אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה לטוס לתאילנד? איים מדהימים באירופה שרוב התיירים לא מכירים

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
הפגזתם הפעם! אבל....
המגבלה העיקרית של רוב האיים באירופה היא מזג האוויר האירופי. עם כל הכבוד לרצון להתבודד (או להרגיש יעני-לבד), רובנו רוצים ליהנות גם מחוף הים והנופים. כשיש גשם חצי מהימים בשנה כולל בקיץ וב-80% משאר הימים סתם מעונן - זה בהחלט לא מהנה. איי יוון ואיטליה כמובן יוצאי דופן אבל זה כי הם איים ים-תיכוניים. לא באמת "אירופאיים".
מרקו | 03.06.18
26.
גם לנו יש איים
אי בכנרת מול חופי מעגן, איים קטנים בים המלח תודות לאיל עופר ו-40 השודדים, אי תנועה שבו תמיד אפשר לעצור כשנתקעים או כששוטר מחליט לעצור אותך על זה שהסתכלת הצידה על הנהגת היפה וכמובן אי השקט השורר במדינתנו הקטנה עקב השכנים הבעייתיים שלנו הרוצים להשמידנו בכל דקה ודקה בחיים האלה. האי היחידי שבאמת הייתי רוצה זה אי בשם עזה אשר ישרור בים התיכון ואם אפשר כמה שיותר רחוק מישראל... אין לי בעיה שמדינת ישראל תקצה חופים נוספים בצד המזרחי, הצפוני והדרומי של רצועת עזה...כל מה שצריך זה דחפורים רציניים...
אני | 02.06.18
24.
גם בישראל יש כמה איים.
לדוגמא אי בשם "אי אפשר" זו התשובה שתקבל ממשרדי הממשלה כאשר תצטרך מהם שירות. ולגבי אירוע ספציפי: עוד "אי " אחד כאשר תנסה לרכוש כרטיסים למשחק הכדורגל עם ארגנטינה אז זה "אי אפשר" כי את כל הכרטיסים חילקו לפונקציונרים. מירי רגב 200 כרטיסים היתה צריכה לאנשי משרדה? קדחת הם יקבלו זה ילך לפעילי בחירות ולפונקציונרים מלחכי פנכה.
דני ב | 02.06.18
18.
פטאיה (בתאילנד) היא לא למשפחות!
מספיק עם סוכני נסיעות שמפרסמים ש"פטאיה היא לכל המשפחה". פטאיה היא עיר של זנות ומופעי מין. גברים קשישים מתגפפים עם נערות תאילנדיות על חוף הים. היא לא מתאימה לזוגות ולמשפחות. לא לקחת לשם ילדים (גם אם יש שם "גן חיות") ולחשוף אותם למראות הקשים ברחוב המרכזי ((walking street).
הזהרו | 02.06.18
17.
ביקרתי, ראיתי, מיציתי אחרי שעה. אין שם מה לעשות.
לא משנה שמו של האי, לא רחוק מנמל פיראוס. חול זהוב, בתים לבנים עם מסגרות כחולות יפות לחלונות ולדלתות. חמוד, ראינו, זהו. זה לא כמו תל אביב, למשל, שיש בה חוף אבל גם חיים וטונות של דברים לכל טעם ודעה בעולם. נכון שהמקומות האלה במאמר יפים מאד, צילום יהיה מזכרת טובה, עכשיו יללה למקום שיש בו גם נוף אבל גם תוכן וגיוון.
אי יווני קסום | 02.06.18
15.
איילנד
במדינת ישראל יש שפע של איים-החשוב ביותר הוא האי אפשר. בכל מקום שלא תפנה (ממשלה, שרים, ביטוח לאומי, האוצר. וכו') תמיד אותו אי: אי-אפשר. יש גם האי-ודאות (העתיד שלנו, הסכם השלום, השמאלנים, וכו'). וזהו, אני לא רוצה להרבות בעוד איים. אפילו לפתח תקווה אין כל כך הרבה איים.
ajmed | 01.06.18
1.
האי המדהים מכולם הוא אי התנועה בז'בוטינסקי
שלוות עולמים במרכז הכביש בניתוק מוחלט משני הזרמים התוהים מצדדיו. זרמים אלו המכונים כביש ובעגה המקצועית "פקק" מובילים משום מקום לשום מקום. מחור הידוע בשמו מרכז העיר פ"ת לחור המכונה בחיבה יתרה "איכס בני ברק". פעם חלמו לבנות שם נתיב תחבורה ציבורית אך מאחר ויותר מדי אנשים בחרו להפוך את המקום לבית קברות החליטו פרנסי העיירה להפוך את כל העיר לבית קברות ואת הכביש עצמו לחניון למכוניות שרק חלמו על הקפה הבא במשרד בעוד שעתיים. למרות כל האמור לעיל ניתן לבקר באי זה, לנפוש בצל הגדרות המיותמות, לפרוש שמיכה וליהנות מצלילי העיר הסואנת וממראותיה המלבבים.
אי בודד | 31.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת