אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו יהיה פטור מתשלום מס על אחזקת המעון בירושלים, הווילה בקיסריה והרכב

290 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

282.
להפיל ממשלת הליכוד בראשות נתניהו מושחת "בראון-חברון"
מאז הליכוד עלה לשלטון ב"מהפך" 1977 - הליכוד "גיבור" לנסיגות וגירוש יהודים מהשטחים שצה"ל שיחרר במלחמת ששת הימים. נתניהו מושחת ומרמה את המחנה הלאומי מאז פרשיית השחיתות "בראון-חברון" לגיוס הסכמת העבריין דרעי למסירת עיר האבות ועוד 13 אחוזים משטח יו"ש ב"הסכם וואי" לארכימרצח הנתעב ערפאת ימ"ש.
בחירות עכשיו! | 11.06.18
281.
ההקלות על רוה"מ
היה כדי שרוה"מ יחכה את התנהלות של נשיא ארה"ב וישלם על כל ההוצאות שלו בבית רוה"מ. וכך יתחיל להיות אחד העם ולא מרומם מעם. הוא ומשפחתו חיים בבלפור ללא שום הוצאות אישיות . כל המשכורת נשארת אצלם ומגדילה את הכנסתם הנקיה. אחרי שהכנסת רוצה לשפר את הפנסיה של היועץ המשפטי שלה הגיע הזמן שגם ישפרו את הכנסות המדינה באופן שוויוני .
דב | 11.06.18
271.
מיקי זוהר פשוט אידיוט...רוצה להעלות לביבי את השכר?
אז תעלה את השכר.... אל תעוות את המיסוי.... הוא משלם על החלק הפרטי של השימוש במעון... עם כל הכבוד הקמצן שמתקרא רוהמ יכול להשכיר את ביתו בקיסריה ולהרוויח כסף ומנגד הפרזיטים חיים על חשבוננו בבית רוהמ הרשמי..... אין מדובר על השימוש הרשמי אלא הפרטי ואין סיבה שיאירי לא ימממן את עצמו מכספו הוא או מכספי הוריו!!! למעשה מיקי זוהר מבזבז את כספי המדינה בגין הפרזיטים ששרה לא רוצה למממן מכיסה אלא מכיס המדינה!!!!
תוהה | 11.06.18
267.
אין סוף להתבהמות
העליבות והבכיינות של משפחה ארורה זו גובלת בשערוריה המחייבת חקירה פלילית.בזמן שיש 3 מיליין עניים יוקר מחיה נוראי משפחה זו משעבדת עוד ועוד מימון בלתי נסבל כמו מוסד מלוכני.המשפחה הזו היא אסין בהתהוות ויש לדרוש החזרת 50 מיליון על החזירוית שפתחו או לכלא.כולנו ב רי מסים ואזרחי להפסקת ההתבהמ ות
בגדדי | 11.06.18
261.
ביבי ראש ממשלה שמגיע ופועל למען המדינה !!
כל האחרים לטובת מפלגתם !!! היחיד שמסוגל להרוויח פי אלף ממה שמשתכר היום !!! דיי כל עלובי השמאל ! הקנאה דפקה לכם את המוח !!! רובכם עובדי מדינה עלובים מרוויחים יותר ממנו ! נמאס לשמוע ממכם ! התגובות של הפרשנים שלכם בעיקר של עיתון הארץ ! שאין לו קונה 1 בכסף אלא דרך הקיבוצים ! אבל בטלוויזיה הכי הרבה פרשנים !!! סופכם קרוב בבחירות הבאות תמחקו עם מר״צ והמחנה הביזיוני שלכם !!
אלי  | 11.06.18
257.
משכורת לראש הממשלה
אני רחוק מלהצביע לביבי . ראש ממשלה הוא האדם הכי עסוק במדינת ישראל ולדעתי בעולם . ע"כ יש לתגמל אותו בהתאם .אין מחיר כספי לאחריות הרובצת על כתפיו וזה יום יום שעה שעה . ראש ממשלה באשר הוא חייב לקבל את כל הפינוקים . משכרות ראויה , אוטו מפואר, בתי מלון ועוד ועוד פינוקים . יחד עם זאת , אוי לראש ממשלה שתדבק בו שחיתות קטנה כגדולה. אני מאמין שזו הדרך הנכונה ביותר . שיקבל הכל ברשות . הבזבוז הכספי בלחפש ראש ממשלה על מחדליו עולה פי 10 מאשר יתנו לו כחוק . הנה לכם חומר לרעיון .
חמי | 10.06.18
256.
ל235 כן זה נראה לי הגיוני שהוא ישלם מס על הדברים ש
נהנה מהם במסגרת עבודתו בדיוק כמו ששאר האנשים במדינה עושים! אני משלם מס על המתנה לחגים, על האוטו שקיבלתי כדי לסוע ללקוחות ועל עוד כל מני טובין אחרים. זה לא מעניין אותי שהוא ראש ממשלה הוא לא מעל החוק! וגם לא הנשיא! זה שהנשיא קיבל פתור לא אומר שגם ראש הממשלה עכשיו צריך. במקום לתקן את העוול מייצרים עוד אחד
ב | 10.06.18
251.
בושה
אין בעיה שיחייה כמון מלך באמת שלא הבעיה שבזמן הוא שוחה בכסף מתעשר יש אנשים רעבים בארץ יש ניצולי שואה שמחוסר תקציב הורידו להם שעות טיפול .... יש נכים שחיים מקיצה ור מתחננים למינימום.... אז תגידו איפה הצדק למשלמי המיסים איפה המידה הסוציאליסטית ולעזרה לחלש שאתם מתיימרים להיות .... איפה ???
רונית לי פז ביטון  | 10.06.18
237.
ביבי אתה המזל של מדינת ישראל
הוא מקריב את 24 שעות ביממה לעבוד בשבילנו ואתם רק מחפשים אותו בקטנות האלו!!!!!! 100 אלף בשנה ?!?!?!? הלוואי ואלו היו הצרות של מדינת ישראל . ואני מציע שיבדקו את כל השמאלנים למיניהם איך הם חיים? אהה שכחתי אי אפשר כי שולטים בכל המדיה הישראלית(והעולמית)
השמאל מפסיד בכל המישורים | 10.06.18
235.
ממש לא מחסידי ביבי אבל החוק מוצדק
באמת מספיק על האובססיה לביבי. נראה למשהו הגיוני שראש ממשלה ישלם מיסים על המעון הרשמי שהמדינה מחיבת איתו (ובצדק) להחזיק, או על מי המכוניות שמשרד ראש הממשלה מחזיק? איבדתם את השפיות? ביבי כראש ממשלה, כמו כל ראש ממשלה אחר, הוא ראש מדינה ומייצג את המדינה. מדינה שמכבדת את עצמה צריכה לכבד את ראש המדינה וכבוד עולה כסף.
אביטן | 10.06.18
229.
זה מה שמיקי זוהר עושה כול היום מחוקק
חוקים למען ביבי. פנסיה מוגדלת ליועץ הפורש, אמבלם ממציא חוקים נגד המשטרה לבל תתעסק אתם המושחתים. מה זה משוב הם דואגים לעם ישראל... מיקי זוהר אמר ששכר השרים הועלה ב5000 שקל לחודש כדי שיגיעו אנשים איכותתים לממשלה לפחות כמוהו... הכי קטע שחהורת. שוטים ימשיכו להלל ביבי ביבי....
רחל | 10.06.18
223.
אני יכולה להבין את ההיגיון של פטור ממס על רכב השרד והמעון הרשמי, אבל המעון הפרטי???
למה בכלל לשלם על אחזקתו, לא רק הפטור ממס??? מה עוד המשפחה המאוסה הזאת תדרוש מאיתנו?????. הגיע הזמן להיפטר מהם ולשלוח אותם לקיסריה, שלא נראה אותם יותר ולא נשמע, לפני שהם באמת יהפכו את ישראל לקיסרות פרטית. אותם ואת כל אלה שמאפשרים להם להתנהל כך, בשם תאוות השלטון והאג'נדה הפוליטית שלהם. זה כולל בעיקר את הבית היהודי וישראל ביתנו, שראשיהן מכירים היטב את שרהביבי ולא סובלים אותם, אבל בכל זאת מאפשרים להם להתנהל בשחיתות ולהרוס את ישראל, מתוך אמונה שהזוג הזה באמת ימשיך במדיניות ימנית קיצונית. לזוג הזה יש רק אידיאולוגיה אחת - הישרדות. אם הישרדות בעזרת יש עתיד והמחנה הציוני היתה על הפרק, אז נתניהו היו הולכים איתם. באמת צריך כבר להיפטר מהם.
יעל | 10.06.18
212.
נתניהו אחזקות
המשפחה הזו מצטיינת ביושרה הכל שלהם ואנחנו נממן שחיתות באישור . אפשר להבין שעבור הרכב שלא ישלם מס בסדר עבור המעון בירושלים שלא ישלם מס ראש ממשלה ! אבל עבור הבית בקיסריה למה לא לשלם למה הפטור הזה הייתי מצפה מראש הממשלה ורעייתו החמדנית שעבור החזקת ביתו בקיסריה שישלם כל סכום שנידרש בחוק אין שום סיבה שהמדינה האזרחים צריכים לשלם עבורה הבית בקיסריה לא שיפוצים לא תיקונים ילא שום אחזקה איפה הכבוד של המשפחה הזו אין בושה בעבור איזה סכומים אנו מדברים שאתם צריכים לשלם ובזה אתם מכפישים את עצמכם יש מרכזי גמילה
1111 | 10.06.18
172.
נותנים לחתול לשמור על השמנת
ביזיון של ראש ממשלה וממשלתו, מלחכי פינכה. אפשר לבקש מעמד של מדינה חברה בדרום אמריקה ולהיות מוגדרים כרפובליקת בננות. ואם יש עוד בכירים הפטורים כמו שפטרו עכשיו את ביבי- שיבטלו גם להם את הפטורים. למה אני לא יכול להיות פטור מתשלום ארנונה? למה אני לא פטור ממס על רכב שיש לי מעהבודה אך בפועל משמש אותי כמעט לצורכי עבודה בלבד?
אזרח | 10.06.18
166.
חולון
אני לא מבין מדוע הדירות של ביבי צריכות להיות פטור ממס , כל זמן שיש אנשים במדינה הזאת אין מה לאכול , איפה הדוגמה שנבחר ציבור צריך לתת, ועוד ראש ממשלה , מה שמעניין שאף שר לא התנגד. המיקי זוהר הזה מחפש קידום, אז למה שלא ימציא חוק חדש , אם זה לא שחיתות , אז ממה זה שחיתות ?
אלברט  | 10.06.18
163.
הכי מוצדק שיש !!!
די עם הבכיינות של כל השמאלנים פה!! כל ראש ממשלה או נשיא בעולם משתכר פי 5 או יותר ממשכורת של ראש ממשלה בישראל. תתחילו לפרגן לנבחרי ציבור שלנו!!! למה ראש ממשלה צריך לשלם מס על מעון רשמי ????!!!! או על הבית בקיסריה שמשמש גם לצורכי עבודה וישיבות ממשלה בסופ״ש!!!
ימיני גאה!!!!  | 10.06.18
154.
ביב נתניהו משחית את סובביו
אין ספק שביבי נתניהו הוא חכם כריזמטי סוחף משכמו ומעלה , דובר אנגלית תמיד הערצתי אותו אבל בשנים האחרונות הכל התהפך אצלו אין ספק שאהבת המדינה ובטחונה נמצאים אצלו במדרגה ראשונה אבל הוא לא היחיד הבעייה היא שאם הזמן ככל שהעם חושב שאין לו מחליף הוא הופך לעריץ מסכן העם שחושב שלמנהיגיו אין תחליף עם זה יסבול לעד. ביבי גורם להשחתת החברה , השחתת יסודות הדמוקרטיה לדורות מוקף ׳יס מנים׳ שהנהגתו ומקומם בממשלה חשובה להם מהדמוקרטיה חבל ועצוב
מתי תבינו מתי? | 10.06.18
150.
ל 116 - הקנאה מעבירה אותך על דעתך
עובדי הייטק משלמים על רכב ליסינג לחברת ליסינג ובנוסף משלמים מס למדינה. אם ראש ממשלה משתמש ברכב גם לנסיעות פרטיות שיתכבד לשלם מס עבור הטבה כעובד הייטק. ואם לא נאה לבקש ממנו אז אל תבקשו מס גם מעובדי הייטק שקורעים את התחת שלהם, מעלים את רמת חייהם של כל תושבי המדינה, בקושי רואים את הבית וכל זה כדי שאנשים כמוך, סוגדי ביבי, יוכלו לצעוק שעובדי הייטק נהנים וביבי סובל.
מיכאל | 10.06.18
148.
מיקי זוהר הישראלי החדש
נוכל,ערמומי,פנים של פלילי,ומאשים את כל העולם. משחק אותה תשובה עשה כמה קומבינות בעירייה השיג דירות "חוקיות" ומשחק אותה איש עסקים,לא הייתי קונה ממנו קילו עגבניות. שאלוהים יעשה משהו וירחיק מאיתנו את הרגבים זוהרים ביטנים ואמסלמים,הפנים המכוערות של הישראלי שקיבל כח ועכשיו הורס כל חלקה טובה במדינה
שחר | 10.06.18
139.
חצי מדינה עניה , מחטטים בזבל ונתמכים על ידי עמותות
זה ששוטרים או צבא קבע מרוויחים יותר מביבי זה לא אומר שזה פוטר את ביבי מתשלום המס. זה אומר שמשכורות צריכות להיות בהתאם לשווי האמיתי של האדם הממלא את משרתו. ובהחלט ראש ממשלה צריך להרויח יותר מכל עובד ציבור. אז הגיע הזמן לסדר את הדברים אך לא לעוות שוב.
מ | 10.06.18
136.
אני רוצה לראות איך ראש ממשלה הבא יבטל את זה , במיוחד אם הוא יהיה מהאופוזיציה
אתם מציגים את זה כמו חוק אישי, אבל האם החוק הזה ישאר כשראש הממשלה יתחלף? והאם ראש ממשלה חדש ירוץ לבטל אותו? ההימור שלי - לא...אז די עם הכותרות. קודם תבטלו הטבות לקיבוצים ועובדי חברות חשמל ונמל, שעולות לנו מיליארדים בשנה,אם באמת מישהו פה מודאג משתלומי המיסים. אחרי זה תדברו על 5000 ש"ח של ראש ממשלה.
לא צבועה כמוכם | 10.06.18
135.
האם צריך הוכחה לתיקים של נתניהו שהוא אכן אשם?
שימו לב לדפוס ההתנהגות של הסובבים אותו המחוקקים עבורו חוקים לפטור מנס, פטור מחקירות, פטור מהרשעות, פטור מהעמדה לדין. אז מישהו באמת חושב לרגע שבכל הפרשות שהוא חשוד ומואשם בהן, האיש לא עשה כלום? זה בדיוק אותו הדפוס עם החקיקה כך גם בהתנהלות מול מקורבים ובעלי הון. האיש פשוט נוכל שהשתלט על השלטון בעזרת חמישית מבעלי זכות הבחירה.
דיקטטורה מרצון | 10.06.18
133.
אכן משכורת לא ראויה לראש ממשלה אבל גם חצי מהשכירים במשק משתכרים פחות מ-8000 ש"ח ברוטו
למשרה מלאה. זה ראוי??? במדינה בה יוקר המחייה הוא מהגבוהים בעולם ושכר דירה של דירה סבירה וקטנה בבנין מתפורר בן אלף שנים במרכז הארץ הוא לא פחות מ-4500 ש"ח? הקיסר והקיסרית חיים בוילות הענקיות שלהם ומנותקים מהעם.
גלי | 10.06.18
127.
נבחרים שבעיקר דואגים לעצמם
יש חוקים רבים מוצדקים ונכונים שצריך לחוקק עבור האזרחים- נכים ניצולי שואה וזקנים והם מסיבות שונות נדחים ומתעכבים. לעומת זאת בכל הנגע לזכויות הנבחרים ובעיקר זכויות הקיסר נתניהו ירום הודו אי אפשר שלא לראות איך החוקים מקודמים במהירות וחיפזון כמעט גם בסתר.
יוספוס | 10.06.18
125.
נתניהו עובד קשה?
לכל מלחכי הפינכה יושם לב כי נתניהו עובד קשה עבורו בלבד. שיבחנו כמה מהצעות החוק הינן להיטיב אתו או לחלצו מצרות משפטיות. מאידך אין כל התיחסות מצידו לעם, לדוגמה למצב האומלל בבתי חולים. גם הטענה כי בשוק היה מרוויח הרבה יותר אינה רלוונטית מאחר וגם בתנאים הנוכחיים גם D9 לא יזיז אותו מראשות הממשלה.
ישראל | 10.06.18
116.
אין שום סיבה שישלם עבור הרכב שנדרש לעבודה, זה לא צ'ופר שנותנים לעובד הייטק
שיגיע מהבית בהרצליה לעבודה בת"א, זה רכב שמשרת את ראש הממשלה בנסיעותיו בכל הארץ, הוא לא צריך לשלם עבור זה. לגבי המעון הרשמי, גם פה לא ברור לי, למה הוא צריך לשלם על זה? זה חלק מהעבודה שלו לארח שם פוליטיקאים מהעולם וכו', בלי קשר לסלידה האישית שלי ממנו וממשפחתו שלא ארחיב על כך מילים כדי לא לחטוף תביעת דיבה, בואו נגיד שאני לא בדיוק אשים את הפתק שלו בקלפי, אבל פה אין לי שום בעיה, כל מקרה לגופו.
מלכוד | 10.06.18
110.
באמת מה רוצים ממנו?! הוא 'צנוע', כולה 100,000 ש"ח
הוא בקושי מתקיים, ממש חי בצנעה הוא אישתו ושני הילדים הבלונדינים. זה רק אנחנו "העם הפשוט והנרצע" שאמורים להתסדר עם 6,000 ש"ח לכול ההצאות החודשיות, ולחסוך ולקנות דירה. ואגלה לכם סוד שלא תישמעו באמצעי התקשורת ה"דמוקרטיים": ביבי הוא סוכן של ארגון ה-CFR, גוייס ע"י ג'ורג' בוס האב, כשהיה ב-CIA, ביבי הצטרף בשמחה בגלל ההטבות הכלכליות ועוד הטבות. אה, זה שהארגון הוא זרוע של ה"בונים החופשיים/אילומינטי" - ארגונים שעובדים לכוחות האופל ומנוגדים ליהדות וליהודים....זה לא מפריע לו. כי הוא יותר טוב מכולנו, רק הוא "חכם"...אבל מי שחכם באמת מאמין רק באלוהי ישראל!
מילקי קובסקי | 10.06.18
102.
מוצדק ביותר
לא יכול להיות שכל קצין בצבא ובמשטרה .וכל שופט שלא לדבר על מנהלים וכיו"ב ישתכר יותר מראש ממשלה..וכל המבקרים כאן עושים צחוק מעצמם וחושפים את שנאתם היוקדת למשפחת נתניהו רק בגלל דיעותיהם פוליטיות ותסכולם מחוסר אפשרות לראות קצה אור פוליטי גם בעוד דור ויותר...מהשמים תנוחמו
עמרם | 10.06.18
95.
לכל המשווים עם טראמפ
טראמפ לא משלם על הבית הלבו וזה בסדר גמור שביהי לא ישלם אבל טראמפ משלםם על הבייתתת/בתייםםם הפרטיים שלו יא דפוקים, והגברת שרה רוצה לגנוב כבפי המסים והפעם לפי החוק , תנו לי לנחש... הם כבר שילמו מכספינו לבית הפרטי ולפני שתהיה חקירה רוצים לעשות את זה חוקייי
יונתן | 10.06.18
90.
מיקי זוהר
לא נמאס לכם לריב מי מלקק חביבי את התחת. הוא חי במעון של הסולטן בירושלים אוכל הוא וכל אוכלי חינם בני ביתו. מדוע האזרח צריך לממן לו ולמשפותו גם את ביתם הפרטי.מה זאת השחיתות הזאת, מחר יציעו שביבי יקבל משכורת הוא וכל משפחתו לכל החיים. די כבר עם השחיתות אתם מפלגה חברתית אתם חושבים ה של מפלגה.
יקי | 10.06.18
76.
ולי יש בעיה
שיהודים שעוזבים את המדינה בגיל מבוגר לאחר 20-30 שנות עבודה לא זכאים לפנסיה חלקית עבור הביטוח הלאומי ששילמו בכל הזמן הזה. יש לי בעיה שאנשים שבקושי עובדים או שכלל לא חסכו לפנסיה מקבלים פנסיה מהמדינה. לי יש בעיה שאנשים מקבלים פטור מארנונה, הנחות בתשלום מים חשמל וגז. אנשים מקבלים הנחות המיסים. ואני צריך לעבוד, לשלם שכר דירה ללא זיכוי מס, לשלם מס שווי רכב ליסינג , לשלם ארנונה מלאה, תשלומי בית ספר, צהרונים, קייטנות, שיעורים פרטיים (כי בבית הספר לומדים טוב שיעורי תנ"ך)
אחד | 10.06.18
47.
הגב כואב
יכול להיות שהחוק לא צריך לעבור במתכונת המוצעת..אך ראש הממשלה עובד בשבילנו ימים כלילות בכדיי שנוכל לעמוד על זכותנו לחיות במדינתנו..וכמו שאני רואה הוא עוד את זה בצורה נכונה וטובה..אז אני מעדיף שראש הממשלה יקבל טובות הנאה חוקיות כן בגלל שהוא ראש הממשלה ועם כל הכבוד מגיעים לו זכויות יתר מתוקף תפקידו וזה בסדר. לי יש בעיה עם זכות השבות ליהודים שחוזרים לארץ בגיל הפנסיה אך ורק בכדיי להישען על המערכת לקבל מענקים פנסיות טיפולים רפואיים אחרי שכל השנים חיו בחול ולא שלמו מיסים ועכשיו מקבלים את הכסף שאנו של
שי | 10.06.18
40.
למה שנתניהו ישלם... האזרח ישלם....
ונתניהו ימשיך להתעשר בזמן שאנחנו האזרחים נחנקים כלכלית ! אבל מה שמצחיק זה שאיך מעבירים חוקים שקשורים לנתניהו תוך ימים ספורים, אבל חוקים שקשורים למעמדות הביניים, העניים, הנכים וכל היתר - לוקח שנים לטפל אם בכלל. סדר היום של הממשלה מדהים, מה שבטוח זה שבאף אחד מהפרזיטים האלו אני לא אבחר !
האזרח | 10.06.18
16.
בבתי החולים השירות במחלקות הפנימיות משווע לשיפור ולזה אין כסף!!!
החוצפה שהבית בקיסריה גם כן ממומן על ידינו האזרחים, ומאידך השירותים לאזרח הפשוט מצטמצמים משנה לשנה.... זה לא כבוד גדול ח"כ זוהר, כל העוולות מצד אחד ומצד שני ההקלות שאתם מעניקים לעצמכם מביש!!!!
נעמה, גבעתיים | 10.06.18
15.
לגבי המעון הרשמי ולגבי הרכב זה הוגן וראוי לגבי הוילה בקיסריה זו חוצפה
המדינה לא צריכה לממן בכלל שקל להוצאות בוילה בקיסריה, כול החגיגה הזו של ביבי ושרה עם חברים שפים שמוזמנים לבשל למשפחה המלכותית חייבת להיפסק. הוצאות הבית הפרטי פרט להוצאות ביטחון צריכות להיות הוצאות פרטיות מכיסו המלא של ראש הממשלה. לא גנן, לא טיפול בבריכה, לא חשמלאי כלום. גם ארוחת הצהרים או הערב של שרה או יאיר או ראש הממשלה לא צריכות להיות על חשבון משלם המיסים
רמי | 10.06.18
14.
ליכודניק טוב זה עבד נרצע לנבחריו המושחטים
אין גבול לגזל לשוד ולדריסת האזרחים. עושה רושם שחברי הליכוד הגיעו לכנסת רק בשביל לגנוב כסף לביתם. מצחיק שאותם ליכודניקים משחקים אותה לא פראיירים כנראה שלהיות עבד למושחטים זה הערך העליון בליכוד.
ממשלת הליכוד גונבת את כספי המיסים לטובת המקורבים לצלחת | 10.06.18
12.
השרה שקד, ראשת וועדת השרים לענייני חקיקה, קידמה את החוק(הטבות לביבי ושרה)
ראשת(איילת שקד) וועדת השרים לענייני חקיקה, היא זו שקובעת את סדר היום של הצעות החוק שמוגשות בוועדת השרים, והיא קידמה בשביל מתן הטבה מפליגה לראש הממשלה החשוד בפלילים ורעייתו שגם היא חשודה בפלילים. וועדת השרים לענייני חקיקה=אקטיביזים משילותי. זה מה שקורה שהרשות המבצעת מחוקקת חוקים לטובת 13 השרים שעומדים בראשה. הרשות המחוקקת(הכנסת והח"כים שבכנסת)-אין להם צד בעניין! הכנסת אינה יכולה לפקח על הממשלה כי הממשלה הפקיעה את סמכותה לקדם הצעות חוק ולפקח על השחיתות בממשלה.
איילת שקד שמה את הצעת החוק לסדר היום! | 10.06.18
7.
המבחן האמיתי של הליכוד יהיה כשיגיע רוה"מ ממפלגה אחרת
איכשהו מעקצץ לי בתחושות שנראה אז את עושי דברו של נתניהו רצים לבטל את התיקון הזה. מלחכי פנכה מסוגו של מיקי זוהר, סליחה - הח"כ מיקי זוהר, היו ויהיו תמיד. מזה אינני מתרגש, אלא מהמניפולציה של מאחורי הקלעים של נתניהו ו..נתניהו-ית.
ההוא | 10.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת