אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שלוש חזיתות בו–זמנית: סלינגר סופגת אש מכל קצות הקשת הפוליטית

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
תגיבו בלי להבין
כמובן שכל המגיבים כאן שאינם מבינים מהומה בשינויים הפופוליסטים והמכוונים נטו לטובת הגדלת נפח החברות ביטוח הישירות ונקיון השוק מאנשים מלומדים בעלי מקצוע בנושא כי הם נפגעים.הרי הם קוראים כותרות, לא קוראים את התוכן ולא מסתכלים אפילו לרגע לבדוק האם שיפר או פגע אותו שינוי, אז ככה, המחירים בביטוחי הבריאות לא ירדו אלא רק היקף הכיסוי צומצם, השינויים באובדן כושר העבודה גרמו כי היום חברות הביטוח לא מבטחות חלק ניכר מן המקצועות במשק וכעת יהיו ללא אובדן כושר עבודה וקרנות ברירת המחדל הן כשלוניות
מני | 11.05.18
15.
סלינגר עושה עבודת קודש ודואגת רק לעמיתים !!!
רואים שגפני וחבורתו לא מבינים כלום. הסוכן בא בפעם הראשונה "מייעץ לעובד" לגבי התכניות הרצויות (לו ולא לעובד) מקבל עמלות קבועות מחברת הביטוח וזהו.הוא שכח מהעובד. החוק השתנה? התכניות שודרגו? צרכי העובד השתנו? את מי זה מעניין הסוכן רץ ללקוח התמים הבא . צריך שירות? תשכחו מזה. פונים למשאבי אנוש/מדור שכר הם לא מבינים בזה כלום. כך יוצא שהעובד נדפק מכל הכיוונים . סלינגר רואה את זה ומנסה להצר את נזקי הסוכנים. אבל כשפוגעים להם בפרנסה הם זןעקים. סלינגר המשיכי כך ,את ראויה להערצה.
יועץ פנסיוני | 10.05.18
9.
איפה ישנם עוד א(נשים) כמו האיש(ה) ההיא...
הרואים לנגד עיניהם את טובת החלש, הנזקק, הנגזל ? איפה ישנן עוד אנשים כמו דורית סלינגר , אישה אצילית , בעלת אומץ , יושרה וחוש צדק בלתי מתפשר, המוכנה לשלם מחיר אישי עבור יישום העקרונות שעבורם קמה מדינת ישראל והם שצריכים להיות אור לגויים ומודל לעמים כולם. רק מושחתים ,אינרסנטים ומניפולטורים תוקפים את דורית. עם ישראל חב לדורית חובה גדולה והיא ראויה לפרס ישראל בזכות הרפורמות שחוללה לטובת אזרחי המדינה!!
א | 10.05.18
7.
סלינגר מוערכת
באים אנשים שלא ראו ולא שמעו 50 שנה איך גוזלים אותנו ופתאום לכאורה דואגים לנו כשהמפקחת לפחות מנסה ולרוב גם מצליחה.אין ספק שאם יש עדיין חורים בפנסיית ברירת המחדל בזכות מעסיקים מושחתים וסוכנים כנל אז צריך לשפר אבל לפחות יש התחלה. ועל מה מגן ליצמן.ביקר אצלנו לפני 10 שנים סוכן שגבה 6 אחוז מההפקדות ןמאז לא ראינו אותו ו10 שנים עם אפס רווח בשנים שהכל עלה סולידי ולא סולידי.על מי הוא מגן? מזכיר את חברות העישון שליצמן מגן עליהם בטירוף. ועל חשבון מה- התשובה ברורה.
אזרח | 10.05.18
6.
שום דבר טוב לא צמח למשקיעים
בבריאות, היא לקחה לציבור את זכות הבחירה. בפנסיה,הורידה את דמי הניהול אבל בהתאם גם את השרות. הוסיפה ביוקרטיה וניירת מכאן ועד הודעה חדשה. הבריחה עובדים מוכשרים שעודף הרגולציה העיק עליהם ואחרי הכל,עוד לא נמצא מבוטח אחד מאושר מכל הצעדים האלו.
מאיר | 10.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת