אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שנה לנטו משפחה של כחלון - מה קרה מאז לצהרונים של הילדים?

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
שינוי גרוע
כחלון סידר אחלה בייבי סיטר עם עבודה בעיניים שיוצא להורים זול יותר... העושר בתכנים שבצהרונים, ירד בצורה משמעותית ואיתו איכות המזון. למי שיש צהרון מעוניין ברווח ולא רק בתרומה לקהילה (אם בכלל). והעובדה שמשרד החינוך עדיין לא העביר תשלומים עבור קייטנת פסח למנהלי הצהרונים, זו פשוט בושה וגם מחדל!!!
AnAt | 25.05.18
30.
המחירים שכתובים בכתבה אינם מדוייקים.אחת מהמערכת
יש איזורים שמשלמים בין 150-350. אבל יש ערים ששם משלמים גם 900-1000. תלוי מצב סוציואקונומי. לגבי המטופלות, ההורים צודקים שזה בעיקר ביבי סיטר. אבל מה אפשר לדרוש מסייעות שמרוויחות 29 שח לשעה? הארוחות של הצהריים ברובן לא נאכלות. ..הילדים מפונקים חרוצים אוכל לא בריא ואת זה אין בחברון. לסיכום: המדינה דאגה לפיתרון וזה שהוא לא מתאים להורים? אז שישלמו לצהרונים פרטיים , אף אחד לא מונע מהם .
אחת | 25.05.18
28.
קראו את ההמשך ואולי תתפכחו מאשליה.
מתי אזרחים מטומטמים תבינו שכל עוד קיימת שיטת הבחירות שאין שני לה בעולם - אתם בוחרים מפלגה ולא מועמד - הח"כים נבחרים ע"י אלה שהם משחדים אותם, ולכן הם לא סופרים אותכם. אז לאן הולך כל הכסף - אדון יאיר לפיד המטומטם ? אז זוהי התשובה הנכונה: הוא הולך לשחד את כל אלו הבוחרים את הח"כים( גם ג'ובים זה שוחד) והם מצידם לא ישנו את השיטה בה נבחרו. אז התוצאה היא מדינת ג'ונגל קומבינות שבה החוכמה היא איך להסתדר ולשרוד. הבנתם זאת אזרחים מטומטמים ? אם לא תבינו - הגלות בדרך והיא תבוא בהפתעה לכולכם. אל תאמינו.
הנביא ירמיהו השני | 24.05.18
20.
תורידו את כחלון מתפקידו ועם ישראל יצא לחירות כלכלית
כל מה שעושה כחלון זה כשלון מראש. עכשיו אנו מבינים שזה כשלון גם בדיעבד. אם היה שומר על כסאו ולא עושה דבר אז כל המערכת הכלכלית היתה יותר יציבה. מחירי הדיור היו יותר שפויים. ופער בין שכבות האוכלוסיה היה מצטמצם . לדעתי תפקיד שר בלי תיק היה מאד הולם אותו.
הורה | 24.05.18
19.
תמיד הצהרון היה גרוע. השנה הוא עוד יותר גרוע
גם בשנים עברו הצהרון העירוני היה גרוע. בייביסיטר באצטלה של משהו חינוכי השנה הוא היה יותר גרוע. גם ויתרו על האצטלה גם הורידו שעות (עד 4:30 במקום עד 5) גם הורידו את החופשות (כל החופשות בתשלום נוסף) אז נכון שהתעריף ירד ב-200 ש"ח לחודש. אבל קיבלנו מוצר נחוץ
אבא | 24.05.18
6.
זול מתחיל ב-ז'. לא צריך תרומות וקצבאות והנחות מהממשלה
צריך כלכלה בריאה ותחרותית עם מחירים נורמליים. משלמים 17% על מים. מכונית משפחתית פשוטה עולה כמו מרצדס בחו"ל, מזון יקר בטירוף ואין אופק לקנות דירה. ברגע שמחירים כאלה ירדו, לאנשים תהיה יותר הכנסה פנויה.
תנו לחיות בשקט | 24.05.18
3.
עבודה בעיניים
ברחובות המחיר ירד ב 50 שקל מקסימום אבל הורידו את האיכות, הורידו חוג לילדים ועוד דברים. הנחה זה כאשר המחיר יורד עבור אותו מוצר!! לא כאשר המוצר משתנה. עבודה בעיניים. שכחלון והםפקידים שלו ירימו את העיניים מהמחשב עם הנתונים ויבדקו מה קורה בפועל, או שזה בכלל לא מעניין אותם, העיקר להגיד עשינו.
דביר | 24.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת