אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אלקטרה צריכה חותכת בחטיבת התקשורת

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
בקרוב גם במכפילי חניה
ריקבון יכול לצמוח בכל חברה השאלה מתי זמן החברה יכולה לשאת אותו.... אני הייתי עושה בדק בית טוב טוב ... חברה טובה תנאים מדהימים... אבל לפעמים כוחות אפלים מתאחדים למקשה אחת החברה מתפקדת אבל עובדת על ניוטרל שופכת ים כסף לחברות בת בתקווה לעתיד יותר טוב אלקטרה תרימי סמויים בכל החברות בת... לראות את היוצרות מביפנים... כי חבל החברה נותנת שכר גבוהה יחסית למשק והכוחות שהתאחדו בחברה דואגים שדם חדש לא יתפקד ... פשוט מכריחים אותם לאמץ שיטות איטיות ועם לא מתיישרים לפי הקו מדיחים אותך... עם אתם מעוניינים קשר
דני | 16.05.18
8.
התייעלות לאלקטרה:
כבר עשיתם כמה סיבובים כאלה עם אלקטרה מחשבים ואלקטרה דיגיטל ועוד כמה חטיבות שבניתם.. חשבתם אולי על פחות "מנהלים" ויותר עובדים? על כל עובד יש 4 מנהלים במשכורות מוגזמות , כשהעובדים הזוטרים - אלה שבאמת עובדים, מרוויחים פרוטות? לא השתנה שום דבר ב 15 השנים האחרונות אצלכם, גרשון מתהפך בקברו. ססלר ופרידמן היו הנורמלים בחבורה .
Xאלקטרע | 16.05.18
7.
מסכים עם 3, אלקטרה מזלזלת בהון האנושי
בסופו של דבר מנהלת כוח האדם של אלקטרה צריכה לעשות בדק בית כי הצורה שמתייחסים לעובדים בחברה היא מתחת לכל ביקורת, חברה גדולה כמו אלקטרה משנמצאת במצב כלכלי מעולה (וזה בלי לומר מילה על הרווחים של אלקו אחזקות) ראוי שהייתה מספקת לעובדים שזרקו אותם לפחות חודשיים או שלושה של הסתגלות עם משכורת. לא ייתכן שאלו שעשו את עבודתם נאמנה הולכים הבייתה אחרי 30 יום במקרה הטוב ואלו שעשו את ההחלטות הרעות של מחיקת 2 מותגים ברגע יהנו ממצנח זהב. איחס!
אלקטרה  | 16.05.18
5.
אלקטרה הפכה מחברה ביתית לתאגיד פח -
אני עובד בחברה מעל 12 שנה, מחברה שמחבקת ואוהבת אלקטרה הפכה לתאגיד מגעיל ששוכר ומפטר בלי להניד עפעף, שמזלזל בעובדים הוותיקים ורק למראית עין מחבק אותם..גועל נפש , לא מתפלא על שום דבר שהם עושים יותר , חבל שאני מבוגר אחרת הייתי עוזב והולך למקום אחר .
אייל | 16.05.18
3.
לא אמינים אלקטרה
שמו יעד של 60 מליון דולר והוציאו על שיווק 40 מליון דולר ? וזה בלי לעמוד ביעד ? מוציאים שקל על מנת להרוויח שקל וחצי ? לא אמין. זה מעבר לכך שהמוצר לא נמכר בזול ועל כן אין להם ייתרון יחסי על מתחרים. בנוסף מי מפסיד על שיווק סלולריים בעידן שלכל אדם מגיל 3 יש לפחות אחד ? והמחירים הם היקרים בעולם יחסית למשכורות.
שגיא | 16.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת