אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מצ'ק פוינט, דרך 8200 ועד מיקרוסופט: אלה 50 האנשים המקושרים ביותר בסייבר הישראלי

52 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
אני אם לחייל קרבי
הבן שלי התגייס לצנחנים , אוכל חול... מזיע , יורה באש חיה. ומסכן את עצמו. לו היה מתקבל ל- 8200 הייתי פחות דואגת אבל מילא אני... מה יהיה אחרי השחרור? נראה שהמועדון הסגור הזה באמת יוצר, או עלול ליצור, תקרות וקירות זכוכית למי שלא שייך למועדון היוקרתי הזה. איזה כיף להורים הרגועים - הבן שלי ב 8200 ואני לא ישנה בלילות. מרוב חרדה
אמא | 17.06.18
12.
יש המון נשים ב8200
אם היית מתיחס להעדר ערבים ו/או חרדים בתעשיה אפשר להבין את הקשר ל8200. אבל למי שלא מכיר את הנושא , 8200 מקבלים גברים רק בעלי פרופיל נמוך ( לא מתיחס למספר זעום של גאונים יוצאי דופן) ונשים ללא הגבלה. לכן יש המון בנות ב8200 כולל בין המובילים ( 10 שנים ביחידה). העדרן לדעת הכותב בתעשיה אין לו קשר לנושא.
המומחה | 17.06.18
11.
מחפיר שבצה"ל מתנהלים בשוביניזם ויצרו חממה גברית לג'ובניקים
יש לא מעט נשים מדהימות במדעים ויכולות מעולות בתחומים אלה. ממילא רוב הנשים מיועדות לתפקידים ג'ובניקים, אז איך 8200 הפכה לחממה גברית? נדב צפריר הוא בכלל לא איש טכנולוגיה. מדהים שהוא תפס טרמפ על הנישה הזאת, כמו גם עוד כמה שנהנים מהיוקרה של 8200, כשהם עצמם כלל לא מבינים דבר וחצי דבר בטכנולוגיה. ושלמה קרמר הוא באמת תותח על. עם כל כך הרבה הצלחות, קרוב לודאי שהוא אחד היחידים בהיי טק הישראלי שהביא כל כך הרבה הצלחות.
מספיק | 17.06.18
4.
המרקם הישראלי בתהליכי התפוררות
ישראל חזקה בגלל מה שאיחד במלחמות הראשונות, המצב החדש יותר מעמדות שיפגעו בחוזקה של ישראל, אין מצב שאחד יצא מצהל מקושר עד העצם והשני נזרק לשוק בשר (שוק העבודה) וכל זה בגלל קצין שיבוץ בגיוס שהחליט אחד ל 8200/ שלישות וכדומה, ואחר לנהג כי זה צורכי הצבא, ואם זה כך אז הצבא כבר לא מקפצה לחיים ( למעט יחידות שנותנות ערך ליום השחרור) ובמציאות של קודם כל אני, כמו שקיימת היום, שכל אחד יעשה את חשבון הכדאיות שלו לגבי הגיוס ( אגב, שהמפלגות החרדיות כבר עשו מהגיוס כלי פוליטי אז אני רק מציע שכל אחד יעשה חשבון נפש)
משה | 17.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת