אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אלה הערים הטובות בעולם לחיות בהן

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
תקראו את מגיב 13, הוא צודק בכל מילה
עורכי הסקרים האלו לא יודעים מהחיים שלהם. מסתמכים על כל מיני סטטיסטיקות שמקורן הזוי לחלוטין והקשר שלהן למציאות רופף במקרה הטוב. כמי שחי במונטריאל כבר עשרות שנים אני יכול להעיד שהמציאות בקנדה וחיי היום יום רחוקים מרחק עצום מכל הסטטיסטיקות למיניהן. תשתיות מוזנחות, רעועות ומתפוררות שכבר עלו באסונות בנפש, תקנות וחוקים דרקוניים או למצער מגוחכים שממש ממררים את חיי האזרחים, ביורוקרטיות מסורבלות, מטורללות, איומות ובזבזניות שכל מהותן ביצירת מגבלות וקשיים לאזרחים ולאנשי מקצוע, חוסר אכפתיות מוחלט של הרשויות ושל נציגי ציבור נבחרים למצוקות האמיתיות של האזרחים. תורים מטורפים לשירותי בריאות, חולי סרטן יכולים להמתין שנה ואף יותר לניתוחים מצילי חיים - עד שהניתוח מתבצע החולה מת או שנגזר דינו. יותר מכך, השחיתויות השלטוניות וברשויות מקומיות מהוות נורמה כמעט בכל מקום. שלא כמו בארץ, הציבור הקנדי לא אכפתי, מרוחק מרצון ולא מעורב בנעשה בדרגי הממשל. פוליטיקאים ומנהלנים מודעים לכך היטב ורואים עצמם חופשיים לבזבז כספי ציבור על פרוייקטים פיקטיביים או לבזבז סכומי עתק על דברים טפשיים לחלוטין ולא נחוצים.
מונטריאל | 03.06.18
29.
28 כנס
זוכר לפני 2000 שנה טיטוס הגיע החריב את בית המקדש. שדד את האוצרות. ותמה לה ריבונות יהודית על מדינת ישראל. ואז יצאנו לגלות של עינויים. יסורים. אכזריות. טרור. רצח. בידי הגויים בכל העולם. לך ללמוד היסטוריה דחוף. ותפסיק לברבר שטויות.יגאל אלון אמר..."עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל. ועתידו לוט בערפל" המלחמה היא על הבית. על החיים שלי שלך ושל עוד דורות קדימה. ההתנחלויות הן חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל.
טיטוס | 31.05.18
28.
שכחנו למה זה, כל הכסף הולך להתנחלויות ומאחזים ואנחנו נרקבים
ביבי וליברמן שיחקו אותה, מצאו את האשם לצרות שלנו ואלה הערבים כמובן, כל הכספים של המיסים הולכים להתנחלויות ולמאחזים ואנחנו נרקבים כי אין כסף, כמו שאנחנו לא הולכים לאף מקום גם הפחסטינים לא הולכים לאף מקום והגיע הזמן להסתפק במדינה שלנו ולעזוב את השטחים ואם ליברמן רוצה להישאר שם שיישאר...אני היום קמתי חנוק , עד מתאי ימשיכו לעבוד עלינו ??? עלאק מייצג אותנו והוא גר בקיסריה עם הבלונדה שלו
יוסי מבית שאן  | 30.05.18
19.
ל11, עכשו אחרי שהבת חזרה, מלבורון מטפסת בדירוג
לא שיש לי משהו נגד הבת שלך, אבל הבת שלך נולדה כמוני במזרח התיכון (ולא משנה לאיזה עדה, בחול אתה קולט שכולם מתנהגים כמו מזרח תיכונים), וככל שיש יותר הגירה מזרח תיכונית , הדירוג של העיר יורד. לשם השוואה , לרוב הערים בדירוג יש הגירה סינית (משכילה יש לומר) שמעלה ומחזקת את הדירוג.
רוני | 30.05.18
18.
שלוש ערים קנדיות בחמישיה הראשונה ?!?!?! הזוי, הזוי, הזוי !!!!!!
אני חי בטורונטו כבר מעל לשלוש שנים. בעל תארים בסטטיסטיקה והנדסה אזרחית, בן 72 שראה דבר או שניים [או עשרה] בחיים. לדעתי, איש מעורכי הסקר לא ביקר בטורונטו, ואני, ממש לא יודע איפה נאספו הנתונים שהיוו בסיס לממצאים. יש וויכוח ציבורי בטורונטו לגבי האשמים בהידרדרות תחזוקת התשתיות עד כדי צורך להשבית כמה מהם. גשרים מפלדה חלודים לחלוטין עד כי אני פוחד לעבור מעליהם. כבישים במצב שרואים רק בארצות העולם השלישי. הבריאות ? יעשו לך אלף בדיקות כי הרופאים כנראה קשורים למכוני הבדיקות [והמבין יבין] . אם אתה צריך מומחה להעריך או לטפל בבעיה ספציפית תמתין בתור משישה חודשים , במקרה הטוב. ניתוחים , אולי אם אתה חולה סרטן, כי יש הרבה תקציבים למחקר בנושא. התרופות יקרות עד כי חלקים גדולים מהאוכלוסיה נמנעת מלרכוש. יש וויכוח ציבורי לשנות את המצב , דבר לא נעשה. חינוך ? אם להורים יש הרבה כסף. כשביקרתי בטורונטו בפעם הראשונה לפני כעשר שנים החדשות היו על מזג אוויר וספורט. היום , החדשות עוסקות במספר הנרצחים, הרוגים בתאונות, שוד בתי עסק. איך קבעו שטורונטו עיר שנוח לחיות בה ? אולי ביחס לקינשסה, או לקישינב .
אבי -טורונטו | 30.05.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת