אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התנועה לעידוד האופנה הפגינה נגד בכירי האוצר ביפו: "אנו משלמים מע"מ, והסינים פטורים"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
כחלון יודע שהפטור הזה גומר את הכלכלה המקומית והמון עסקים נסגרים
אבל הפופוליסט הזה לא יעשה שום דבר, ימשיך לתת לאנשים לזרוק את הכסף החוצה לחו"ל ורק לא לגעת בציפור נפשו של הצרכן הישראלי השונא ומהתלהם. אף אחד לא ינצח את תאוות הדם והנקמה של הצרכן הישראלי היהודי הלבנטיני. בחיים לא שמעתי על אספסוף כה רב במדינה כלשהי בעולם ש- שש לאידם של פשיטות רגל כה רבות. עודף רגולציה של גופים ממשלתיים שמנים ומסואבים, שנותנים עדיפות לחנויות אונליין ע"פ חנויות פיזיות מקומיות שנאלצות לשלם מע"מ ומיסים כמו כל עסק אחר במדינה. זה פשוט טירוף. והמנטרה הקבועה "שיפשטו רגל כי הבעלים נוסע במרצדס" תאמינו לי שמר רוטר (קסטרו) ומר ויזל (פוקס) יכולים לפרוש מחר בבוקר ולנסוע במרצדסים כל חייהם ולזרוק את כל החנויות המפסידות שלהם לפח, אלא שהם מפרנסים אלפי משפחות קשות יום. אז במקום לצאת נגד הרשתות תצאו נגד פקידי האוצר שתוקעים מיסים על כל פיפס. נקודה נוספת לחשוב עליה היא.. תגידו...הוניגמן עושקים אתכם , ומפסידים כסף ? זה מסתדר לכם המשוואה הזאת ? הרי הקמעונאים בחו״ל , שאתם כל כך מעריצים , הם עובדים לשם שמים , לא מרוויחים כסף . הם תמיד הכי זולים וכמובן לא ״עושקים״ אף אחד .
עצמאי | 28.05.18
3.
איזה צירוף מקרים! יוקר המחיה גם נוצר עקב מיסוי דורסני בארץ הקודש!
אם נחשב מיסוי ישיר ועקיף, כולל מע"מ נגיע למסקנה שמתוך משכורת ממוצעת (כל עוד היא עוברת את סף המס - כלומר אם רוצים לחיות בכבוד משום מה) האזרח מוותר על 50-75 אחוזים ממשכורתו לממשלה שמבזבזת את הכסף על חוקים לא יעילים וטעויות למכביר שלא לדבר על מטרות פוליטיות מלוכלכות למכביר!
אורן | 28.05.18
2.
העצמאות 32
אנו לא מבקשים לבטל את הפטור אנחנו דורשים שגם אנחנו נקבל פטור ודבר נוסף מכס הגנה או הטבות ליצרן האופנה כחול לבן כמו לייצוא הייצור בארץ חשוב מאוד ולמה לא מעודדיםדים קניה כחול לבן לא הכל במדינה צריך להיות אינטרנט למדנו בחיים לא שמים את הביצים בסל אחד
אילן דיין | 27.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת