אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משחק במגרש חדש: עמרי כספי משקיע ב־DayTwo של נכט

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ל-14 לא מטעים פשוט מדובר בסוגים שונים של תכניות
שהוצעו עם הזמן. סביר שבארצות הברית גם מציעים סוגים שונים. כשזה התחיל הם ביקשו מהנבדקים לבצע בדיקות דם לפני, לדעת ערכים של סוכר hba1c וכו הציעו להמשיך עם מד סוכר רציף במשך שבוע וגם שבועיים ולרשום לאפליקציה את המאכלים וכו. סביר שראו שזה מעיק מידי ויצאו בתוכנית זולה ופשוטה יותר. התוכנית כול הזמן משתפרת (אני גם כתבתי את תגובה 11 - חבל שהם לא שקופים יותר)
ארז | 05.06.18
12.
חבל שאין כתבת סקירה אחת הוגנת על החברה במקום יחצ אין סופי
יש לא מעט כתבות (גם באתר החברה) אבל כולם אותו דבר. מה שלא מספרים יותר מעניין ממה שמספרים. יופיע משפט כמו "אצל אחד אורז מטיס את הסוכר ולעומת זאת גלידה כמעט ולא" ואתה שואל את עצמיך איך מגיעים למסקנה הזו ? ביקשו מהם לאכול בנפרד אורז וגלידה ועקבו עם מד סוכר - אם כן אז מה קורה עם אינסוף מאכלים אחרים. אם זה תוצאה של הפלורה במעיים - איך השתנות הפלורה כתוצאה מעונות השנה, פירות וירקות עם השנה, שינוי סגנון אכילה, חגים, ארוחות משפחתיות וכו - האם הפלורה שהם גילו לכה זה בסהכ תצלום רגעי -ולא כול כל מדוייק כמו שמוצג. בקיצור אינסוף כתבות יחצ ושום כתבה אמיתית על המוצר של אדם שהתנסה בזה. חבל. עדיין עבור מי שסוכרתי שווה להיות שפן נסיון עבורם (בעוד מספר שנים סביר שתהיה להם יכולת משופרת )
יחצ יחצ יחצ | 05.06.18
8.
ידוע שכספי אוכל קורנפלקס תלמה
הידוע בזכותו כ "קונפלקס של אלופים". אולם לא רבים יודעים שהיה זה מריוס נכט שהמליץ לכספי על קורנפלקס תלמה עם הרבה סוכר בתוספת, והדבר תרם רבות לקבלתו לשורות הווריירז. בוורירז ריכז את דגימות הצואה של דוראנט וגרין וגם הם שיפרו את האחוז משלוש באמצעות קורנפלקס תלמה.
משה | 05.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת