחר השלטון המקומי יגיע תורם של משרדי הממשלה להתייעל.
אסף | 07.05.18
12.
למה להגדיל את הצפיפות
אני לא מביו למה להגדיל את הצפיפות שגם ככה יש בעיר. כן להתחדשות עירונית אבל לא לגדילה של אלפי דירות נוספות. הרי גם ככה קשה לזוג צעיר לרכוש דירה באזור הזה. 2.4מיליון לדירת 4 חדרים לעומת 4 חדרים בפרויקט כמו בשכונת המוסיקה ברמלה של פרי נדלן שמוכרים 1.25מיליון. החיבור עם תא אומנם יעלה את ערך מחירי הדירות מה שיקשה עוד יותר על זוגות צעירים!
אהוד | 07.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת