אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בפעם הרביעית: פינוי שדה דב צפוי להידחות ליולי 2019

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
אין לפנות את שדה דב מסיבות שונות שלהלן
פינוי שדה דב ובניה על הקרקעות שלו יהיו בכיה לדורות. הבניה המסיבית תחסום את האוויר, האור והנוף לעיר, וכן תיצור עומס וצפיפות נוראיים של בניינים, מכוניות ותושבים על שטח קטן יחסית. שדה דב לא גורם רעש גדול יותר ממה שגורמים עומס התחבורה והבניה הצפופה המאכלסת תושבים רבים. אין לפנות שדה תעופה שהוא גורם חשוב מאד למערך הצבא. עד מתי יתנו לטייקונים-בעלי הקרקעות למקסם את רווחיהם לפי האינטרסים הכלכליים שלהם, בלי להתחשב בטובת הציבור ???
עדי | 13.06.18
19.
למי יש אינטרס לפנות אותו?
תושבי צפון תל אביב ודאי לא רוצים בפינוי שלו, יפסידו שדה תעופה קרוב לבית ויקבלו במקום עוד עשרים אלף איש וחמשת אלפים מכוניות או יותר. מי שגר מחוץ לתל אביב ודאי שאין לו עניין אילתים שמגיעים לטיפולים רפואיים ודאי שיפסידו זוגות צעירים - לא רלוונטי מבחינתם ברמות המחיר שהדירות האלו יעלו. רק בעלי הקרקע שיגזרו קופון שמן וקופת המדינה שתגזור מס שבח
עלי | 12.06.18
17.
לא לפנות לעולם, להלאים את הקרקע...
השדה חשוב במתקונתו כיום מכל אינטרס צר של קבוצת לחץ.. גם לי יש קרקע פרטית בכרמל.. הפכו אותה לשמורת טבע.. יש לחוקק חוק שהאדמה תולאם ללא כל פיצוי.. מי שסחר בקרקע ידע תמיד שהקרקע ציבורית הוא לקח סיכון.. לא להתקפל אנחנו הציבור זה נכס שלנו אנחנו המפסידים למיעוט שממסחר לנו את החיים ומוריד את איכות החיים. אילת במצור.. וכל מי שמתבכיין בתל אביב... שיבכה, ואולי גם ירד לנגב עוטף עזה, לגליל.. יש עוד ישראל חוץ מתל אביב.. זה היה תמיד שדה תעופה.. התפתחות של עיר צריכה תמיד להתחשב בזה כעובדה מוחלטת..
רונן מאילת | 12.06.18
14.
שדה דב שימושי הן לת"א והן לאילת
לא חסר תוכניות בנייה בת"א. למי שלא יודע גם ללא שדה דב ישנה התכנות לעוד 70 אלף יח"ד, בעיקר בדרך של מיזמי תמא38 ופינוי בינוי ברחבי העיר. את כל שכונת התקווה הענקית אפשר למחוק ולבנות מחדש למשל, וזה יותר חשוב מאשר ביטול שדה שימושי. עשרות אלפי תושבים בת"א מחכים למיזמי תמא38 ופינוי בינוי. יותר נכון קודם לבצע מיזמי פינוי בינוי בדור הקרוב ורק בעוד שנות דור, אולי, לבטל את השדה השימושי. עד אז אפשר לשלם לבעלי הקרקע שכ"ד סמלי, לפי השימוש הנוכחי כשדה תעופה. מה שכן בתרחיש זה נדרש לייצר מנהרה להולכי רגל ואופניים מתחת לשדה דב, ממערב אינשטיין ועד לטיילת, בסה"כ 200 מטר, וכך לקבל קישור טוב מהאוניברסיטה ועד חוף הים.
dw | 12.06.18
6.
אסור לפנות את השדה האזרחי !
שדה דב הינו שדה תעופה חשוב מאין כמותו, המשרת המוני אנשים על בסיס שבועי. אני טס פעמיים בשבוע משדה דב ואל שדהדב. ללא שדה תעופה זה, הייתי מוציא עוד אלפי שקלים בחודש שלא לדבר על הזמן היקר שהיה נזרק לפח. כמונו יש עוד אלפים. לבנות עוד בתים נשמע כמו פיתרון הזוי בייחוד כשאנו עומדים בפני פיצוץ בועת הנדל"ן..
רון | 12.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת