אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביטוח לאומי: בישראל הקצבאות נמוכות יותר מהמקובל ב-OECD ותקופות התשלום קצרות יותר

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
לדפנה מתגובה 8 - אני מבין שעובדות פוגעות לך ברגשות, אבל לעובדות לא איכפת מהרגשות שלך
וגם לי לא איכפת. ולא גברת, אם את בגיל שלי - לא בשבילי ולא בשבילך לא ישאר כסף בביטוח הלאומי בגלל הזקנים הנחמדים שלנו - אנחנו רק משלמים לשם, הכסף בביטוח הלאומי הולך להיגמר לקראת 2047. אני לא בונה על זה בכלל, הדבר היחיד שאפשר לעשות זה חסכונות והשקעות, ולהוליד ולחנך ילדים - שלך, שידאגו לך בעתיד. נ.ב. אגב, עכשיו גם גיל הפך לגזע? קודם הפכתם את האיסלם לגזע, וכל מי שהתנגד אילו היה גזען, עכשיו כל מי שמתנגד לעושק הצעירים ע"י זקנים חסרי אחריות הוא גם גזען?
גדעון | 13.06.18
13.
ביטוח לאומי
בקיצור אנחנו דפוקים מכל הכיוונים מהביטוח הלאומי עד העלאת מיסים בקרוב שנלקחים למען החרדים שלא תורמים כלום למדינה מהצבא עד כל ההנחות שהם מקבלים מהמדינה ארנונה גני ילדים מס הכנסה לא עובדים וחילונים ימשיכו לקרוע את התחת ולסבסד אותם זו המדיניות הבכורה. ..
דנה | 11.06.18
8.
ל-3. אם הם שילמו סכומי עתק, אז יש כסף לשלם להם ממה שהם שילמו.
אבל הם לא שילמו את הכמויות שהם ביזבזו, הזקנים הללו כיום נוטלים את הכסף שהצעירים מכניסים למערכת. הם לא רק מבזבזים בעצמם יותר ממה שהם שילמו, הם גם היו אלו שהביאו שהצביעו בעד ממשלות שהכניסו את ישראל לחובות ענק, ושהצעירים של היום צריכים לשלם את החובות הללו. אף צעיר לא חייב שום כסף לזקנים הללו, הוא כבר עסוק בלשלם את החובות הקודמים שהם לקחו על חשבונו. לזקנים הללו לא מגיע כלום על פי דין, הם יכולים לבוא ולהודות בכך שהם פישלו, ולבקש - כן לבקש, ולקבש יפה - שהציבור הצעיר שאת עתידו הם עשקו - ימשיך להחזיק אותם על חשבונו.
גדעון | 10.06.18
3.
קצבת זיקנה
ככל שתוחלת החיים עולה- והיא מזנקת בשנים האחרונות- הנטל הכלכלי בחיים של אזרחים ותיקים הולך וגדל. דווקא הם, שבנו את המדינה הזו, שילמו סכומי עתק לביטוח לאומי, דווקא הם מקופחים. יש זקנים שנתמכים על ידי ילדיהם ויש כאלה שמחטטים בפחי הזבל. זה ראוי בעיניכם?
יעל סגל | 10.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת