אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"החוב הציבורי של גרמניה יהפוך למפלצתי ויעקוף את יוון"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ל-9: זהו חוב שהמדינה חייבת לעצמה.
כלומר זהו משהו מלאכותי ולא בעיה אמיתית (אלא אם יתחילו בקיצוצים והרס הפנסיות - אז באמת תיוצר בעיה). החוב למדינות אחרות הוא קטן יחסית. בכל אופן יתר המדינות חייבות לגרמניה יותר ממה שהיא חייבת להן. החוב לבנקים נובע מכך שהבנקים הם היחידים שמייצרים את הכסף והם מייצרים אותו רק כשמישהו לוקח מהם הלוואה. אף מדינה לא משלמת את החוב הזה אלא רק ממחזרת אותו. קרנות הפנסיה - זהו פשוט חוב של הדור הצעיר לפנסיונרים. לפני שהיו קרנות הפנסיה הדור הצעיר פירנס את הוריו שהזדקנו. תהליך זה היה במשך 4000 שנה לפחות מבלי שום בעיה ואין סיבה שזה לא ימשך גם עכשיו (כלומר הדור הצעיר יממן את הפנסיה של הקשישים).
galgal21 | 04.06.18
12.
ל - 10, תעשה zoom - in
בגרמניה חסר הבסיס האלמנטרי ביותר לכלכלה בעידן החדש : know - how בשבבים ותקשורת, IT, בינה מלאכותית, סייבר, סטארט - אפים וטכנולוגיות קצה באופן כללי. מה שיש שם זה בעיקר תעשייה משולבת וארגונים כבדים - לא גמישים ומיושנים. אם לא תשנה גישה ומהר - גרמניה תהפוך ל - obsolete.
el pensador | 04.06.18
11.
לשכיר מהכפר מתגובה 9 - המדינה חייבת - בין היתר - לקרנות פנסיה
תבטל לה את החובות ותשאיר מליונים ללא פנסיות. המדינה חייבת להרבה גופים פיננסיים, עסקים ובנקים - אם המדינה לא תשלם להם את חובה, היא יקרסו, ויחד איתם גם הכלכלה - באופן סופני. המדינה חייבת למדינות אחרות - אם לא תשלם להן, תחריב את היחסים שלך, במיוחד הכלכליים, ותתבע אתה והחברות שרשומות במדינתך בבתי משפט ובבוררים כלכליים בינאלומיים. בגדול, המדינה חייבת לאלו שקנו ממנה את אגרות החוב, אם לא תשלם להם - הם יפסיקו להלוות לה. אם המדינה תאבד את היכולת ללוות, כל המדינה רווחה שלך, כל הפנסיות התקציביות, כל ה"הזכויות" עובדים(ונשים, ומיעוטים), כל האפליה המתקנת, כל החברות הממשלתיות, כל הסקטור הציבורי(למעט משטרה וצבא), ושאר הביזבוזים - יהפכו לנחלת העבר, כי לא יהיה כסף לתחזק את הפרזיטיזם הזה יותר.
גדעון | 04.06.18
5.
עוד מחקר סתמי
שעולה למשלמי המיסים(במקרה הזה לגרמנים) כסף. כלכלה זה תחום ששייך למד"ב, כל התאוריות, המודלים והתחזיות שלו שוות לכלום אחד גדול. הכל מתבסס על הנחות וכמו שנאמר בסרט לוק סטוק ושני קנים מעשנים, ההנחה היא אם כל הפאשלות. אני רוצה לראות כלכלן אחד מהאקדמיה פותח עסק ממשי(לא יעוץ חרטא) ומצליח, כולם טובים על הנייר. יש לי יותר הערכה לבעל פיצוציה מאשר כלכלנים. העצוב זה שאת המדיניות המוניטרית בעולם מנהלים אנשים שאף פעם לא עבדו או יצרו כלכלה אמיתית חוץ מתיאוריות עורבא ופרח. לבנקים מרכזים ומנהליהם אין יותר מקום בעולם של היום, שילכו לעבוד הפרזיטים.
הקלקלן | 03.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת