אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עוד טיפ לחיים: השיטה שסידרה לחיים כץ מיליונים

123 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

115.
רמאי שהוביל באוטובוסים אלפי עובדים בכוח אל הקלפיות של הליכוד בפריימריס
מעל כל במה מנסה כץ להסביר כמה הוא עושרה רק טוב למען הציבור. אדון כץ בתי הכלא מלאים באנשים טובים שעשו המון למען המדינה אבל מה לעשות הם עבריינים וכך גם אתה. המעשים הטובים לא נלקחים בחשבון רק הרעים ועל מעשיך הטובים אתה מקבל: משכורת, נהג, לשכה חיים טובים, תמיכה, יועצים, תקציבים ועוד... עבור מעשיך הרעים - רק תא מעצר!!!!
כץ המושחת | 28.05.18
111.
לא מצליחה להבין איך על חוק מ- 2010 שולם "שוחד" ב- 2015
זה הולך הרי הפוך, קודם המשחד נותן את השוחד, ואז מקבל את טובת ההנאה שלו. חיים כץ היה לו חבר בן ארי שניהל לו כספים ונתן לו טיפים בשוק ההון. אז היה איזה חוק ב- 2010, שבן ארי בלה בלה מחוק חברות כלשהו. חתיכת שטות שתגמר בזיכוי מוחלט ותניב כספים רבים לעו"ד המייצגים. יופי. ואגב, לא סובלת את חיים כץ וחושבת שהאיש עשה מסחרות רבות בחייו הליכודניקיים, אך לא כאן, מה לעשות.
עורכת דין מבינה גדולה  | 27.05.18
106.
שימו לב לתגובה של כץ
כשהוא יצא ממשרדי הרשות לניירות ערך הוא לא אמר "אני לא אשם, לא עשיתי כלום", הוא אמר "אין להם שוב דבר אלי", כלומר רצה להגיד בינתיים ידי על העליונה. זהו מיקרוקוסמוס לעולמו של לעבריין מאפיונר שהוא תוצא של שלטון רקוב. אם לא נעשה מיד ניקוי אורוות ונזרוק בכמויות מסחריות מושחתים כמו חיים כץ לכלא זהו יהיה כליונה של המדינה הציונית.
אורי | 27.05.18
91.
ממליץ לעזוב את הארץ בגלל השחיתות
בסין יש עונש מוות למושחתים! במדינות מתוקנות ונורמאליות מכניסים את המושחתים להרבה זמן לכלא. וכאן? כאן....המושחתים חוגגים בחוץ ובכלא....וחוזרים לכנסת כמו אריה דרעי. ממליץ לעזוב את הארץ בגלל השחיתות, המושחתים מסוגלים למכור או להרוג את כולנו.
משיח | 27.05.18
86.
מה אכפת לי מהמיליונים, אכפת לי שיפסיקו את ההפרטה ברווחה
לא יתכן שינסו לדחוף ילדים לפנימיות כשיש להם הורים אוהבים, שיכולים ורוצים לגדלם. כי מה לעשות צריך למלא מכסות. על כל ילד מקבלים בפנימיה 17000 שח לחודש ואף מבקשים תרומות עבור אותם ילדים. אז עדיף רופא לא סמפטי ומקצועי מאשר נחמד ולא יעיל. חיים כץ הוא איש עשייה וזה מה שחשוב.
גלית | 27.05.18
66.
מעט אשכנזים ישבו בכלא ויצאו מהר כי הם ניראים רזים וחולים וזכו לחיים ארוכים
אייך זה שאף טיקון אשכנזי לא ישב יום בכלא , על אף הפיגוע הכלכלי שבצעו . למה בן זקן חטף וכחול העניים לא ( העבירה זהה ). למה הדוגמנית והמגישה לא בכלא . יש חונטה לכלא בעיקר מרוקאים ויש כחולי הענים שודדי הפנסיות , השקעות הציבור חופשים ומאושרים . זה טעות סטטיסטית ???
גינו | 27.05.18
56.
רק שלילת פנסיה מעובד ציבור מושחת שהורשע
אולי אולי תרתיע מביצוע עבירות שחיתות .צריך להכאיב לעובד ציבור מושחת בכיס. רובם כרגע בממשלה למען כיסם ולמען עצמם. אחרי הבחירות הם שוכחים מי שלח אותם ומי משלם משכורתם. בושה וחרפה. לשלול פנסיה למי שסרח והורשע. או זוכה מחמת הספק. לשלול חזרה לתפקיד ציבורי. ראו מקרה דרעי.
דן | 27.05.18
45.
••• יאוש אמיתי (גם אם יצא זכאי) •••
בשנת 1991 ביקרתי חבר טוב בלוס אנג׳לס אשר בארה״ב. הבחור, שהיה לפני כן מקורב לאדמה וציוני אמיתי החליט לרדת מהארץ. אני לא ממש הבנתי למה. כששאלתי אותו הוא ענה לי בפשטות: לא משנה מה יקרה כאן - הכל על הזיין שלי. ההתנהלות בארץ תחריב את עצמה - ומאחר וכך אני מעדיף לחיות כאן, בניתוק. באותם ימים, לא הסכמתי איתו. לאחרונה התחלפה דעתי.
משה | 27.05.18
41.
40 מיליון לסיעת "עוז" מייסודו של השר חיים כץ. איפה הכסף?
ההסתדרות הכללית החדשה מחלקת כ-15-18 מיליון ש"ח לשנה כמימון למפלגות ההסתדרות, כולל מפלגות העבר שלא התמודדו, והתמזגו עם סיעת "עוגן" שייסד עופר עיני, כיום בראשות אבי ניסנקורן, השלטת בהסתדרות, אך קיבלו את הבטחת המימון הזו, וכן תפקידים בשכר בהסתדרות, כשלמונים כדי שלא תתמודדנה בנפרד. זאת בניגוד ל"חוק בחירות לגופים ציבוריים תשי"ד 1954" סעיף 10, האוסר מתן וקבלת שוחד בחירות כגון הבטחת כסף, משרות וטובת הנאה כלשהי תמורת הימנעות מהתמודדות בבחירות. המימון ניתן נטו ללא מס הכנסה. כך למשל סיעת "עוז" ז"ל שייסד השר חיים כץ מהליכוד, בהיותו מזכיר ארגון עובדי התעשיה האוירית, הממוזגת עם "עוגן", שלא התמודדה עצמאית בבחירות כבר 2 קדנציות, קיבלה וממשיכה לקבל מאז ייסודה ב-1998 כ-2 מיליון ש"ח לשנה, היינו עד היום קיבלה קרוב ל-40 מיליון ש"ח! איפה הכסף האדיר הזה, מי השתמש בו, לאיזה שימושים, ומדוע לא ישולם עבורו מס הכנסה? מדוע גופי אכיפת החוק במדינה אינם מטפלים בעבירה חמורה זו של הבטחת "שוחד בחירות" לכאורה מראש מצד יו"ר ההסתדרות תמורת הימנעות מהתמודדות בבחירות, בניגוד ל"חוק בחירות לגופים ציבוריים תשי"ד 1954?
"עוז" ל"תמורה" | 27.05.18
27.
כל פיסת קרקע
כל פיסת קרקע במדינה נגועה בשחיתות .מייאש כבר אי אפשר לסמוך על אף מנהיג .אם זה מנהיג פועלים הוא מנהיג בכנסת! המדינה במצב פנימי גרוע .אסור לחרוץ דין על אף אחד אבל מדוע חקירות של שנים להזדרז ולסיים לטוב או חלילה לרע גם עבור החשודים שיכולים להיות חפים מכל פשע. ונגרם להם עוול .ואם נמצא כי עשו פשע לכלא לשנים ארוכות מאוד כולל חילוט רכוש כללי שלהם ובני משפחותיהם שנהנו מפשע זה
אזרח מודאג | 27.05.18
26.
הסרטון של הוועדה גורם להקיא מהכנסת
מספיק לראות בטלוויזיה את הסרטון שבו מופיע חיים כץ גוער בנסיגה שהוזמנה לוועדה קדיש תקשיב לדברי מרמה של המומחה הגדול שהביאו לוועדה ובו-בזמן מכפיש אותה לגבי השכלתה וכישוריה . עוד נקודה חשובה היא הידיעה חיים כץ יושב ברשות ועדה שבה הוא מפליל את עצמו באופן שאינו משתמע לשתי פנים לטובתו יעשה כמו יעקב פרי יניח את המפתחות יגיד מודה ועוזב ירוחם זה לא יהיה לכם להצדיק את מה שרואים בסרטון המפליל של חיים כץ
יניב | 27.05.18
3.
ואחד מהפתרונות הפשוטים ביותר הוא
לקבוע בחוק מגבלת כהונה לנבחרי ציבור. החל מועדי הורים בבתי הספר, וועדי עובדים, חברי כנסת ועוד - כל מי שנבחר ע"י ציבור. לדעתי לשתי תקופות כהונה שכל אחת תהייה בת שלוש או ארבע שנים ולא יותר. באופן כזה נשיג שלוש מטרות. האחת צמצום האפשרות של הנבחר ליצור לעצמו מעמד כוחני (וגם לעוזריו). השנייה אם נעשו מעשים לא חוקיים על ידי נבחר הציבור ועוזריו יהיה סיכוי גדול לחשוף אותם אחרי 8 שנות כהונתו ולא עשרים ושמונה שנים. והשלישית הזדמנות להזרמת דם חדש למערכת.
אדר | 27.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת