אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קבוצת אנשי עסקים מציעה לנתניהו מתווה לפתרון סוגיית הפליטים

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
2 הערות על המתווה המוצע
1. לא מדובר ב"פליטים", אלא במהגרי עבודה לא חוקיים, שב"חים שהסתננו לארצנו. כל הטבה להם הינה לא מוסרית, על חשבון אזרחים שנמצאים כאן על פי דין ותעודד את חבריהם להגיע לכאן. 2. איך בדיוק ימומנו כל ההטבות שנמנו במתווה המוצע? האם המציעים מוכנים לממן את הכול מכיסם הפרטי העמוק, שכן מדובר באנשים עשירים, שעשו אקזיטים ושווים מאות מיליונים, או שהם מתכוונים להטיל זאת על משלמי המסים, אלא שמנכים מהם מסים חודש בחודשו במקור או במקדמות, וכספם לא מושע במקלטי מס?
מנחם | 22.05.18
14.
ממש לא
להעניש מעסיקים של מהגרי עבודה לא חוקיים ,כולל הבעלים המנכלים וזה יפסק.לפליטים יש להקים מחנה פליטים להאכיל אותם, להלין אותם, אבל לא עבודה ולא כסף.כי אם מטרתם ביטחון עד יעבור זעם אז בבקשה, במחנה פליטים.לא כלא אבל מי שיוצא מהמחנה ללא אישור יגורש. מהגרי העבודה להחזיר למדינתם.
חופי | 22.05.18
5.
לגרש כלאומת שבאו!
אין צורך פה בעוד מוסלמים! שיחזרו למדינות מהן הגיעו או דומות בתרבותן. אין להם מקום במדינת היהודים (שכבר מזמן איננה רק של יהודים). גירוש לא שווה מוות! אז שלא יעבדו עליכם ויספרו לכם סיפורים! בעלי הנון עם האג'נדות הנסתרות והמתיפיפות שלהם..
תושב דרום ת"א | 22.05.18
3.
מי אלה "הפליטים" שמדברים עליהם?
כי משהו כמו 0.01% מהמסתננים הלא חוקיים נחשבים לפליטים מבחינה חוקית, בזמן שנראה שמתכוונים פה לכל ה-99.99% מהם. דבר שרק יחריף את כמות ההגירה הלא חוקית כי אנחנו ניחשב "מדינת הפראיירים" שנותנת לכל מסתנן דירה ושירותים סוציאליים. העיקר שאותם אנשים שמדברים על כמה שחשוב להם המצוקה של העניים, זונחים את העניים כשמופיע משהו יותר "אקזוטי".
א | 22.05.18
2.
שאלות נוקבות
1. מי יממן את ההטבות הנרחבות בכתבה: חינוך, דיור, פטור ממס מעסיקים ועוד 2. איך המתווה המוצע ישפיע על מגמת ההגירה לצרכי תעסוקה בישראל 3. האם ההטבות לעובדים הזרים לא יביאו לדרישות דומות מקבוצות אזרחים מוחלשות, דרישות אותן בית המשפט מין הסתם יגבה?
מסמך פשטני ואינטרסנטי | 22.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת