אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טריביטש לא משלם לנושים, אך לא מוותר על מסעדות יוקרה

87 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

69.
טרייביש הוא אדם שמקושר במקומות הנכונים
ועל כן בניגוד לחייב שלא איתרע מזלו ושאינו מכיר את העילית השלטת (כמו ענבל אור שזוכה לטיפול אינקווזיטורי שלא מאפשר לה לנשום) קובי חי את החיים הטובים ביודעו שעשרות מליונים שוכבים ברוגע במקום שאף אחד לא יעיז לחקור/לשאול/להחרים.זה מזכיר את אבי מטולה מנכ׳ל נגב קרמיקה שנתפש על חם אך ראו זה פלא, ממשיך בחייו כאילו כלום. מעניין מדוע הגיע אהרון ברק בכבודו ובעצמו להלווית אחיו ונשא שם דברי פרידה שאפילו תיאודור הרצל לא היה זוכה לשמוע.
מילי | 17.05.18
66.
נו מה אפשר לצפות מסוחר גופות, וסוחר עבדים
האיש יתפרנס מכל נבלה ולא בחל אף פעם בשום אמצעי: מוכר חלקי גופות של חיות שמעונות מיום היוולדן? ניחא מוכר חזיר בראש חוצות אם אצבי בעיין ל70% מאוכלוסיית ישראל? ניחא עבר על חוק והעסיק מסתננים בין 2002 ל2009 לפני ההסדרה באופן לא חוקי? ניחא פתח את כל עסקיו בשבת בניגוד לחוק שעות עבודה ומנוחה? ניחא הוביל מאבק כאילו ליברלי מתוך מניע בצע ולא חשש מלפלג את העם? ניחא דרס את מתחריו בעלי מכולות משפחתיות שלא יכולים לפתוח 24/7? ניחא כמעט ודחק את כל התוצרת הישראלית ממדפיו? ניחא השאיר עשרות ספקים ועובדים בלי תשלום? ניחא אז מה זה בשבילו לשקר בתצהיר לבית משפט ולחיות מכספים שהבריח בעוד בעלי החוב שלו מתרוצצים לחפש את כספם האבוד? ומשום מה איש כזה בזוי תאב בצע שהיה מוכר גם בשר אדם אם היה לזה ביקוש, הוכתר כאביר החופש על ידי הציבור הישראלי, דרעק שעסוק בחילוף חומרים בלתי פוסק
פרדי פוקס | 17.05.18
33.
גם פושטי רגל קטנים חוגגים עם נסיעות לחו"ל - חשוב!!
מכירה אישית פושטת רגל שאחת לשלושה חודשים נמצאת בחו"ל. מחתימה כל פעם 3 ערבים ( כי הגברת חייבת כמעט 2 מיליון ש"ח) ויש כסף לחו"ל , כל הזמן במסעדות ובילויים ורק מוצצת (תרתי משמע) מאחרים כספים לחיים שלא מתנהלים כמו של פושטת רגל ...(מכוניות חדשות , בגדים). גם לא ברור בכלל איך פושטי רגל יכולים לטוס לחו"ל אם הם חייבים כל כך הרבה כסף לאנשים אחרים . הם פגעו כספית באנשים אחרים וכעת מבלים וחוגגים. חייבים לתקן את החוק ולהגביר את האכיפה. פשוט מאוד - תעלו שם של כל פושט רגל בפייסבוק ותראו בעצמכם את החגיגות.
דוד | 17.05.18
32.
כל הפטנט הזה של פשיטת רגל
הפך להיות אופנתי. כולם הולכים לפשיטת רגל. והחוק מאפשר לחייבים להפטר מהחובות בלי לוותר על נכסים ובלי לשנות את סגנון חייהם . בושה למדינה שכך מזלזלת בנושים ומקלה על החייבים. הפכנו להיות מדינה ללא כל מוסר החזר חובות. הרבה יותר קל לא לשלם מלנסות לשלם. מישהו שם למעלה צריך להתעורר. ומהר.
יפית | 17.05.18
24.
אדם פשוט- יפשטו עורו, טייקון- מאותרג.
דנקנר, בן-דב, פישמן-פישמן-פישמן, וכן גם האדונים תשובה ולבייב (ועוד רבים ו"טובים") לקחו כסף שלנו, לפעמים ביקשו אותנו, לפעמים ישר מכופות הפנסיה ואפילו מהבנק בלי לשאול אותנו, רק להחזיר שכחו... ובית המישפט?? איך שזה ניראה משומן היטב ועיוור כמעט כמו יועץ-מישפטי למשפחת המלוכה הקיסרית. לא האיום האיראני אלא הריקבון מבית יחסל אותנו! אם לא ניתעורר -- נישן עם הדגים (של אלון חסן)
ישראלי פראייר | 17.05.18
16.
צאו לאנשים הפושטים רגל מהוריד
פשיטת רגל היא תהליך קשה ומורכב, אדם שהיה במקום מסוים בחיים נדרש לבצע המון שינויים, המון פעולות ותהליכים בעודו מנסה לשמור על שפיות ולא להכנס לדיכאון. לא כולם רמאים וגנבים. מעבר לכך אי אפשר שלא להביע סיפוק כי רשת שהמוטו שלה הוא חזיר-לא כשר-חילול שבת חוטפת את מה שמגיע לה.
נדב | 17.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת