אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זו המשפחה העשירה ביותר בעולם והיא משאירה מאחור את בזוס, גייטס ובאפט

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
קברי צדיקים הפכו ללחם להמונים
כתוב בתורה "לא תעשה לך פסל ומסכה". מהו המנהג של לעלוז ולצהול על או ליד קבר צדיק? אם לא עשיית פסל בדמות קבר? הדת היהודית הופכת יותר ויותר בהמית ופרימיטיבית. פשוט גועל נפש אלילי. יאללה קדימה באו נצהל ונתפלל על אחד מקברי הצדיקים, כל הכבוד לדת ולדתיים על המנהג המחפיר והמגונה הזה. הרס הדת באה מאותם אלו שהפכו את התורה קרדום לחפור בה ועתה מצהלולי הקברים.
קבר צדיק לבטלה | 22.05.18
45.
ל 41 - את פשוט עובדת עבודה זרה. ויפה תסתדר לבד..
זה לא יאומן שיש יהודים וחלקם אף שומרי מצוות, שמאמינים שמכשף יסדר להם את החיים. וכדי לצאת בסדר הם קוראים לו קבליסט.. זה ממש בפשטות עבודה זרה ומנוגד ל " אנוכי ה' , לא יהיה לך אלוהים אחרים על פני" וכן "מכשפה לא תחייה" , מדבר שקר תרחק ולכל רוח היהדות התורנית.
אודי | 22.05.18
41.
בזכות הקבליסטית יפה כהן אני מרויחה פי כמה
טוב, אני כמובן לא מתקרבת לעושר של העשירים שבכתבה, אבל מאז שהייתי אצל הקבליסטית לאהבה ועושר יפה כהן מבני ברק שהברכות שלה מתגשמות ומאוד עזרה לי בעצות החכמות שלה ובברכות שלה, אני מרויחה פי כמה בעסק הקטן שלי, אני מתנהלת הרבה יותר ביעילות ובמהירות, והכי חשוב מאוד מאושרת, אבל גם מעושרת ושמחה עם מה שיש לי.
נוי | 21.05.18
40.
The Walmart Employees are subsidized by the US tax payers
It is time to denounce the Waltons. The US tax payers subsidize the Walton family by providing for the Walmart's employees with food stamps estimated over 1.25 billion USD per year. Can you imagine?! The richest family in the world does not pay its employees enough salary to keep them above the poverty line, or from going hungry to work and their kids, hungry to school. Why Calcalist is not putting this horrific fact in its title?
Emilia | 21.05.18
39.
ההון של המיליארדרים הוא אחד ממנועי הצמיחה והקידמה של האנשות - המשך
ואם כהצעתם של חלק מהקוראים היו מחלקים את הכסף של המיליארדרים, למיליוני הרעבים בעולם, אזי העניים היו שבעים לשבוע או לחודש והיו ממשיכים לרעוב לאחר מכן. לעומת זאת, לריכוז הכסף בידיים של המיליארדר, יש פוטנציאל ליצירת התקדמות שתאפשר לעניים בעולם לחיות הרבה יותר טוב, כפי שאכן קורה במאה השנים האחרונות. אני הולך לטעון משפטים מקוממים אבל נכונים עד כדי כאב, כדלקמן: בד"כ, העניים הם עניים באשמתם הישירה, לרבות בחירות כושלות לאורך החיים או נחיתות בכישורים יחסית לאחרים. תן לעניים כסף והם ישתמשו / יבזבזו אותו על צרכיהם האישיים באופן מיידי. תודעת החיסכון ו/או שימוש בכסף להקמת פרוייקט לרווח עתידי להם ולאחרים - פחות מפותח אצלם. למזלה של מדינת ישראל, קברניטי המדינה, מבינים את המשפטים הנ"ל ולכן מכריחים את כל האוכלוסיה לחסוך לפנסיה, כי מרבית האנשים לא היו חוסכים בעצמם. ועוד דוגמה - רוב זוכי הלוטו (שהינם עמך) מאבדים את כל זכייתם וחוזרים למצב שהיו לפני הזכייה. מאידך, מתעשרי ההיטק, הופכים לעשירים מופלגים, תוך כדי יצירת מקומות עבודה למאות ואלפי אנשים.
עמוס | 21.05.18
38.
רוטשילד.
לא קראתם את הפרוטוקולים של זקני ציון? משפחות יהודיות אוגרות אוצרות כבר מאות שנים, הם נתנו את ארון הברית ורומח לונגינוס כמתנה לחולית המיסטיקה של הss בתמורה לאחוז מהנכסים הגנובים במדינות הכבושות. הסיבה היחידה שהיתה שואה בכלל זה בשביל חלוקה מחדש של ההון הסודי בין המשפחות היהודיות. תתעוררו כבשים.
M | 21.05.18
37.
עושר ואושר
תעשו מדד על 100 האנשים המאושרים ביותר, ותגלו שאין קשר בין עושר לאושר. ובכלל המושג "עושר" ניתן להגדירו במספר דרכים. למשל, אם נגדיר עשיר כאדם שלא חסר לו כלום (שהוא עצמו מודע לכך) נמצא שלמשפחת וולטון השאפתנית חסר הרבה מאוד כדי להגיע למחוז חפצה השאפתני, לעומתם, רוב או כל המגיבים כאן הרבה פחות רודפי בצע וחסר להם הרבה פחות כסף.
יצחק | 21.05.18
27.
מספר 23, למה לנחש?
האחים המיליארדרים קוראים לעצמם קאק בראד׳רז, ראש עיריית ניו יורק לשעבר הוא אד קאץ׳, שני השמות בקמץ. רק בארץ מבטאים הכל כאילו זה באידיש, אד קוץ׳? לא! האחים קוך? מה עוד? ובהזדמנות זו, אילן מאסק, לא אילון, כי הוא מבטא את שמו אילן, כמו בעברית. נשלח מארה״ב. קפיש?
ABC | 20.05.18
10.
הגיע הזמן לעשוץ מהפכה ולחלק ההון בצורה אחרת ע"י מס ירושה
לא יתכן שיצברו כח והון מוגזמים ככ עך חשבון מיליארדי עניים בעולם.יש לחלק מחדש את ההון או שתהיה מהפכה אלימה..ראה המהפכה הצרפתית.. אבל הפוליטיקאים מחפשים את הכסף וחייבים לעשירים האלה.ולא יעשו צעד שיפגע בהם. יש לחוקק במסגרת האו"ם החלטה להטיל מס ירושה 85% מעל סכום של מיליארד דולר
מאיר | 20.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת