אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

55 הרוגים במהומות בעזה; טורקיה מחזירה השגריר

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
גם בעיראק "דמוקרטיה "
הנשיא הדמוקרטי אובמה, החליט להוציא באופן מיידי את כל הכוחות הצבאיים האמריקנים מעיראק, בניגוד גמור,לדעה של כל הגנרלים האמריקנים,כדי שתהיה "דמוקרטיה " בעיראק. התוצאה : הקמת הדיקטטורה של דעא"ש ,בעיראק ובחלק מסוריה ומלחמת אזרחים נוראית בסוריה.
אזרח ישראלי | 17.05.18
23.
22 , על מה אתה מדבר ? אתה אומר את זה בשביל להרגיש אובייקטיבי ?
מי מרוויח מזה בכלל בישראל ? , אם אתה חושב שיש אנשים בארץ שניתן להתייחס אליהם באיזה שהיא צורה כ"קבוצה" שמביעים שמחה וצמאים לדם ולהרג אתה לא באמת חי במדינה הזו.חמאס מרוויח תעמולה שקרית בחינם, הוא שולח אנשים לסכן את ביטחון ישראל על מנת שיהרגו והוא יוכל לבכות לעולם.גם לא ניתן לפתור את מי שבאים בכוונה לגבול ישראל על מנת להתעמת ולפגוע, מכל אחריות בעניין. אלו לא רובוטים וניתן להניח שגם להם יש שכל ושהאחריות לפיכך גם בידיהם.בדעתם המעוותת גם הם "הרוויחו" מזה "אידיאולוגית"
א | 15.05.18
22.
"דמוקרטיה "
בממשלים הקודמים האמריקאים הכריחו את ישראל,לאפשר לחמס להשתתף בבחירות בעזה,בשם "הדמוקרטיה " . כאות תודה,צמחה דיקטטורה רצחנית וטרוריסטית,אנטי אמריקאית,אנטי ישראלית,אנטי אבו מאזן, במימון תמנון הטרור האיראני . תמנון הטרור האיראני צמח,כי הנשיא הדמוקרטי קרטר, הדיח את השאח הפרסי ,בשם "הדמוקרטיה".כאות תודה,חומיני השתלט על השגרירות האמריקנית באיראן,לקח בני ערובה, הוקם תמנון טרור איראני בינלאומי, פרויקט הגרעין האיראני,מלחמות עם מאות אלפי הרוגים בסוריה ותימן, פיגועי טרור בארגנטינה,, ומפלצות החיזבאללה והחמס ,בתמיכה איראנית שאתם היו לנו הרבה מלחמות . גם הנשיא הדמוקרטי אובמה,הדיח את הנשיא מוברק הפרו אמריקני ופרו ישראלי,כדי להביא "דמוקרטיה" למצרים. התוצאה : דיקטטורה אנטי אמריקנית ואנטי ישראלית של "האחים המוסלמים ". ושוב בעזה,הנשיא האמריקני,מהמפלגה הדמוקרטית רצה שהחמאס ישתתף בבחירות בשם "הדמוקרטיה " ,התוצאה,דיקטטורה טרוריסטית,אנטי אמריקנית,ואנטי ישראלית. אלברט איינשטיין אמר : "יש שני דברים אינסופיים ,היקום והטמטום האנושי,ובקשר לראשון אני לא בטוח".
אזרח ישראלי | 15.05.18
7.
הפלסטינאים תמיד ימצאו סיבה לתקוף
בעזה אין כיבוש, אז עכשיו הסיבה היא השגרירות ואם לא הייתה השגרירות הם היו מוצאים סיבה אחרת. מפתיע אותי שיהודים שאמורים להיות חכמים מאמינים שיש משהו שאנחנו יכולים לעשות ויגרום לפלסוינאים להיות בני אדם ולהפסיק לנסות לרצוח אותנו (פרט מלמות, אם נמות זה בטוח ירצה אותנו)
ארצי | 14.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת