אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון: "למרות הלחצים - הפטור ממע"מ על יבוא אישי עד 75 דולר לא יבוטל"

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

48.
אסור להכנע ללחצים, וצריך אף להעלות את הפטור ל150 לפחות
אם הפטור ירד זה רק יפגע יותר, מחיר המוצרים שיזמינו מסין ירד עוד יותר, שולי הרווח של היצרנים הסינים מאפשר להם להוריד את המחירים עוד ועדיין להרוויח, ימצאו שיטות, הסינים מאוד יצירתיים. זו הכלכלה פה שצריכה להשתנות ולהבין ששולי הרווח יורדים וצריך להתאים את השוק. בלי חנויות בזבזניות עם שכירות גבוהה, אנשי שירות יקרים, שפע שיושב במחסנים... זה נכון ללפני עשור ובמקום למצוא דרך למנוע את הקדמה צריך לאמץ אותה ולהתאים את תוכנית העסקית, כל רשת צריכה לעשות חושבים ולהפסיק לבכות לשר האוצר. אנשים ימשיכו לקנות סיני כל עוד גונבים אותם פה, ואם התעשיינים יקפלו את הממשלה, הצרכנים השפויים ימשיכו לקנות באיביי וחבריו יותר במחירים נמוכים יותר, ובכוונה לא יקנו בישראל
אופי | 13.06.18
47.
כחלון תתעורר כבר
יש בסין שחקן שמסבסד מחזיק את המטבע למטה פקטיבי גונב זכויות יוצרים בפראסיה. והוא קיבל ממך 0 נכס. והאתרים מסין לא משלמים מעמ. אנחנו יצרנים כחול לבן עושים צבא פה. הילדים שלנו גדלים פה. מוכרים תמיד בזול. אנחנו משלמים מעמ באינטרנט לא מקבלים שום עזרה. וחשופים לסחורה מסובסדת. כל העולם כולו יש מכסי מגן. טרמפ הולך להגדיל אותם איפה ביבי איפה כחלון כולנו נחנקים
דני | 11.06.18
42.
היצרנים והמשווקים בארץ עושים צחוק מהצרכנים.
קיים משפט שחוק אך קולע: "כולם רוצים להיות מפורסמים, אבל אף אחד לא רוצה לעבוד קשה". בעלי העסקים בארץ מלינים כי הרפורמה של כחלון פוגעת בהכנוסותיהם וכי הוא מעודד את דורסנות המסחר האינטרנטי, הם נשענים על העובדה כי רשתות אינרנטיות לא נדרשות לתחזוק עובדים ולשכור שטחי חנויות. בעלי העסקים בארץ עובדים קשה, וניתן להבין את הקשיים שלהם אל מול התחרות. אך נתח הרווחים שלהם מהמוצר אדיר וחזירי, בהרבה מאוד תחומים דרך אגב. אל הנתח החזירי מוסיפים תודעת שרות לקוחות עלובה ואחריות/תקנון שלא שווים את הדף שעליהם הם כתובים (כי כאשר מממשים חלילה סעיף בחוזה, בעל העסק ועובדיו מתחילים עם כל התירוצים כדי לסלק לקוח). הבעיה המרכזית של עסקים בישראל מסתכמת במחיר מפוצץ וזלזול בלקוח. כל אלו מדברים על אמריקה, ואמריקה אכן חזירית אך שם בקניין חומרי יש תמורה לכל סנט - בארה"ב התחרותית מתמודדים עם התחרות האינטרנטית ע"י מקסום חווית שירות לקוחות (שכבר מצויינת), וקיימת מסורת של הפקת לקחים והקשבה לציבור (דבר שאף בעל עסק אגואיסט יעז לעשות כאן).
Propofol | 10.06.18
37.
ל-32, צמיחה היא החלפת אמצעים מיושנים בחדשים ויעילים
גם החלבנים איבדו את עבודתם, וגם טכנאים לתיקון מכונות הכתיבה. וקודם לכן איבדו מחלקי הקרח את פרנסתם עם פיתוחם של מקררים חשמליים. שלא לדבר על העגלונים ומדליקי הפנסים ברחובות הערים. ובדרך לצמיחה, כחלון דאג שלא נשלם שקל לדקה של שיחה בטלפון נייד כי אין לכך הצדקה כלכלית למרות שכמה טייקונים איבדו מיליונים. וזה בדיוק מתפקידיו של שר אוצר.
כל הכבוד לכחלון | 10.06.18
36.
כחלון השר היחיד שעובד לטובת הציבור.... תודה, אנחנו זוכרים לטובה
מחירי הסלולר, מחירי הדיור, הגנה על בית המשפט העליון, הגנה על הציבור מפני תעשיינים נושכי נשך, שמירה על פטור ממס ביבוא של עד 75 דולר.... כחלון תודה, אתה השר היחיד שעובד בשבילנו בממשלה של 120 ליצנים. תודה.
עופר | 10.06.18
35.
כחלון - חנות מכולת לא הייתי לו לנהל - תשתדל פשוט לא להפריע
הכלכלה צומחת כבר מעל 10 שנים, ממש גאון כלכלי הכחלון הזה...למה אתר ישראלי צריך למכור ולשלם מע״מ למדינה!!! ואתר בינלאומי פטור?!? התחמן מייצר את זה כאילו חברות הישראליות נגד הצרכנים, אם זה הוא ששותה לנו את הדם ואת המשכורת.
ישראלי | 10.06.18
33.
אין גבול לחוצפה
חוצפנים!!! מוכרים בכל המדינה שלנו מוצרים סינים עלומי שם ברווחים של אלפי אחוזים! כיסויי פלאפונים למשל, כלים למטבח, ועוד ועוד ועוד ועוד ועוד. מוצרים שעולים 3 דולר נמכרים פה ב-100 ש"ח ומעלה. המדינה הזאת פסיכית. הקמעוניים והיבואנים לא מתביישים? חזירים. מזיזים את כל צמרת המדינה והאוצר והמכס בשביל זה?
אלוהים ישמור | 10.06.18
14.
כבוד למר כחלון!!!!75$ זה כלום צריך250$ מינימום לפטור !!!!
75$ במערב זה כמו 75שח בישראל....מספיק עם הקניבליזם הכלכלי נגד תושבי ישראל זה רק גורם להגירה וברגע שמהגרים לעולם לא חוזרים....הנזק שגורמים הקרטלים לציבור עלול לגרום לנזק ביטחוני בלתי הפיך ,ראו הוזהרתם !!!!!!
לחזירי הכלכלה... | 10.06.18
4.
פחלון הפופוליסט הרס את כלכלת ישראל! הכל בשביל עוד שני מנדטים מקולותיהם של רוכשי כיסויים לאייפון
איזה שר אוצר פח. הרס חצי מהעסקים הקטנים בארץ, פשוט השמיד אותם בסיכול ממוקד. כל מדינות אירופה כבר ביטלו את הפטור המפלה לרעה עסקים קטנים במדינות, רק הפחלון מפחד. קורא לכל תעשיין או עצמאי לפטר ולזרוק לרחוב כמה שיותר עובדים שפחלון יממן אותם בכספי הביטוח הלאומי עד שהכלכלה פה תתמוטט לגמרי. ויפשה שעה אחת קודם. פחלון פחלון. ככה זה כשמביאים מישהו מהשכונות שלא גמר בית ספר תיכון לנהל את משרד האוצר. פשוט פח. קורא לרוטר מקסטרו וויזל מפוקס..תתחילו כבר לפטר אנשים!! זרקו אותם לרחוב שפחלון יאכיל אותם!
עצמאי בשטח | 10.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת