אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"המדינה מנסה לחסל את נמל אשדוד, מנסים לתפור לנו תיק"

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
המושחתים הכי גדולים בעולם
מפעיל מנוף מרוויח 50,000ש בחודש. עובד "ממש קשה" שנופל לנו הלב. 4 שעות נטו ועוד 4 במועדונית כגיבוי. אבל הכי גרוע שעוד עלינו לשלם לו פנסיה של 30,000,000ש. ותוסיפו לזה את כל עובדי הנמלים, שדות התעופה, מקורות, חברת חשמל ועוד ועוד ועוד. בגלל החזירים המושחתים האלו בדיוק בגללם, הכי יקר כאן בעולם. הלוואי שיפלו לים ויסחפו לצפון קוריאה
קנידל | 12.05.18
40.
נראה אותכם במקום
אני מבין את כול התגובות הנזעמות אבל אני רוצה לעדכן אותכם מזינים אותכם בידע שגוי לחלוטין אני עובד נמל ב5 שנים האחרונות וגם אני חשבתי ככה אז יש לי חדשות אני עובד 240 שעות בחודש עבודה שכוללת 16 שעות עבודה רצוף לילות העבודה מסוכנת ביותר עבודה בגובה ברעש תודה ה אני לא מתלונן אבל אתם לא מבינים שרוצים לקחת לנו את מקום עבודה רוצים לתת אותה לעוד איזה תיקון שנגמר לו ים המלח ולא חסרים דוגמאות אני בטוח שכול אחד ואחד שרוצים לקחת לו את מקום העבודה היה מגיב בצורה כזו
יובל | 12.05.18
37.
תואר ראשון בדייגי רציף
איך אין להם בושת פנים לחבורת בבונים הנמלים האלה מאכלים אותם בכפית זהב שכר מופקע מעל כל דמיון שחלמו להרוויח נכנסו עם תנאי סף של תעודת זהות כחולה ולא יותר מרגשים כאילו הם ממצאים את טכנולוגית המחר בסך הכל מדובר על סבלים שרוב היום דגים ברציף ולוקחים את הפרמיות הלוואי עליי חצי ממשכורת של מנופאי בנמל אשדוד, צריכים לפטר את כולם לגייס כח אדם חדש רענן בחוזים אישים לא רקוב כמו הדורות הקודמים בריונים בחסות החוק הסכם קיבוצי שיכולים לשבות מתי שבא להם מדינת הפקר מליוני שקלים בשבוע ויש אנשים שאין להם מה לאכול.
גזלנים בחסות המדינה  | 12.05.18
36.
לרוברט
רוברט עתה אידיות שרוצה שאנשים ירויחו מסכורת רעב כמו אצל רמי לבי דרך אגב כל השגיעות קתיב זה כי אתה בטוח שאנחנו עובדי הנמל תיפשים אז תתחילו להיות בוגרים ולהבין שבנמ עובדים קשה ומשתכרים בכבוד ואם יפתחו נמל חדש פשוט לא יהיה לנו עבודה ואם זה מה שאנשים רוצים אז תודה רבה להם
חיים | 12.05.18
31.
28 אורן אתה חושב אנחנו מפגרים? 1. הפרמיות שלהם הם מוגזמות מאוד
2. המידנה קובעת את השכר של הנמל אחרי שהנמל מניח אקדח לראש של המדינה . זה לא שהמדינה ככה קבעה שכר סתם גבוה לעובדי הנמל. נמאס כבר מכל המסודרים שמספרים לנו שהמדינה היא שוקבעת את השכר . גם עובדי חברת החשמל מזיינים את השכל עם הטיעון המפגר הזה שלא עובד על אף אחד . 3. הנמל הוא רווחי כי אתם גובים מיסי נמל גבוהים מאוד . המדינה מוכרחה לגבות מיסי נמל כאלה גבוהים כדי לממן את הפנסיות שלכם את המשכורות העצומות שלכם ואל תספר לנו על טייקונים. תהיה תחרות כמו בסלולר ושם אין טייקונים - יש קו טלפון ב 25 שקל לעומת 300 שקל . 4. כל המומחים מצביעים שצריך נמלים חדשים כדי להתגבר על החזירות שלכם. אל תספר לנו על מומחים ששילמתם להם . 5. הועדים ועובדי הנמל נהניפם מתחרות בכל תחום אחר אבל הם בעצמם רוצים לחיות במונופול . שילכו לעזאזל אתה והם. כשאתה הולך לקנות ברמי לוי אתה נהנה ממחיר נמוך ? כן . אז המחיר הנמוך הוא על חשבון עובדים שמקבלים שכר לא דרך מישהו שיושב על השאלטר . אתה נהנה מזה אז אחרים רוצים להינות מנמל זול.
רוברט | 12.05.18
29.
קורא את התגובות ופשוט נדהם
מהנאיביות והטמטום שיש לאזרחי מדינת ישראל . איך שמים לכם פיתיון ואתם אוכלים אותו . כמה עובדות על עובדי הנמלים : 1. הם משתכרים פחות ממינימום ועיקר השכר שלהם הוא על פרמיות שיטה שנוגה בעולם כולו. 2. מי שקובע את עלויות הנמל היא המדינה אז כך שאין קשר לעובדים . 3. הנמל הוא רויחי ומרוויח מיליארדים בכל שנה שמגיעים לציבור - שלא כמו נמל פרטי שהרווחים יגיעו לכיסם של הטייונים . 4. אין צורך אמיתי בנמל חדש כל עדויות המומחים מצביעים על כך . 5 ולסיכום - שימו את עצמכם במקום הוועדים . לא היתם נלחמים על הבית ?
אורן | 12.05.18
19.
חבורת עבריינים
אני עם 20 שנה בלוגיסטיקה. במדינה אחרת לוגסי היתה כבר בכלא ל 20 שנה וחבורת העבריינים שאיתה מנקה אסלות בבתי מלון באילת. כל זב חוטם שמזיז מכולה חושב שתפס את אלוהים בישבן.הגיע הזמן לעשות משהו אחרי שמאות אלפי יבואנים הפסידו מליוני שקלים וחלקם פשטו רגל בגלל חבורת הכלום של לוגסי. לכלא !!!!
סיון | 12.05.18
10.
מרעילים את הציבור
משסים את כולם בכולם, את החילונים בדתיים, את היהודים בערבים (שנוהרים לקלפיות), את הימין בשמאל והפוך (חזקת ההתגברות), ואת הציבור נגד כל מי ששובת.., נגד עובדי חברת חשמל, נגד הבנקים, נגד עובדי הבורסה לני״ע, נגד עובדי הנמלים... ומצד שני כלום לנכים, כלום לזקנים... אז לאיפה הולך הכסף????
ההסתדרות החדשה | 12.05.18
4.
עובדי הנמלים
"הקוזק הנגזל", אין משפט יותר מתאים לתאר את התנהגותם הבריונית. עד שלא יקנסו את חברי הועדים בקנסות אישיים כבדים, והכוונה אישיים, לא מקופת הועד ולא מתרומות של חברים, ואם זה לא יעזור אז במאסר, הם לא יכולים לקשור למדינה את הידיים, הנזקים שהם גורמים הם מעל לכל נורמה והיגיון.
מנדל | 11.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת