אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עסקת לופ קומרס: קיבלתם במתנה 250 מיליון דולר, תרצו להחליף?

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
300 מליון דולר וקצת עובדות
הכותרות נכונות. כמעט 300 מליון דולר. חלק תלוי ביצועים. אז מה? נכון להרבה עסקאות בסדר גודל כזה. מצחיק לקרוא שהניתוח הוא שזה פיצ׳ר. אבל אנשים אוהבים לפשט ולחשוב שהם מבינים. שווה למי שבאמת מתעניין ללמוד למה מה שבנתה לופ כל כך ייחודי, אסטרטגי, ושווה כל כך הרבה לאחד הבנקים המובילים בתעשיית הקימעונאות בארה״ב. כל הכבוד לכל המעורבים.
משקיע | 19.05.18
18.
מה החגיגה? זאת בכלל לא חברה ישראלית.
זאת חברה אמריקאית שיזמיה וחלק ממשקיעיה ישראלים לשעבר. למה כלכליסט עושה מזה פסטיבל? תבדקו את מי מקלסים ומפארים בכתבת ה-PR הזאת ואז תבינו. ואגב, אם הם באמת קיבלו 250 מיליון דולר או משהו שקרוב לזה, אז מאברוק, כי לפי התיאור בעיתון זה מוצר שאפשר להעתיק בחודש וחצי עבודה, וזה ממש לא נשמע בר הגנה בפטנט.
טול קורה | 19.05.18
17.
תגובות קקה
שורה תחתונה - הם עשו אקזיט , חיים בארהב ואתם חיים במדינת הרוע השינאה (שבן אדם לחברו) , ביום שתפנימו כבוד והדדיות וחיבור בין אדם לחברו , נהיה חזקים יותר עד אז אנחנו פסיפס שבור. כולל כל הישראלים שחיים בעמק. אנחנו לצערי עם קקה, גזענים : זה מרוקאי זה תוניסאי, זה רומני קמצן וזה פולני מתנשא , דייייייייייי לפעמים אני בז לכולכם.
האופטימיסט | 19.05.18
12.
במה זה שונה מwhishlist? שזה יותר טוב, כי שם דברים שאתה אשכרה רוצה
ולא קודם קונים לך ורק תתאים, כמו wishlist באמזון, שאומר שאתה בחשבון שלך מסמן כל מני מוצרים שאתה רוצה לקנות ולא קנית או אין לך כסף לזה, או זה לא בעדיפות שלך, וחברים שלך יוכלו לקנות בשבילך דברים מהרשימה... ככה אתה מסמן מראש מה אתה רוצה והם רק משלמים על זה... זה חזק בחתונות בחו"ל שם נהוג לתת מתנות כמו מוצרי חשמל לבית, ולסמן אונליין מה כבר קיבלת כדי שלא יהיה כפל...
אריה | 19.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת