אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טלוויזיה לכל אסיר: קוזניצקי יקים את בית הכלא הצבאי החדש

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
אני מבקש לעשות בדיקה עוד שנתיים וחצי אם הסכום הוא
236 מיליון או אחר.הסכום יהיה גבוה יותר והזמן כנראה גם ארוך יותר.זו שיטת הסמוך בכספים הגדולים אף אחד לא מבקר מפקח ובודק זה הכסף של הציבור! כשזה מגיע לאזרח הקטן והסכומים הקטנים יש פתאום שומרים לשמנת,אין כסף לעני,אין תקציב לחולה,אין פיצוי על עוולות לאזרח הקטן.כי אין לו יכולת לעמוד בתקיפות על שלו-אין לו עוכר דין במחיר הגון.לכן הוא מפסיד רוב הפעמים סכומים שמגיעים לו על פי דין!!! לעומתו עוכר דין או בעל אמצעים מוציא שכר טרחה מופרך,מפרק חברה מקבל עשרות מיליונים כי הוא קשור לשופט הנכון .
עםישראלחי | 05.06.18
22.
רק שקוזניצקי לא ינהל את הכלא שהא בונה כבור המדינה !
כפי שהמדינה אינה יכולה להוציא ולהפריט את מערכת המשפט, כך המדינה אינה יכולה להעביר את מערכת הכליאה והענישה לזכיין, שינסה "למנף" את כח האדם האסור שם ולעשות על גבו רווחים כספיים! גם השם :"נווה צדק" - בדיחה מקאברית ! ממתי משפט "ודין צדק" הולכים יד ביד ?
לוני  | 05.06.18
21.
חובה לחקור למה החברה זכתה ב2 מכרזים ובעשרות מכשרים אחרים
והיא לא הייתה הכי זולה חשדות חמורים לכאורה שלהב 433 צריך לחוק מי אישר ולמה היא זכתה.כמו כן צריך לבטל את הבניה של הכלא בשרון ולבנות אותו בנגב אין כל הצדקה לבנות בית כלא בשרון היכון שהאדמות יקרות מאוד הרי האסירים רובם יהיו מזרחים מדרום הארץ ולצבא אין כסף מיותר לכן חובה לבטל ולהעביר לדרום הארץ אסור שיחהיה אף בסיס במרכז הארץ גם את הקריה צריך למכור והלעביר הכול לדרום או צפון הארץ.אם לאיחקרו למה מנרב זכתה אז תהיה בעיה מאוד קשה למשרד הבטחון מנרב זכתה ללא כל סיבה מוצדקת בהרבה מכרזים של משרד הבטחון כאילו אין חברות אחרותץ לבדוק אם קצינים בכירים ואחראים לא עובדים ולא עברו לעבוד במנרב וכן הסיבה לזכיה .הרבה קבלנים התרעמו מהזכיה של מנרב וטענו שזה מסריח וכנראה י הרבה סביבות לכך מה הבעיה בלחקור את הנושאים האלה ולהביר לציבור למה מנרב זכתה ב 2 חוזים ברצ. ומיוחד במכרזים האלה ובנוסף למה צריך לבנות כלא צבאי ברמת השרון .כנראה תהיה עטירה לביטול הזכיה ויערערו על כך וחבל
NAV | 05.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת