אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מהון להו: פרד הו, משקיע-העל וחברו הטוב של ג'ק מא, מזהיר ממשקיעים סינים חסרי אחריות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
אחרי דיודיליג'נס קצר הבין שכל הכסף
באיירון סורס מגיע מקומבינת ההתקנות הלא חוקית שיצר איתי מילרד במעטה של סיפורי טכנולוגיה ובתוספת מערכות "אנטי" פרוד לפרסומות במובייל . כל זה עוד לפני הגילוי של חברה שהחביאו בארה"ב תחת שם של משהו אחר . מעניין מתי תתפוצץ פרשת ההטרדות המיניות במשרדים .
למה לא קנה את איירון סורס ? | 12.05.18
8.
לא מאמין לאף מילה שלו
אדם מבריק, ללא ספק, אבל חשוב להבין ולזכור: בסין, כל חברה מתחייבת להעביר כל מידע שתידרש לממשלה וכן לגלות נאמנות מוחלטת לאינטרסים של המפלגה. כלומר, אם המפלגה תדרוש ממך כיצרן לשתול רכיבי ריגול במוצרים, להפוך את הסניף המקומי שלך לסוכנות ריגול או להרוס חברה שקנית, רק כי זה מתאים לאינטרסים של המפלגה -- תעשה זאת בלי להניד עפעף. כמובן, ישנם סינים שלא מסכימים לזה. הם מוזזים הצידה. במקומם מציבים את אומרי ההן. כמו ד"ר הו. שימו לב איך הוא מתחמק מלחוות דיעה על יו"ר פוסאן שנעצר או איך הוא מדבר על המפלגה בסוף.
האנליסט | 12.05.18
7.
סחר זה לא lose lose תמיד
כאשר זה יוצר גירעון לאמריקה של חצי טרליארד בשנה וכזה עודף לסין, משהו כאן לא עובד. טראמם כאיש עסקים משופשף מבין זאת ומנסה לפתור זאת. בגדול אם אין בכלל מסחר עם סין המאזן הוא אפס ולכן הרבה יותר טוב. כמובן, שזה מורכב הרבה יותר ולכן הטיפול חייב להתחיל במכסים ואז מ"מ שיפחית את הפסדי אמריקה.
אמת | 12.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת