אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפרקליטות הורתה להקפיא את מתן הדוחות מכל מצלמות המהירות במדינה

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
אשקלון
מצלמת מהירות הממוקמת בכביש 35 מכיוון מזרח למערב מצלמת במהירויות בלתי הגיוניות כל ניסיון לערער או להטיל ספק באמינותה של המצלמה נתקלת באטימות ואין רצון לבדוק את הנושא לאשורו סוף סוף הפרקליטות החליטה לעשות צעד אבל בינתיים המשטרה המרכז לגביית חובות מטילים עיקול על כלי הרכב כך שאין שום אפשרות אך ורק לשלם את הקנס
יצחק גלאם | 12.06.18
31.
איפה הכסף הלך?
כבר ב -2013 אמרתי שזה מסחטת כספים, טוב בטח כל הכסף הזה הושקע לטובת כלל הציבור, בשיפור התחבורה הציבורת בארץ? לא! אז אולי לקחו את הכספים האלו למלחמה בתאונת הדרכים ? גם לא! אז אולי לקחו את הכספים האלו להסברה על נהיגה נכונה? חחח לא! אולי לקחו את הכספים האלו לסלילת שבילי אופנים? לא! לא! לא! טוב אז אולי לא השקיעו בתחבורה. בטח לקחו את הכספים האלו לשיפור מערכת הבריאות? לא! מערכת החינוך? חחחחח ברור שלא. אני יודע, אני יודע!!! לקחו את הכספים האלו ונתנו מיליארדים לפרזיטים החרדים!!!
אחד שיודע | 11.06.18
28.
האם לשלם דו"ח מהירות?
אני נהג כבר 38 שנים ולא עברתי כל עבירת תנועה (נהוף הוא אני התנדבתי שנים למשטרה).לפני כחודשיים נסעתי בכביש ליד בתי זקוק בחיפה וכבור שבויים לערך הגיע אלי דו"ח ממצלמת מהירות .על כך שנסעתי 21 קמ"ש מעל המותר . עד היום היה קשה לי להאמין לכל אלה שאמרו "שלא יכול להיות .המצלמות לא אמינות" .עד שחוויתי זאת על בשרי .והיום גם אני אומר "המצלמות לא אמנות ולא מדויקות " כי אני לא עברתי את המהירות המותרת ... עכשיו אני לא יודע אם לשלם את הדו"ח ?או לחכות שמישהוא בר סמכות יצא לתקשורת ויסביר מה הציבור צריך לעשות????
דוד בוזגלו | 11.06.18
27.
"מה זה אומר"
אני לא מבין למה אף אחד מהפרקליטות או מהמשטרה שמוסמך לכך .יוצא לעיתונות או למדיה ומסביר לציבור מה המשמעות של כל הסיפור .מה צריך לעשות אזרח בכל שלב שבו נמצא הד"ח שלו .האם לשלם דוחות שנשלחו ועדיין לא שולמו? .מי ששילם כבר יוחזר כספו? ומה עם הנקודות של הרשיון? נושא שנוגע בכל כך אנשים שלא יודעים מה לעשות .ולמדניה יש זמןןן כאילו שהבעיה תעלם.?????
דוד | 11.06.18
17.
מצלמות מהירות
עוד פעם מחפשים את המטבע מתחת למנורה מהירות אינה גורם לתאונה אך הכי קל לעשות בה דוחות כל עוד לא תוגבר האכיפה על נסיעה בצד שמאל לא לצורך עקיפה על שימוש בסלולארי בנסיעה כניסה לצומת מרומזר בכתום ובכלל עקיפה על קו לבן ולטעמי גם מבחן נהיגה פעם ב 5 שנים תאונות הדרכים תמשכנה אין כאן תרבות נהיגה ולצערי רוב הנהגים לא מבינים את הכביש ומה זו נהיגה האמור כולל גם רכבי משטרה.
Jo | 11.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת