אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברה קדישא מתה, שכר הטרחה של ארז חבר חי ובועט

100 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

100.
חברת קדישה
ארז חבר של עצמו גנב רמאי נוכל עם תעודת הכשר של בית המשפט כאילו ואין בארסנל של בית המשפט עוד עורכי דין אחרים ישרים תמיד הנוכל הסה מסדר לעצמו ביזנס בתוך העוול דנגרם לאנשים אוכל נבלות איך החברה בחברת רגישה לא תפרו לו איזה קללה נמרצת על כל הועיל שהוא גורם לכולם אדם איום ונורא גוזל את כולם במתק שפתיים וברישום בית המשפט , עד מתי רשעים יעלוזו???!!!!! תתעוררו!!!תעיפו אותו ואת אישתו מכל הקומבינות והחברות המתווכות חייבים לסחק אותם
יאיר | 03.06.18
94.
שחיתות ? הצחקתם את המפרקים
קישון ז״ל היה כותב על הנושא ספרים.במדינה בה ישנם מספר מועט של שופטים הדנים הפירוקים ועושים יד אחת עם עמיתיהם , קובץ עורכי הדין העוסקים בנושאי הפירוק , מה הפלא שכל תיק נמשך שנים, מכניס מיליונים למפרקים ופוגע בכל אלפי האנשים אשר נגררים משך שנים אחר סחבת הפירוקים.
עדי | 30.05.18
77.
ארז חבר? ארז אויב!!!
כמי שמכירה את ארז חבר מתיק פירוק אחר... מדובר בביריון בחסות בית המשפט. לא רואה את המשקיעים ממטר ודואג רק לוילה שלו. המדינה נותנת לו יד חופשית ומזעזעת לעסוק בתחום כמו עבריין באופן חוקי. הוא לא אשם, בתי המשפט מאפשרים לו והוא חוגג על כולם וגם משתין עליהם. בן אדם יהיר ומכוער מבפנים ומבחוץ. מעניין מתי ערוצי התקשורת למיניהם ישימו עליו יד ויגרמו לגורמי האכיפה לטפל בביריון הזה. צריך להעמיד אותו לדין על חזירות!
תמר | 29.05.18
68.
אם מישהו עד היום לא הבין למה כן צריך לפקח על בתי המשפט בארץ ...ולמה הם מתנגדים נחרצות
לכך...זו בדיוק הדוגמא !!!יש פה מצב שאף גורם חיצוני לא מפקח על בתי המשפט ושופטיה , אנשים שחורצים גורלות לא ניתן לדעת אם הם נקיי כפיים !!! הם עומדים ומתנגדים לכל פיקוח / שינוי ...פגיעה בדמוקרטיה . הם עסוקים בלתת לעצמם צלש"ים ומנותקים מהעם לחלוטין . מפחיד
גל | 29.05.18
67.
עודף של משפטיזציה שמזהמת את הכל
ועדיין מתפלאים ששונאים את מערכת המשפט והקישקושים על "שומרי הסף" [הם לא מלאכים] כל יום מתחיל בשיחה מה אמר היועץ ומה אמר פרקליט המדינה ומה פסק ה"קמבץ" וה"שבגץ" וכל הזמן מדברים איתנו על "חוק" ועל התרפפות "שלטון החוק" ומה עושים "אבירי החוק"? ראו את הכתבה
אילן | 29.05.18
40.
לא מקרה יחיד,של מריחה,גניבת דעת ושוד.
בד"כ 98% מהמפרקים.משתדלים להוציא סכומים מירביים ולאורך זמן.כיון שאין לבתי המשפט זמן לדיון ובדיקה מעמיקה.הללו נהנים,מה עוד שאין תיחום זמן בהתאם לגודל התיק.תמיד המפרק יכול להמציא בעייה חדשה,גם כאשר זו אינה קיימת.באין דיון ופיקוח אמיתי "והיה עבד-כי ימלוך.
אהוד גוטמן  | 29.05.18
39.
כל נושא הכינוסים בארץ שערורייתי. חבר נותן לחבר . והעמותות זה בכלל צחוק מהעבודה
מערכת המשפט הרקובה מאשרת לחברים עורכי הדין שכר שערורייתי שגורם שמרבית הכסף מהפרוק הולך לכיסו של המפרק ולא בעלי החוב. וזה נושק לשחיתות של "עמותות".. כאיו למה חברה קדישא זו עמותה ולא חברה בע"מ כמו שצריך? השחיתות של הממסד הדתי.
אחד העם | 29.05.18
29.
וואו,אי אפשר שלא להזכר בסיפור על עו"ד שהעביר לבנו את ניהול המשרד.הלימה מושלמת.
כך מסופר : עורך דין אחד שהגיע לגיל פרישה החליט להעביר לבנו,עו"ד צעיר את ניהול המשרד ולצאת לשייט תענוגות על אוניית פאר.הם נידברו בניהם שהבן יעדכן את האב אחת לכמה שבועות על התנהלות המשרד.חודש לאחר מכן ,האב מקבל מבנו שיחת טלפון ושומע בקולו התרגשות רבה,אבא ,אומר הבן אתה תהייה גאה בי,בשל מה ,שואל האב.ובכן אבא...אתה זוכר שהיה לנו תיק מאוד מסובך בין מורגנשטיין לגולדנשטיין שלא הצלחת לסגור במשך 30 שנים ?כן עונה האב,זוכר היטב.ובכן אבא ...עשיתי מאמץ והצלחתי לסיים את המחלוקות בין השניים ולסגור את התיק...אבא אתה גאה בי ?? הוי בני,בני, אמר האב,בזכות התיק הזה קנינו בית,רכשנו נדל"ן ,שילמתי את לימודי המשפטים שלך ומימנתי את מכונית המרצדס שלי.............
אוקי | 29.05.18
23.
לא הבנתם שרשם העמותות הוא הגוף הכי דפוק במדינה? מתי תבינו את זה?
רשם העמותות זה גוף של חדלי אישים שכל מה שהם עושים זה מחפשים מתחת לפנס איפה להדליק ולכבות את האור. פשוט חבורה של אנשים שאפשר למשוך אותם באף עם מקל ניקוי אוזניים. לא ייאמן איזה קומבינות אפשר לעשות בעמותות בלי שהם יגידו כלום בכלל.
אתה רוצה לגנוב כסף תקים עמותה | 29.05.18
14.
שומר על 100 שקלים ומרוקן 1000
כל חברי העמותה נמצאים בהתנדבות והגיעו אנשים חדשים כשהעמותה הישנה שסרחה כבר מזמן הוחלפה אבל בצקצוק שפתיים ובקריצות עיניים חבר ממשיך לחפור בור לעמותה ולהוציא ממנה שכר טרחה בשווי מיליונים בדומה למשגיח כשרות שמגיע לבית העסק למספר דקות, בורר אורז ומפיל את העסק לקרשים. די, סחטת מהקופה בשם של "סוחף שחיטויות" כמו לימון עד תום. לך לרוקן את העמותה הבאה.
יניב אלפיה | 29.05.18
12.
גם אגרקסקו
גם אגרקסקו שנסגרה ב 2011 עדיין בפירוק. זה הטריק הכי ידוע. מפרקים כמה שיותר שנים, לאט לאט, וככה שוחטים את הקופה עד העצם. צריך לתת זמן מוגבל לפירוק ולא לתת לעורכי הדין האלו למצוץ את הקופה של העסק המפורק. אין להם שום אינטרס לסיים כל עוד הם מקבלים תשלום שמן.
חלפיניו | 29.05.18
11.
לא רואה סיבה להכפיש את חבר. אם יש ביקורת היא צריכה להיות מופנית למערכת.
עוה"ד עושה את עבודתו והוא כפוף לאישור ביהמ"ש ופיקוח הכנ"ר ורשם העמותות. אם יש שם החלטות שמתקבלות בחוסר סבירות או שחיתות או סתם מחדל ועצלנות זאת אשמת המערכת, המדינה והממשלה שעושה הכל כדי להקל ולקדם את השחיתות בארץ.
שינגו | 29.05.18
8.
בוקר טוב.... רשם העמותות ישן בעמידה והשופטת היא חותמת גומי
עו"ד מירית כנרי היא אותה אחת שהעבירה תיקים לעו"ד רונן מטרי שהעסיק את בעלה, רו"ח , כחשב מלווה בתיקים אחרים. אם זה לא שחיתות , אז מה זה? היא צריכה להישפט ולעוף מתפקידה, כמו כן גם הרשם צריך לעוף מתפקידו , על אחריות כוללת. הכנ"רית החדשה צריכה להתחיל לבדוק תיקי פירוק בכלל, כי היחידים שמרווחים הם עו"ד והנושים נשארים בלי כלום. על השופטים , לא הייתי מסתמך, הם חותמת גומי ותו לא. שרת המשפטים צריכה לשנות את התקנות ולהגביל את שכר הטרחה של המפרקים והמנהלים המיוחדים.
אני | 29.05.18
7.
עבריינים בחסות החוק
הדבר החמור ביותר הוא שכתבה מעוררת חלחלה שכזו תעבור בלי שום טיפול והשיירה תמשיך לנסוע. אם כונסת הנכסים הרשמית "לא בתמונה" כבר כמה שנים והתנהלות מושחתת שכזו נעשית תחת אפו ובתמיכתו של בית-המשפט עצמו, למה אפשר לצפות? השלהבת כבר לא נמצאת בארזים, היא מלחכת את הלב עצמו של המערכת. זה כל-כך עצוב ומתסכל, חוסר האונים וחדלות האישים הזאת של המערכת עצמה, של שומרי הסף העלובים וחדלי האישים הללו. ושני המושחתים הללו, השופטת ועורך דין ארז חבר, מחייכים אלינו מהמרקע כאילו הם חסינים בפני כל ביקורת, כאילו להם מותר הכל ולא משנה מה יכתבו. זו שופטת? זה אדם שאמור להיות כשיר להכריע בגורלות של אנשים ומוסדות? לעשות משפט צדק? זה הרי אבסורד מוחלט. כל המערכת של הליכי פשיטת רגל, כולל השופטים בתחום הזה, היא קן צרעות של תן וקח, שמור לי ואשמור לך וכיסוי תחת הדדי, זו קליקה איומה ונוראה בלב המערכת המשפטית שמזה שנים רבות כולם נרתעים מלבדוק אותה לעומק מחשש שהסירחון שיתגלה יטביע את המערכת כולה. לא ברור מדוע לא מוקמת וועדת חקירה חיצונית לדבר הזה, שתעקר משורש את העבריינות החמורה ביותר: עבריינות בחסות החוק.
דוידי | 29.05.18
1.
נראה מהכתבה שזו עוד דוגמא לבדיקה שצריך לעשות בכנ"ר ורשם העמותות
חברה קדישא בכל מקום בארץ הינו מוסד עתיר מזומנים בעקבות החוק שמאפשר למכור חלקות קבורה למי שרוצה מקום מסויים עדיין בחייו. מי שנפטר ללא קניית חלקה מראש -המשפחה לא משלמת כלום והביטוח הלאומי משלם את כל ההוצאות כולל עלות הקרקע ההוצאות הכבדות בשנים האחרונות הינם בניית בנייני קבורה בקומות שמשולמים מיתרות הזכות של חברות הקדישא ולאחר מכן ביטוח לאומי משלם פר קבר... גם אם הייתה מעילה - אם היו מליוני ש"ח בקופה אין סיבה לדעתי שנראית לעין לניהול העמותה החדשה ע"י נציג בית המשפט או רשם העמותות
משפטן | 29.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת