אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המשק הישראלי מתקרב להאטה

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
בוקר טוב אלייהו.
לקח יותר מידיי זמן להתעורר ולהבין שאנחנו נמצאים בתוך מיתון מטורף שאינו נראה בעופק מתי עומד להסתיים. כל הזמן מכרו לנו סיפורים אבל הכל היה שקר!!!! כלל האזרחים שקעו בהלוואות. חובה לזכור,הלוואות חובה להחזיר! הלוואות זה לא פיתרון. שכר המינימום הןא שכר רעב. יוקר המחייה מטורףףףףף. אבל זה לא מעניין אף גורם בממשלת ישראל. אנני מבין על מה הם מקבלים שכר ותנאים,כאשר הם לא דואגים לציבור הבוחרים לעם לאזרחים. נכים זקנים קבוצות חלשות נוספות אינן יכולות להתקיים. העיקר כל הזמן מפחידים אותנו האיראנים על הגדר.
אזרח | 19.08.18
17.
מודיעין מוצפת
בדירות למכירה. העיר הכי " עשירה" בבעלי מקצוע תחמנים, עיר ענקית ללא תכלית ותחבורה ציבורית גרועה מינוס, כל דבר שתקנו במודיעין במבצע 30 אחוז פחות תקנו בחצי מחיר בלי דאווין בעיר אחרת. יכול להיות שעל מודיעין נאמר " ארץ אוכלת יושביה". חוץ מזה, מודיעין אחלה עיר לגדל כלבים.
מודיעין פוסט | 07.06.18
12.
חולק עליו בגדול
אין שום האטה ואין באמת ירידת מחירים בשוק הנדל"ן. הכלכלן ניזון ממספרים לא נכונים בשוק הדיור ומבסס על זה תחזית שלמה, אם יש מיתון באופק למה תשואות האג"ח הארוכות עולות? כמו כן, הוא מתעלם מכך שיש סנכרון מלא בין המחזורים העסקיים בארה"ב לאלה של ישראל ומאחר ובארה"ב הריבית בדרך למעלה, המיתון בישראל יגיע רק אחרי שריבית בנק ישראל תתחיל לעלות. אלכס טועה ובעוד רבעון הוא יכתוב שהצמיחה כאן כדי להישאר. רק מיתון עולמי יפיל את המשק. האבטלה בשפל בישראל והשכר רק הולך ועולה, ההייטק רותח. עדיין אין אינדיקטורים מדאיגים.
בונזי | 07.06.18
11.
כנסו תבינו
לכל הנביאים וחושבי המחשבות.רק תבינו המשק של ישראל לא היה טוב יותר מהתקופה הזאת. אך עלינו להתנהג ולהתנהל מאוד נכון. לעניין הדיור מה שעושה רשות מקרקעי ישראל היא מעשירה את העשיר.אסביר ואפרט מכרזי מגרשים בארץ מתחילים ב 450000 שח שזה ראלי מגיע בעל ממון מחוץ לעיר מגיש על חמותו אחיו ילדיו וזוכה ב 3 מגרשים.לאחר שנתיים שלוש הוא משלש את המכירה ובעצם זאת המקומי לא יכול לרכוש.
"אחד העם" | 07.06.18
9.
בנק ישראל בישל לנו דייסה מסריחה שנאלץ לבלוע
בנק ישראל הוריד ריבית במשק בריא וניפח בועות מסוכנות. הטביע את משקי הבית בחובות. בנק ישראל העדיף לפמפם את הבועות במקום להעלות את הריבית בזמן גיאות. עכשיו הוא ייאלץ להעלות ריבית, בתקופת מיתון ויחמיר את המצב עוד יותר. בנק ישראל הוא מוסד יקר ומיותר, שנזקיו עולים על תועלתו
לסגור את בנק ישראל | 06.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת