אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הניסיון למנות פקידה במשרד הפנים לנציבת המדינה הוא בלתי ייאמן"

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
קוציק נפסל בעבר לתפקיד נציב שירות המדינה
היה ראוי לכלול בכתבה את העובדות הבאות: קוציק בעצמו צמח כמינוי פוליטי של מפלגת העבודה. בייגה רצה למנותו לנציב שירות המדינה והוגש בג"ץ כנגד המינוי, בשל העובדה שלא ראוי למנות לתפקיד הזה איש פוליטי. לאור זאת בייגה ויתר וקוציק מונה לממונה על השכר.
גילוי נאות הכרחי בכתבה כזו | 28.05.18
20.
הגיע זמן לאחרים
גם אתה מר קוצ'יק מונית בזכות קרבתך המפלגתית וקרבתך לשר החקלאות יעקב צור ומשם הלאה . אולי הגיעה השעה שמישהו/מישהי בעלת שם עם קונוטציה ספרדית-מזרחית , גם תשתחל למרות קרבתה הפוליטית .גם אתה התחלת כפקיד סוכנות והשאר הוא ענין אישי וקשה להיות לשעבר בעוד שנתיים יגידו שהגברת ברכה הצליחה
אבי בן יעקב  | 28.05.18
16.
נתנו לפקיד לעמוד בראש ועדה שתקבע את יחסי הגומלין בין הפקידים לנבחרים. הזוי!!
הפקיד הזה אמנם מוכשר, אבל הוא פקיד. (זה שהם החליפו את שמם ל"שומרי הסף" לא עושה אותם כאלה. יש גם פקידים מושחתים). היו צריכים לבחור מישהו מהאקדמיה ליו"ר הוועדה, ולא מישהו מעובדי המדינה, גם אם לשעבר. כיו"ר הוועדה הוא הנציח את שלטון הפקידים על חשבון הנבחרים. או כמו שאומרים: "מי שמו?"
נ | 28.05.18
13.
לא הבנתם ?? דרעי (אסיר משוחרר) מנהל את המדינה !!
ביבי באובססיה שלו לתפקידו , מוכן לתת לכל אחד , ממש לכל אחד, ללחוץ עליו תוך איום של פירוק הקואליציה . דרעי מומחה בזה כמו, ליברמן והחרדים וכולם יחד הפכו את ביבי ללחיץ יותר מבקבוק קטשופ ואנו האזרחים משלמים את המחיר , תרתי משמע .
יובל רצון | 28.05.18
11.
ופקידון אוצר שעוטף עצמו בכל מיני תרוצים
נערי האוצר המציאו את הגלגל, של ההגה וקשה להם להפרד ממנו. מר קוציק עם כל הכבוד לניסיון מקדם שורה של אגנדות פוליטיות בריש גלי ועל פי דבריו המפורשים שלו. שלא יבלבל ולא יבלבל לעצמו. יש ניצול לרעה של משאבי מדינה על ידי גורם פוליטי ויש שימוש ראוי ולגיטימי. שלטון הפקידים כזרוע למערכות פוליטיות שאינן בשלטון בכסות ושימלת "מקצועיות" רעה לא פחות. המרחק בינינו לבין מערכת המינויים בקנדה גדול ופקידון אוצר שעוטף עצמו בכל מיני קשקושים לא יקדם אותנו לשם. השתרשות השחיתות מימין היא פועל יוצא (לא ישיר ובלעדי) של מנגנון המתקפה או המגננה הפוליטי משמאל.
נער אוצר | 28.05.18
3.
קוצ'יק צודק בעקרון אבל הדוגמא של ברכה לא משקפת
ברכה היתה קרבן של ציד מכשפות שלא נעדרו ממנו סממנים עדתיים . היא בוגרת תכנית יוקרתית של מדיניות ציבורית, ניהלה כמה מנושאים מורכבים ביותר בבקרה על שלטון מרכזי וככלל אישה עם יכולות במידה ומגדירים את ייעוד הנציבות בתפעול המערכת (מכרזים, תקציבים, הדרכה ומשמעת). היא לא דמות של מנהיגת השירות הציבורי אבל גם קודמיה כולל יצחק גלנור שמינה בייגה לא היה כזה ואולי להיפך. יש דוגמאות הרבה יותר חזקות לניסיון לפגוע בשירות המדינה גם בשינוי מעמד המשנים למנכ"ל ובמינויים פרסונאליים רבים כמו במשרד הרווחה.
אבנר | 28.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת