אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חזי בנק: "מפעל חיים לא מוכרים לקרן שתעשה עליו סיבוב"

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
כל האמת על השודד
פראיירים לא מתים רק מתחלפים ... מי שקונה בחזי בנק או אידיוט או מיליונר , רוב הסיכוי אידיוט מיליונר .נא להבין וזה פשוט מאוד מחיר הריצוף בחזי בנק כולל את עלויות הלוגיסטיקה ועשרות אנשי המכירות המפוחדים באולם שלו . אתם משלמים על הגודל ועל הפוזה ועל העמלות שהאדריכלים וחזי יחד שודדים מכם האיש בנה אימפריה את זה אי אפשר לקחת ממנו אבל רק על פראיירים שלא משווים מחירים ובזכות הנוכחות הבולטת שלו העסק והמעורבות בפרטים הקטנים ביותר . חמת יגלו מהר מאוד איזה טעות עשו ... נפילה של חובבנים .
אמיתי האמיתי  | 19.07.18
29.
בשביל לקנות אצלך יש לשדוד חצי בנק !!!!
רכשתי בעבר כמויות גדולות של סחורה בחזי בנק עבור לקוחות רבים בענף הבנייה . שלחתי לקוחות עד שגיליתי את גודל התרמית ואחיזת העיניים . חזי מייבא רק חלק מסוים מכלל המוצרים בחנות המרהיבה . את רוב האולם מקשטים פריטים שמיובאים על ידי יבואנים וספקים מקומיים אחרים . במעטה של יוקרה , שירות והרבה ליקוקי תחת ותשלומים מאחורי גב הלקוחות לאדריכלים נמכרים מוצרים כיד שנייה ושלישית וגם אריחי היבוא שלו במחירים מופקעים זה ממש אבל ממש בלשון המעטה . מצאתי את אותם המוצרים או מקבילים שווי ערך באיכותם בחצי מחיר לפחות !!!
קניינית רכש מהתחום  | 19.07.18
28.
הייתי בחנות שלו וקיבלתי הצעת מחיר פי 3 מהמתחרים (יבוא מקביל דרך ירדן סוג א)
התחושה שלי שהם יקרנים באופן חריג...וזה בסדר .אני לא חייב לקנות .ולא קניתי.כן יש תחושה של גיוון וחוויה של קניה .חזי בעצמו היה בחנות והשתתף בנסיון המכירה.אני מכבד אותו ואותם.לא חייבים לקנות.קניתי בסוף בטירה מיבואן מקביל.ואיכשהוא זה נודע לו - הוא לא האמין למחיר והתחיל לשאול פרטים על האיכות של המוצר.האמת נבהלתי..וברחתי.
שני | 16.05.18
25.
תגובה ל-11
כמה רוע יש בך ובנוסף גם קשיים בהבנת הנקרא, אם הבנת מהכתבה שחזי לא מאמין ביכולת של הילדים שלו. הילדים שלו התפתחו כל אחד לכיוונו, וכיוונים מרשימים יש לומר... כולם עם תארים אקדמיים מאומנות ועד כלכלה ומשפטים. ודווקא בגלל שחזי מאמין ביכולות שלהם, הוא מכבד את בחירתם. לא כל הילדים חייבים להמשיך את עסקי הוריהם.
אורית האחיינית של חזי | 12.05.18
5.
אבל כל הכסף ללא פוליטיקה נקייה חסר ערך
בסעודיה יש יותר עשירים - יותר כסף ויותר עושר - אבל נשים ומיעוטים חיים שם תחת כיסוי ראש ופחד, הוצאות להורג קיימות, איסור חופש ביטוי, חוקי דת... אז כסף זה נהדר אבל חושב יותר שחילוניים יתעסקו גם בלהציל אותנו מיידי שקרניהו והאשליתיים (בנט ליצמן ושאר ירקות רקובים)
נהדר | 09.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת