אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דודו מזרחי - האיש שסירב ליישר קו עם שאול אלוביץ'

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
אני רק שואל
אם הועד המליך את דודו למנכ"ל, כשהמנכ"ל ירצה להתייעל ולפטר, האם יפטר את אוכלי החינם והשומן (כן אלה שהתלוש שלהם שמן מהפרשות ומוותק)? או שיפטר את מי שלא מקורב לועד אליו הוא מחוייב? איך יתכן ששרים,ראשי ממשלה ונשיאים מתחלפים והועד נצחי לעולמי עד? כמה שנים כבר?
צדקיהו | 18.06.18
13.
זה לא מובן מאליו כשמישהו הולך עם העקרונות שלו
"הוא לא יכל לקבל דברים שנעשו בחברה. לכמה אנשים יש אומץ לצאת נגד בעל שליטה כל כך חזק, כוחני, וזה שמשלם לך את המשכורת? כשצריך להעניק פרסים למה מנהל שכיר עשה לטובת הציבור — זה על זה", אמר אותו אנליסט. "נורא קל להתיישר על בקשה או דרישה של בעל הבית. זה לא מובן מאליו כשמישהו הולך עם העקרונות שלו ובוחר בטובת החברה על פני טובת בעל השליטה. בנוסף, הוא יהיה אינסיידר בבזק, מה שאי אפשר לומר על מועמדים מוצנחים".
יוסי | 18.06.18
7.
מדובר במושחת מהדרגה הכי גבוהה
מר מזרחי עזב כי הוא לא קודם ובכלל בכלל לא בגלל עניין אידיאולוגי כזה או אחר. אחרי שלא קודם החליט לנקום ואת התוצאות רואים היום , והנה הפלא ופלא האיש של המנכ"ל הקודם יו"ר העבודה אבי גבאי ,חזר לתפקיד שאותו ידע מר גבאי למר מזרחי , ואין זה משנה שהוא שיקר , רימה , פגע אנושות בציבור המשקעים (שזה כולנו דרך הפנסיה) בכך שהמניה נחנקה , לתקשורת הוא מתאים כי הוא לא איש של נתניהו , הוא איש של גבאי מושחת כמו הפטרון שלו .
דו"ח דלעת | 18.06.18
6.
השערוריה עם בזק כדי שוואלה יפרגנו לנתניה משפיעה על
כולם. כמה מאות עלובים שקנו למונדיאל טלוויזיות חדשות 4k ורואים hd, זה כי לבזק יש מונופול על התשתיות והן דופקת את ה "מתחרים". מתי תבינו שלכל דבר יש קשר עם הכל. כל שחיתות של נתניהו זאת ולגת לרזולוציות הקטנות של החיים שלנו.
רחל  | 18.06.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת