אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תאונה קטלנית נוספת לטסלה: הסוללה החשמלית של הרכב עלתה באש, שני נערים נהרגו

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
23, בוא נעמיד למבחן את השטויות שכתבת
רובם המוחלט של כלי הרכב על הכביש מונעים בבנזין. מתוך מליוני התאונות שקורות ברחבי העולם כל שנה, רק אחוז זעיר ביותר מסתיים בהתלקחות הרכב. מיכלי הדלק שופרו לאורך השנים (מי שעוד זוכר את מכוניות פורד מוסטנג מלפני כ40-50 שנה שהיו חוגגות ל"ג בעומר כשהיו ניכנסים בהן מאחור) וכנ"ל יקרה לגבי המצברים במכוניות החשמליות. מצברים וסוללות עדיין עולים באש גם ללא "התרסקויות" של סמארטפונים או מחשבים ניידים. ראה ערך סמסונג נוט "משהו".
מגיב סידרתי | 10.05.18
23.
כל התרסקות תגרום למכונית לעלות באש
כל מכונית בין שמונעת בדלק נוזלי או חשמלית, כאשר היא מתרסקת לתוך קיר בטון עשוייה להידלק תוך שניות. מכונית המונעת בדלק נוזלי, מיכל הדלק יתרסק מעוצמת ההתנגשות, ומכונית חשמלית המונעת במצבר ליטיום, המצבר מתרסק ובנוכחות החמצן שבאוויר יעלה באש גם כן תוך שניות.
ממונה בטיחות אש | 10.05.18
21.
17, אתה הטיפוש שקופץ למסכנות לא מבוססות
ברכב בנזין יש לך מיכל דלק של 40 ליטר חומר נפץ. "ברכב בנזין זה לא יכול להיות" ? לא יכול להיות פיצוץ על אדי בנזין או שריפה של בנזין ? בוא נהפוך את מה שכתבת: "ברור שגם רכב חשמלי יכול להישרף אבל לא מהידלקות של הדלק" אז מי שלא טיפש כמוך מבין ישר שרכב בנזין יותר מסוכן מרכב חשמלי בגלל הדלק שיש בו. או שאולי צריך לתת למומחים לבדוק ולהחליט, במקום ישר לקפוץ למסכנון מטושות.
רומן | 10.05.18
15.
המגיבים פה לא מבינים את מהות הכתבה.
לפי הכתבה הסוללה החשמלית של הרכב עלתה באש וכנראה הוותה את מקור השריפה. ברכב בנזין זה לא יכול להיות! ברור שגם רכב מנזין יכול להישרף אבל לא מהידלקות הסוללה החשמלית. מכל זאת מי שלא טיפש מבין ישר שרכב חשמלאי יותר מסוכן מרכב בנזין בגלל הסוללה החשמלית שיש בו.
רמי | 10.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת