אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נשיא ארה"ב ומנהיג צפון קוריאה חתמו על מסמך: "קים התחייב להתפרק מנשק גרעיני"

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ל-4 אתה לא קורה את הכתבה כמו שצריך....
ראשית לא ברור שקים יוותר על נשק גרעיני. שנית טראמפ נתן גושפנקה לרודן הכי מטורף במאה ה-21. שלישית אם דבריך נכונים שיפרסמו את המסמך קבל עם ועדה. לא היה לא ישנו ולא יהיה מה שחושבים כולם. קים ימשיך עם הרטוריקה שלו, טראמפ ימשיך עם הרטוריקה שלו והכלבים ינבחו והשיירה תמשיך. היה כבר הסכם פירוק נשק גרעיני מצפון קוריאה עם אבא של קים. מה קרה?! הוא המשיך לפתח את הפצצה בדיוק כמו שהאירנים ממשיכים לפתח פצצה גרעינית וטילים, למרות ההסכם עליו הם חתומים, לשלח אותה לכל מקום בעולם. אתה קצת באופוריה בדיוק כמו טראמפ.
ישראלי שפוי | 12.06.18
3.
יום כישלון לדמוקרטיה וניצחון לדיקטטורה
צ' קוריאה התחייבה בעבר להתנקות מנשק גרעיני אין זו התחייבות ראשונה של צ' קוריאה . ומי יבטיח כי אין היא מסתירה פצצה או מס' פצצות ? גם אם לא תהייה לה פצצה די בכך שהיא תודיע שיש לה המבחן האמיתי יהיה בביצוע . זה יום כישלון לדמוקרטיה וניצחון לדיקטטורה בחסות ההסכם משטר רודני המואשם ברצח עם יקבל הגנה וימשיך לשלוט ויקבל סיוע ותמיכה מהדמוקרטיה של העולם
לילי | 12.06.18
1.
חילופי הקללות הם התנאי לפסגה
עיתונאים בעלי ראש סיכה סבורים שהדרך להגיע לשלום היא באמצעות חנופה ומתק שפתיים (כפי שהם עצמם עושים מדי יום במשרד), ולכן הם משפשפים את עיניהם בתדהמה למראה הפסגה הנ״ל. אבל היות ודיקטטורים מבינים רק כוח, זה הכרחי לצעוק ולאיים עליהם לפני שהם מתקפלים ומוכנים לשקול שלום. זה דבר מה שהתקשורת פשוט מסרבת להבין.
אורן | 12.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת