אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

די.אן.איי של אלופים, טעויות של ילדים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הגועל בהתגלמותו
זה בדיוק הגועל והאנטי ספורט בהתגלמותו. ולגועל הזה קוראים "DNA" (או "מכביזם" בעברית). כאשר קבוצה עולה לשחק כאשר רק ניצחון מול העיניים שלה והמטרה מקדשת את האמצעים זה הרע בהתגלמותו. ולמען "הניצחון מעל הכל" לגיטימי גם לפצוע שחקן, ולעזאזל הספורט וההומניות אם זה נותן לי עוד גביע ועוד כמה יורו.
דרוקה | 27.05.18
8.
אם ראמוס לא ראה אדום אתמול, אז הכל מכור
הוא הפיל את סלאח בכוונה ללא כדור, תוך משיכת היד שלו והפעלת כל כובד משקלו על שחקן שאיבד שיווי משקל כתוצאה מהמשיכה - וכל זה מול עיני השופט, שלא הגיב. ריאל לא יכולה להיות גדולה אם היא מתמקדת בהוצאת כוכבי היריב מכלל פעולה.
הספורט מכור לכסף הגדול | 27.05.18
6.
ראמוס הגועל בהתגלמותו
אני מבין את הגישה שטוענת שצריך לשחק מלוכלך לפעמים אבל לפצוע בכוונה? זה נוגד כל מה שספורט מתבסס עליו. ראמוס תפס לסאלח את היד הפיל אותו באיפון ואז הטיל את כל כובד משקלו על הכתף של סאלח. אם זה לא בכוונה אז אני כבר לא יודע כלום. דסקל, תהיה אמיתי רגע, תצפה בהילוכים חוזרים, אני מבין את חיבתך לראמוס אבל הפעם זה היה פשוט מוגזם. הגיע לו אדום. לא ברור איך הוא תמיד מתחמק מזה.
אוהב ספורט | 27.05.18
5.
הכי קל לחפש אשמים, אבל לריאל מדריד הגיע אתמול לזכות !
ראמוס מגן מעולה, מהטובים ביותר. הוא עושה הכל בשביל להגן על השער שלו. תָקֵלים בכדורגל הם עניין שבשגרה וגם בברצלונה יש לו מעט "כסחנים" כפי שראינו במשחקה הקודם מול ריאל. מזלו הרע של סאלח היה שנפל לא טוב. זה הכול. ההבדל הגדול הוא שראיל ללא הכוכב שלה רונלדו ממשיכה לתפקד ולשחק בעוד שליברפול ללא סאלח מתפרקת לחתיכות. קבוצה שכולה נשענת על שחקן אחד (עיין ערך ברצלונה) לא צריכה לזכות באליפות.
אנריקה | 27.05.18
1.
זה כבר לא אלופת אירופה
כל הכבוד לריאל על הישג אדיר אבל שכבוצה כמו ריאל מתמקדת ב7 משחקי פלייאוף וקבוצה כמו ליברפול או רומא מגיעות לשלבים מכריעים ואפילו לא מתקרבות להיות הטובות בליגה שלהן אי אפשר לומר שזוהי אליפות אירופה. זוהי זכייה בטורניר. צריך לצמצם את ההשתתפות רק לאלופות ולשחק בשיטת ליגה עד הסוף או לפחות עד חצאי הגמר. לא בטוח ששתי הקבוצות הללו הי מופיעות אתמול
חיים | 27.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת