אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נפתח משפטו של אמיר ברמלי: "אדם עתיר כריזמה הפיל בפח ציבור מכל קצוות הארץ"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
הלכתי לפגישה אצלם במשרדים המפוארים בהרצליה
תוך כדי הפגישה כבר היה ברור שמשהו כאן לא הגיוני. מי שמתחייב - מראש - על רווחים כאלה הוא : רמאי ! אין בעולם שום גורם שיכול לנבא מה יהיה : לא בתחום המודיעין הצבאי ( תראו כמה כישלונות היו לגופי המודיעין בעולם שלא חזו קטסטרופות ) לא בתחום הכלכלי ( נפילות שווקים מגיעות בבום ). ולא בשום תחום אחר. השכילו והפנימו.
עמיר | 08.05.18
12.
משקיע קרן קלע
אני בין משקיעי "קרן קלע" הראשונים שקיבל את הריבית החודשית העל פי ההסכם באופן מסודר במשך כשנה וחצי וברגע שביקשתי למשוך את השקעתי, אל פי ההסכם, בדיוק בתום 30 יום הוחזרה לי השקעתי...וידגש....לאחר הורדת המס על ריבית כחוק. אני מאחל לאמיר ברמלי הצלחה בהוכחת חפותו.
היבש יצחק | 08.05.18
5.
איפה הכסף?
הובטח שהכספים בקרן נועדו להלוואות קצרות מועד ולא לשום מטרה אחרת, תוך הקפדה לזכות חתימה של ברמלי בחשבונות שכספי ההלוואה יוצאים אליהם ושיחזרו תוך 72 שעות לחשבון של קרן קלע ( ריבית כמובן). אם זו אמת אז לא הייתה אמורה להיות בעיה למשקיעים כשהתחילה כל התסבוכת הזאת כי הכסף היה פשוט אמור להיות מונח בחשבון קלע במלואו! ברמלי חתום על חוזים מול המשקיעים שהתנאים הנ״ל רשומים בהם שחור על גבי לבן. אם הוא אכן חף מפשע לטענתו, אז סה״כ הכספים בחשבון קלע היה עוזר להעיד על חפותו. אבל תכלס בשטח, איפה הכסף??
משקיע שוקע | 08.05.18
3.
הרשות סימנה אותו כמו עוד הרבה כמהו שהתחילו לדגדג לגדולים
וובי לבד שווה היום מיליארד שקל ,אז לבא ולהגיד שהוא הפיל אותם זה יריקה בפנים של המשקיעים,לאמיר היה אסור לקחת את הכספים לכאלה השקעות בזה הרשות צודקת אך בפועל אם רצו לדאוג למשקיעים היה ניתן למכור חלק מהחברות במחירים שעולים הרבה על החוב , אבל למישהו היה אינטרס לפרק את החברות ,
אבי משקיע בקרן | 08.05.18
1.
המדינה עשתה לאמיר ברמלי עוקץ
בצור משקיע שלו שהכסף הלך לאיבוד אני חושב שהתקשורת לא עשתה שיעורי בית ומה שכתוב פה זה מה שאנשים רוצים לשמוע הסיפור הנכון זה בדיוק כמו התוכנית מגש הכסף, הבנקים הבינו שיש מישהו שיכול להתחרות בהם וחיממו את כל הגורמים מסביב נגדו. הוא זכאי תראו מה יהיה בסוף. ואנחנו המשקיעים הקורבנות של המדינה לא שלו. אם תרצו כתבה אמיתית דברי איתי ותפסיקו לפרסם שקרים
שי | 08.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת