אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חדוה בר מעריכה: תוך שנה יוקם בנק דיגיטלי חדש בישראל

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
כדאי לך קצת להבין על מה שאת מדברת.
בנק דיגטאלי אמתי זה blockchain וביטקון. כל מה שאת מדברת זה רק ענין של התעליות ורוחיות לבעלי המניות על חשבון העבודים המוסרים שום דבר חד בעולם יהיו בנקים כאיגוד מס וכו ובנקים דיגטאלים עם תפיסת עולם אחרת ממה שאת מכירה. פפאפר זה לא בנק דיגטאלי זה אותה גברת עם אותה תפיסות עולם מיושנות עם עטיפה חדשה. מה ההבדל בינו לכל הe-banking. שקיימים כבר משנות הה 90 . עובדי איגוד צודקים ב100% . את הורסת את המשק. אלפי עובדים מפוטרים לתאגיד אחד גדול. אני לא עובד איגוד אלה חוקר את עולם הבנקאות באקדימה.
שמשעון | 17.05.18
5.
קישקוש
חדוה ממשיכה עם ההטעיות שלה, יוקם בנק חדש ח ח חה. 50 שנה לא קם בנק חדש בישראל רק נסגרו בנקים אחד אחרי השני והכל בעידודו של בנק ישראל לצמצם את מספר הבנקים למינמום שבמינימום (3-5 בנקים מקסימום) . כל גוף פיננסי שיגיע מחו"ל, בנק ישראל ידאג לרמוס אותו בטונות של רגולציה מטורפת. כך שתוך זמן קצר יקפלו את הזנב בין הרגליים ויברחו מפה.
ראלף | 15.05.18
1.
עוד שנה חדוה לא בתפקיד ...
על את רוצה לעבוד ! את מנסה לשכנע את ההגבלים לאשר את מיזוג אגוד ע״י ספין שיוקם בנק חדש !!! את עושה הכל בשביל לסגור את בנק אגוד ולהעשיר עוד יותר את בעלי ההון על חשבון כלל לקוחות הבנקים . ההתנהלות של המפקחת הזויה ומגוחכת היא מזמן לא המפקחת על הבנקים היא עובדת בשביל בעלי השליטה בבנקים וכנראה שהיא לא אמרה את המילה האחרונה
ספין של חדוה  | 15.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת